NÁŠ OBÝVÁČEK - Obývací stěny diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální kika leták.

NÁŠ OBÝVÁČEK (Obývací stěny)

Toto téma se vztahuje k fotografii NÁŠ OBÝVÁČEK.

bez názvu

29.7.2008 14:05 | autor:  Lída - 89.176.39.xxx

Máte to propracovaný do detailu. Je to vážně pěkněj obývák!!!!

Re:

31.7.2008 15:32 | autor:  Hanyna

děkuji za pochvalu,opravdu mě to potěší,protože se tady ozývá spíše na ten náš obývák kritika takže mě to opravdu potěší,děkuji

Re:

31.10.2008 7:36 | autor:  Petra - 85.207.248.xxx

Nechci být ošklivý kritik, ale je to bez nápadu.
Radši 1-2 výrazné předměty, ale né přeplácanou zeď maskama , policema miniaturkama. A navíc vše kařdý pes - jiná ves.
A o potazích na sedačce nemluvě! Možná je to praktické vzhledem k malému sítěti, ale na focení do soutěže bych to asi sundala!
Jinak proti gustu žádný dišputát, každému se doma líbí, ale asi bych se necpala do soutěže, a nebo aspoň nedávala tolik deatilních fotek odhalujících nedostatky. Stačila ta jedna úvodní zabírající ob. stěnu a bylo by to ok.

Re:

21.11.2008 14:06 | autor:   - 62.204.238.xxx

Nábytek celkem o.k. - ale ty doplňky !!!! Leckdy méně znamená více. V tomto případě to platí dvojnásob. Radši žádné doplňky,než takovéto ...!!!

Re:

16.1.2009 16:22 | autor:  Majka - 213.192.6.xxx

Souhlasím s názorem, že bez těch dek by to bylo mnohokrát hezčí! A když už tam něco dát, tak radši potahy nebo koupit sedačku, kde je pratelný potah, ne? buď mít dítě nebo luxus... ale i tak, mám malé dítě a nestalo se nám ještě, že by nám ji zašpinilo - od čeho taky??? my jíme u stolu a pak ho umyju a nemá čím to zašpinit... Tomu nějak nerozumím.. Příště uvažovat trochu praktičtěji. a ty sarapatičky už vážně vyšly z módy, plně souhlasím i s názorem, že méně je někdy více a musím opakovat i to, že lepší pár výraznějších věcí, než tam nacpat všechno možné. Jako hlavně, že se to líbí vám-já vím, vy tam bydlíte, ale asi jste to sem dala a chtěla slyšet nějaký názor, takže asi tak... Můj názor je, že vkus není úplně špatný, něco je myšleno dobře, ale spoustu věcí není dotaženo do konce!!! Celkově to působí až lacině!!!

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu