Bydlení čtenářů: Rekonstrukce bytu - 2. díl - Bydlení čtenářů diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.

Bydlení čtenářů: Rekonstrukce bytu - 2. díl (Bydlení čtenářů)

Toto téma se vztahuje k článku Bydlení čtenářů: Rekonstrukce bytu - 2. díl.

Rekonstrukce koupelny

1.7.2008 14:12 | autor:  Lola -

Ta koupelna na té fotce, kde je vidět okno, vypadá nádherně! Líbí se mi barevné sladění a chválím kombinaci obkladů a mozaiky, to byl dobrý nápad.

Re: Rekonstrukce koupelny

1.7.2008 21:09 | autor:  Tereza -

Souhlasím, také se mi ta koupelna líbí. Barevné sladění obkladů je skvělé!

ad rekonstrukce

2.7.2008 13:56 | autor:  Vojta -

Tedy, dalo by se tam leccos vylepšit. Ale na to, kolik jste na to měla peněz a že jste na to neměla chlapa... Klobouk dolů

Re: ad rekonstrukce

7.7.2008 11:54 | autor:  Jitka -

Vojto, tam by se toho dalo udělat........Je někdy hodně těžké udělat kompromis mezi tím co člověk chce a na co má. Vím o čem mluvím. Měla jsem z toho nervy na nic. Představy jsou jinde :-)) Děkuji za hodnocení a zdravím.

Obklady v koupelně

4.7.2008 14:07 | autor:  Eliška -

Mně se líbí hlavně ty barvy. Trošku vám v tomhle závidím, že jste sama s dítětem. Vím, že to není žádná výhra, závidím jen v tomhle. Netuším totiž, jak bych manžela přesvědčila, abychom měli jinou koupelnu než v klasických světlých barvách. Bude to nuda. Řešili jste tohle někdo? Asi se budeme muset poprat

Re: Obklady v koupelně

4.7.2008 17:08 | autor:  jitka -

No, tohle je problém.... ani nějak nevim, co bych vám poradila, tak vyměňte manžela ....a teď vážně, tak řekněte manželovi, že už to prostě nefrčí a že bude vaše koupelna kvůli němu uplně out

Re: Re: Obklady v koupelně

8.7.2008 19:42 | autor:  Ivana -

Moc se mi to libi. Chtela bych v panelaku taky predelat koupelnu , ale manzel mi rika ,ze tuhle co mame je dobra atd . Ach ty chlapy ...

Moc hezký!

6.8.2008 15:10 | autor:  Pavča - 85.160.33.xxx

Koupelna se mi moc líbí, a to i z toho důvodu, že přesně ty stejné obklady máme v naší koupelně také:-)) Jen máme jinou dlažbu a ještě pod poslední dlažkou nahoře máme proužek z mozaiky. Ale v téhle bych se koupala taky moc ráda:-)) Ať slouží!!!

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu