Závěsné WC - Koupelny a toalety diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky kika.

Závěsné WC (Koupelny a toalety)

bez názvu

20.8.2008 16:58 | autor:  mirca36

Ahoj všem, poradíte mi prosím pěkně, jaký závěsný WC mám pořídit do novostavby? Budu potřebovat 3 kousky a nevím, jestli koupit kompletní od jené značky nebo zvlášť modul, zvlášť mísu apod.? A jak se tváříte na značky Geberit, Sanit nebo Jika? Moc moc díky Mirka

Re:

12.12.2012 16:30 | autor:  lu.ke

ja myslim, ze dnes uz asi neni problem s kvalitou a ze produkty, ktere se dnes prodavaji, jsou, co se kvality tyka, na stejne (dobre) urovni. takze pak uz jen zalezi, jaky design a provedeni se nejlepe hodi ke stylu koupelny, nabidka je opravdu pestra :-) doporucuji se mrknout na tento eshop, sama jsem odtamtud objednavala behem rekonstrukce sve koupelny, maji fakt pekne veci:
http://www.koupelny-obchod.cz/sanitarni-keramika/klozety

Re:

17.3.2014 18:02 | autor:  Prochajda - 93.153.59.xxx

Ahoj ja sehnal podrukou dva uplne novy gebertiny s tretinovou cenou oproti katalogu na www.trhpoptavek.cz

Re:

29.8.2008 19:48 | autor:  BAT - 81.91.220.xxx

Nemusíte si pořizovat vše v jedné značce. Ona značka např. JIKA vyrábí sanitární keramiku ale splachovače nakupoje od jiných výrobců. Opravdu dobré značky jsou Geberit, Friatec, Sanit, Viega. Ti to mají vyřešené jako systém a to znamená že to myslí vážně. Kdo je lepší a nejlepší je marketingová záležitost!!! Mnohdy se stane, že montážní firma nezná nic jiného než Geberit a proto bude tvrdit že je nejlepší. Přitom Friatec je německý výrobce a opravdu můžete od nich čekat obrazně to co od německého auta. Ale jak říkám je to v marketingu značek. Důležitá je rozteč připojovacích šroubů. V podstatě jsou používaný dvě, tady v Evropě 180mm. Výrobci keramiky mají tuto rozteč také.

Re: Re:

4.11.2008 21:15 | autor:  Luboš - 78.102.112.xxx

No já osobně si myslím, že Geberit (švýcarská firma) je v tomto oboru ta nej. Jsou průkopníci v tomto oboru, mají vždy nové produkty a technologie, které jiní nemají, inovují tlačítka a teď dokonce třeba lidem umožňují si dát vlastní design - např. toto je bomba: http://www.koupelna-snu.cz/tlacitko-geberit-sigma50.html .... takže asi tak. No a jestli kupovat komplet nebo zvlášť. My máme WC od Sanitec Kolo a spokojenost, druhé WC Geberit a Keramag a taky spokojenost, takže takto to nelze říci. Ale kupuj kvalitu, protože platí ... laciné 2x placené, to už vím

Re:

3.2.2014 10:44 | autor:  Klára - 82.117.152.xxx

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, mame splachovani geberit a ted potrebujeme zavesne wc, takze abych vedela jaky budu potrebovat staci zmerit roztec zavestnych koliku nebo jeste bych se mela ohlizet na neco jineho? Děkuji

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu