Nejhezčí dětské pokoje čtenářů oBydleni.cz – poslední díl! - Dětské pokoje diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Möbelix.

Nejhezčí dětské pokoje čtenářů oBydleni.cz – poslední díl! (Dětské pokoje)

Toto téma se vztahuje k článku Nejhezčí dětské pokoje čtenářů oBydleni.cz – poslední díl!.

bez názvu

11.7.2008 12:28 | autor:  proksjit

Tak tenhle pokojík je snad nejhezčí. Je nadčasový a dítě v něm krásně dospěje, aby se muselo investovat do jiného nábytku atd. dávám 100 bodů. Jitka

Re:

14.7.2008 20:32 | autor:  Sandra -

Taky se mi tenhle pokoj líbí, ta zelená barva je zajímavá. Nevíte někdo, kde se dá koupit takováhle postel s úložným prostorem a šuplíky pod matrací? Díky

Re: Postel se šuplíky.

18.7.2008 17:46 | autor:  aknel77 - 85.71.93.xxx

Postel i nábytek prodávají v Jamallu. Jedná se o sérii Domino ze smrkového dřeva. Postel nemá šuplíky, ale je doplněná o skříňky (komody) hloubky 576 mm, které se prodávají samostatně. Zajímavý nápad.

Re:

22.7.2008 14:25 | autor:  babivlad - 89.31.160.xxx

Ten nábytek je naprosto nevhodně rozmístěn, pod oknem, kde je nejvíce světla není nic a psací stůl, který světlo potřebuje nejvíce je poměrně daleko od dveří.

Re:

22.7.2008 14:26 | autor:  babivlad - 89.31.160.xxx

Ten nábytek je naprosto nevhodně rozmístěn, pod oknem, kde je nejvíce světla není nic a psací stůl, který světlo potřebuje nejvíce je poměrně daleko od dveří.

Re:

8.10.2008 20:10 | autor:  Valtazio - 88.101.166.xxx

Mno tak je pravda, že bych stůl dala pod střešní okno, ale jinak si myslím, že by Michal mohl být spokojený, což si myslím, že je nejdůležitější?!
Barevnost se mi líbí, sama jsem koupila do chlapeckého pokoje téhož věku světle zelenou barvu a přemýšlím, zda kombinovat s bílou, nebo oranžovou. Vzhledem k malému prostoru asi vyhraje bílá.
Jinak rodičům i Míšovi blahopřeju, styl nábytku je moc pěkný!
Na postel tohoto typu mám taky zálusk!
Naopak stůl se mi zdá "malý", ale to asi proto, že jsem velká .

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu • Kvalitní vestavěné skříně do dětského pokoje vydrží navěky!