BYDLENÍ ČTENÁŘŮ: Od nového topení k rekonstrukci celého interiéru - Bydlení čtenářů diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.

BYDLENÍ ČTENÁŘŮ: Od nového topení k rekonstrukci celého interiéru (Bydlení čtenářů)

Toto téma se vztahuje k článku BYDLENÍ ČTENÁŘŮ: Od nového topení k rekonstrukci celého interiéru.

bez názvu

21.8.2008 18:12 | autor:  Kateřina - 62.245.65.xxx

Myslim, že to vapadá naprosto skvěle, líbí se mi ta barva obkladaček v koupelně a na wc, obývák se taky moc povedl akorát bych řekla, že ta kuchyně je na muj vkus moc přeplácaná různými věcmi, ale jinak super

Re:

24.8.2008 17:32 | autor:  Ivana - 88.102.128.xxx

Moc se mi tez libi koupelna i wc. Kuchyn je taky dobra az na nejeke ty malickosti .

Rekonstrukce

26.8.2008 14:03 | autor:  Káča - 88.101.156.xxx

Je to super. Zelená v koupelně je paráda. Je dobrý, že všechno má barvu, ale netluče se to.

Re:

16.9.2008 22:11 | autor:  Jennyz123

Mne sa tento byt vôbec nepáči, obývačka je nedokončená a neuprataná, (napr. vyložená zásuvka na stoličke), nábytok, ktorý sa k sebe vôbec nehodí,(hnedá taburetka, sklenený stolík splýva s bielou sedačkou). Ani kuchyňa ma neuchvátila - možno to robia tie otvorené regále.
Kúpelka ako tak, je pekne riešená - no tá zelená farba je na mňa veľmi jedovatá takže sorry!

Re: Re:

28.10.2008 0:50 | autor:  kateřina6 - 85.71.54.xxx

také se mi nelíbí ,WC-královský trůn,dlaždice chodba a sociálka se bijí a zelené je moc,kuchyň nemá styl ,není ani moderní,ani rustikální,připadá mi i účelově neuspořádaná,obývací pokoj snad je to nejlepší - dobrá sedačka,ale proč nacpaná do rohu_- myslím,že je škoda,že se majitelé neporadili s odborníkem nebo alespoň nehledali inspiraci v časopisech o bydlení nebo na internetu.Rekonstrukce přináší řadu strádání,stojí dost peněz a tak by měla opravdu přinést maximální zlepšení i když by neměl chybět obyvatelům pocit že je to jejich domov.

Re: Re: Re:

15.12.2008 16:29 | autor:  Petra Smutná - 89.103.115.xxx

Proč píšete co se vám nelíbí?myslím si,že je to tu hlavně od toho,aby se jiní mohli inspirovat a ne kazit radost majitelům.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu