Bydlení čtenářů: Nápaditě zařízený obývací pokoj - Bydlení čtenářů diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.

Bydlení čtenářů: Nápaditě zařízený obývací pokoj (Bydlení čtenářů)

Toto téma se vztahuje k článku Bydlení čtenářů: Nápaditě zařízený obývací pokoj.

bez názvu

9.7.2008 8:03 | autor:  Libuše -

Pokoj je to opravdu nápaditý, to se musí uznat! Moc pěkně zařízené

Re: No, to tedy fakt nevím..

9.7.2008 14:10 | autor:   -

kde je ten "nápad" ? Zcela standardně zařízený obývák, ve zcela běžných a t.č. módních a tendenčních bravách (oranžová + světlý nábytek), ta "šipka" mezi obývákem a jídelnou je jak směrovka na dálnici... V takhle klasicky a obyčejně pojatém obýváku jsou po zdi rozházené masky jako pěst na oko. Vůběc je pokoj přeplněný různými "čačkami" : poličkami, spoustou blbůstek na otírání prachu, bez jakéhokoliv uspořádání do nějakých celků, není se čeho okem chytit, není tam ten jeden výrazný bod, od kterého by se všechno odvíjelo. Barevně naprosto nenápadité.., škoda tak velkého pěkného prostoru. Ty neúčelné volánky na oknech, které neplní žádnou funkci, kromě té pochybné (jak říká majitelka) zkrášlovací už jsou jenom tristní tečkou. Proč je tam probůh dává, když záclony nemá ráda ?
Asi by to chtělo si po večerech prostudovat aspoň pár nějakých časopisů o bydlení a něco tam "opsat", když už vlastního vkusu je pomálu, což se bohužel projevuje u většiny lidí, zvláště na vesnicích.
Smekám jedině před tím, že je všechno uděláno svépomocí, musela to být strašná dřina, ale když už tomu tolik času a energie a asi i peněz věnovali, měli věnovat i pár korun za několik hodin konzultací bytovému architektu. To by se jim mnohonásobně vyplatilo. Pak by mohli mluvit o nápaditě zařízeném obýváku.

Re: Re: No, to tedy fakt nevím..

9.7.2008 16:33 | autor:  Lola -

No, abycho tak řekla, asi nejsem takový znalec jako ten pán, co se styděl pod svůj dlouhý výlev přihodit podpis, ale mně se to docela líbí. Připadá mi to pěkně udělané, zaujaly mě ty masky i to, jak je to barevně vyřešené.

Re: Re: No, to tedy fakt nevím..

10.7.2008 14:12 | autor:  Blanka -

Souhlasím s Vaším názorem. Opravdu to hraničí s kýčem. Takové kombinace byly zajímavé a moderní cca před 7 - 10 lety. Je to přeplácané a vše laděné do stejné barvy. Žádný kontrast, prostě nuda.

Obyvaci pokoj - masky

10.7.2008 15:02 | autor:  Marta -

Tiez by som volila inak, ale masky na stenach sa mi veľa paci.

Re: Obyvaci pokoj - masky

10.7.2008 17:22 | autor:  Ivana -

Ja osobne mam predstvu o obyvaku jinou . Sice verim , ze to dalo hodne prace . To je muj nazor .

Re:

11.7.2008 13:05 | autor:   -

mě se tohle líbí nevím proč je nato taková kritika???Přeplácané se mi to nezdá vůbec,a barvy jsou teplé Chtěla bych vidět obývák od lidí,kteří ho tak kritizujou POVEDL SE

Re: Re:

28.7.2008 12:47 | autor:  mili - 194.228.105.xxx

Obývák je jeden VELIKÝ CHAOS toť můj názor....směs blbůstek a nemožností dobrý jen jako lapač prachu....nelíbí se mi to..

28.7.2008 12:47 | autor:  mili - 194.228.105.xxx

Obývák je jeden VELIKÝ CHAOS toť můj názor....směs blbůstek a nemožností dobrý jen jako lapač prachu....nelíbí se mi to..

Re:

11.7.2008 13:34 | autor:  DAN -

PROČ TAKOVÁ KRITIKA??????? JE TO KAŽDÉHO VĚC,JAK SI TO DOMA UDĚLÁ!!!!!MĚ SE TOHLE LÍBÍ,PĚKNĚ DOPLŇKY NA ZDI (MASKY)BARVY TEPLÉ A HLAVNĚ TO NA MĚ PŮSOBÍ ČISTĚ A ÚTULNĚ TAKHLE BYCH TO BRAL ZAŘÍZENÉ I DOMA

Re:

11.7.2008 20:07 | autor:  Gabriela -

pěkné,moc se mi to líbí

Re:

19.7.2008 12:33 | autor:   - 88.100.13.xxx

líbí se mi to

Re:

4.8.2008 13:29 | autor:  Ela - 88.101.156.xxx

Kritiku též nechápu. Pokoj mi připadá pěkný, dovedu si představit, že bych měla také takový, ale hlavně bych se s ním určitě pochlubila, kdybych si jej zařizovala sama. Ono to není tak jednoduché, jak si někteří představují. Člověk třeba něco trošku přeplácá, ale nejdůležitější je, jak se to povede sladit a to se tu podle mě povedlo. Líbí se mi ta barevná kombinace

Re:

28.10.2008 1:31 | autor:  kateřina - 85.71.54.xxx

pokud se ozývají slova kritiky tak asi je to dobře i pro majitele,možná začne přemýšlet hledat a zase dál vylepšovat.Pokoj je teplý-barva stěn,dobrá podlaha,dělení stěny šipkou to asi není nejlepší -možná by stačilo oddělit jen jinou barvou /béžová,světle hnědá/,švagr šikulka - dveře dobré,ale proč se k nim nesladilo dřevo nábytku?Bílé židle u jidelního stolu?Zkuste alespoň jídelní kout přizpůsobit dveřím,masky dobré,ale sjednotit ne je rozházet po celém pokoji,možná na podlahu nějaký kobereček a ty závěsky určitě pryč,asi bych po straně oken pro ozdobu spustila úzké nařasené pruhy bílé nevzorované záclony.Je vidět ale že paní zařizování baví mne také a tak jí radím víc se dívat na internet na televizi a do časopisů o bydlení ,já takhle postupně předělávala byt několikrát.

Re:

1.11.2008 15:15 | autor:   - 82.114.67.xxx

Upřímně? Hrozný.

Re:

21.11.2008 14:01 | autor:  jj - 62.204.238.xxx

Nábytek v obýv.pokoji je celkem o.k.,ale ty doplňky !!!! Kýč - rychle pryč...

15.12.2008 16:24 | autor:  Petra Smutná - 89.103.115.xxx

Kritizují jen ti co sami nc nemají,nebo závidí ap.
Majitelko,nenechte se otrávit. U PC bohužel sedí i blázni a konzervativci.Přeji krásné vánoce.

Re: ???

16.12.2008 18:07 | autor:  hj - 195.250.138.xxx

Toto má být "nápaditě" zařízený pokoj ?!? Tak to snad nemyslíte vážně ?!? Naprosto obyčejný,tuctový a díky zvoleným "doplňkům" kýčovitý pokoj. Takovým bych se radši nechlubila .....

Re:

25.7.2009 13:56 | autor:  dkd

Sorry, ale nápaditě zařízený pokoj si představuji jinak. Jak už kdosi dříve napsal, standart.

27.9.2010 13:28 | autor:  aloha - 86.49.120.xxx

Hrozná mdlá splácanina, bytový architekt by zaplakal....

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu