Tohle je koupelna podle našich představ, chlubí se čtenářka - Bydlení čtenářů diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.

Tohle je koupelna podle našich představ, chlubí se čtenářka (Bydlení čtenářů)

Toto téma se vztahuje k článku Tohle je koupelna podle našich představ, chlubí se čtenářka.

Koupelna

12.8.2008 13:57 | autor:  Lucík - 88.101.156.xxx

Líbí se mi, jak je udělané to umyvadlo a skříňka, líbí se mi vana...Vlastně se mi líbí všechny jednotlivé části. Jen ten záchod mi přijde dost namáčknutý vedle vany a barevně je to na mě trochu divoké. Jinak mám ale oranžovou ráda, jen je dost výrazná.

Re: Koupelna

12.8.2008 17:17 | autor:  Ivana - 88.102.128.xxx

Je to pekne a souhlasim s pani ve vsech bodech co napsala . Osobne , ale mam radsi kdyz je Wc mimo koupelnu , ale nekde to nejde to chapu ...

Re: Re: Koupelna

12.8.2008 20:14 | autor:  Denisa - 62.245.65.xxx

No, je fakt, že ten záchod u tý vany je řešenej teda dost nešťastně, ale zase je to ještě lepší varianta, než ho mít v těsné blízkosti umyvadla . Také jednoznačně dávám přednost oddělenému záchodu od koupelny. Jinak té oranžové barvy bych se nebála, že je divoká... přijde mi super a je to IN

Re: Re: Re: Koupelna

18.8.2008 7:55 | autor:  akires

dobrý den.
Záchod jsme původně do nové koupelny neplánovali,protože jeden už máme. Je ve staré koupelně,kde je sprchový kout a pračka. Ale protože jsme početnější rodina a často k nám jezdí návštěvy,tak nakonec jsme se rozhodli záchod umístit i do té nové koupelny a jiné místo bohužel na něj už nezbylo než to vedle vany. A už nejsou ani takové fronty na ten jeden.

Re:

14.8.2008 10:36 | autor:  Inka - 88.101.156.xxx

Taky se mi to líbí. Ta oranžová mi přijde super, je to takový živý a bílá ji pěkně doplňuje. Záchod vedle vany bych si odpustila, ale pokud nemůže být v oddělené místnosti, je to tak asi nejlepší řešení. Mimochodem, pořád lepší než záchod před zrcadlem (to už jsem taky viděla)

Re:

15.8.2008 11:34 | autor:  Martin - 88.101.156.xxx

Oranžová je v koupelně dobrý nápad. Je to svěží, originální. Plánujem taky rekonstrukci koupelny, tak se možná nechám inspirovat. Můžu se zeptat, kde jste sehnali obklady právě této barvy, případně co je to za odstín?

Re: Re:

15.8.2008 17:29 | autor:  akires

Dobrý den.
Obklady i dlažba jsou od firmy rako druh India.

Koupelna

21.8.2008 9:35 | autor:  Laďka - 88.101.156.xxx

Je to paráda. Taky mám ráda oranžovou. Jak dlouho to manžel dělal?

Re: Koupelna

22.8.2008 20:50 | autor:  akires

Dobrý den. Asi měsíc a půl po odpolednech a víkendy.

Re: Re: Koupelna

7.11.2008 21:54 | autor:  Havlová - 90.177.219.xxx

Máte to hezké, oceňuji hlavně šikovnost Vašeho muže KLOBOUK DOLU, ale bohužel připadám si jako v koupelně u své švagrové. Mají úplně stejné kachličky, jen trošku jiné doplňky a vanu ne ROSU,ale větší rohovku.

Rekonstrukce koupelny

26.8.2008 14:11 | autor:  Káča - 88.101.156.xxx

To se pak nedivím, že to máte takový pěkný. Jak čtu v jiných článcích, jde to i rychleji (a taky pěkně, to zase jo). Ale uznávám, že se teda máte čím chlubit.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu