Podvodna firma Vp okna - Okna a dveře diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky baumax.

Podvodna firma Vp okna (Okna a dveře)

123>

podvodnici

9.9.2008 21:28 | autor:  cestovatel

Rozhodne nedoporucuju si neco nechat delat od firmy VP Okna, s.r.o. Jsou to podvodnici!!!!!!!!!
Okna a dvere znacky Sulko. Firma zezacatku byla vtricna zadny problem i cena dobra. Pak se tam vymenili zamestnanci a vse slo do haje v jedne mistnosti mi davali jedny dvere soupaci a druhy otviraci vyskovy rozdil 3.5cm coz jsem reklamoval. Dalsi 3xdvere venkovni namontovali a zapenily sestylovali neotvirali se za dva dny jsem zjistil ze zaprve nejsou sestilovane tak ze kdyz by nebyli zamkle tak se prez jazycek a to vicebodove zavirani pri vetru otviraji. Navic jsem reklamoval ze je venkovni strana v barve dreva odrena na vice mistech a ze tema dverma nikdo nechodil to je nezajimalo ze jsem to musel byt ja. Navic ty dvoje dvere osadily ze ve dvou mistnostech jsem musel udelat -1.5cm schod Takze v baraku mam 5 dveri ven a rozdil vysek je celkem -3cm od puvodni co mala byt zadnou slevu nechteji dat a opravit taky ne. Stezoval jsem si primo na vedeni Sulka a ty ze to zjisti stejne se nic nedeje. Tak jim aspon udelam poradnou reklamu.

Spokojenost

18.7.2012 0:08 | autor:  Jituš - 188.175.120.xxx

My jsme si nechali dělat okna od firmy JKT OKNA OLOMOUC autorizovaného prodejce výrobce RI OKNA Bzenec a musím říci, že jsem zatím moc spokojená…Okna jsou opravdu kvalitně vsazená. Dobře těsní. Cena byla také rozumná..domluva s firmou také na úrovni .Jsou solidní…montážníci po sobě i docela uklidí, takže to bylo super… Musí se často větrat a to hlavně v kuchyni aby se časem nezačala dělat někde plísen. Jitka

Re: podvodnici

4.11.2015 12:05 | autor:  Jelena - 46.167.236.xxx

Vážení Prosím o informace ohledně firmy VP Okna Kuřim - jednatel pán Šubrt. Tuto firmu jsme si vybrali jako dodavatele hlinikových profilů který nabídl nejlepší cenu, ovšem pak na internetu jsme našli špatné reference. Prosím napíšte příspěvek o Vašich zkušenostech, vážime si dustojného ohodnocení této firmy bez emoci protože tuto zakázku potřebujeme dobře zrealizovat a nestatse obětmi podvodu. Děkují Štěrbová

Re: podvodnici

17.9.2009 12:42 | autor:  tupec - 89.250.109.xxx

Máme stejnou zkušenost s podvodníky z VP Okna, s.r.o Kuřim. Šubrt (jednatel, majitel) bydlí přímo v našem domě a očekávali jsme tedy super kvalitu provedení nových plastových oken. Ale firma VP Okna se u nás ke kvalitě provedení postavila úplně stejně jako i u Vás. Jiné rozměry oken, jiné provedení. Kvalita katastrofální, nedodělané dílo, neřešené reklamace. Něco o kvalitách firmy VP Okna je na stránkách http://vpokna.kvalitne.cz , kde v části Reference je i popis a fotografie katastrofy způsobené firmou VP Okna v našem domě.

Re: Re: podvodnici

17.9.2009 13:28 | autor:  tupec - 82.100.42.xxx

Ještě malé doplnění: Také jsme oslovili přímo SULKO aby dílo posoudila a navrhla nápravu. Zpočátku vše fungovalo, přístup SULKA byl vstřícný, dokonce jsme jim poslali oficiální objednávku na dodělání a opravu díla po firmě VP Okna. No a ve finále nás SULKO podrazilo, místo objednané opravy a dodělání oken celý problém předalo dál. A asi se nebudete divit, že tím, komu věc předalo SULKO k řešení byl právě ten, na jehož dílo jsme si stěžovali - VP Okna. Takže shrnutí zkušeností: VP Okna = podvodníci, SULKO = podrazáci.

Re: Re: Re: podvodnici

4.11.2015 12:08 | autor:   - 46.167.236.xxx

Vážení Prosím o informace ohledně firmy VP Okna Kuřim - jednatel pán Šubrt. Tuto firmu jsme si vybrali jako dodavatele hlinikových profilů který nabídl nejlepší cenu, ovšem pak na internetu jsme našli špatné reference. Prosím napíšte příspěvek o Vašich zkušenostech, vážime si dustojného ohodnocení této firmy bez emoci protože tuto zakázku potřebujeme dobře zrealizovat a nestatse obětmi podvodu. Děkují Štěrbová

Re:

28.11.2009 10:54 | autor:   - 81.19.35.xxx

mám špatnou zkušenost s výrobcem plastových oken SULKO. Už při prvním kontaktu se zaměstnacemi této fimy jsme byl velice zděšen jejich přístupem k zákazníkovi. A to co následovalo potom !!!!! A kvalita jejicvh výrobků............. Rozhodně nedoporučuji .

Re:

20.2.2010 12:48 | autor:   - 89.203.143.xxx

Souhlasím s Vašimi příspěvky s firmou SULKO mám také neblahé

zkušenosti. Divím se že ta¨hle firma se svým přístupem k zákazníkovi

drží ještě na trhu. Přikláním se také k tomu že při řešení problému

" reklamace " společnost zaujme postoj chladné tváře a neustále

dokola opakuje že to není chyba z jejich strany . Asi si neuvědomuje

že problém je třeba řešit a né jen mluvit .

Re: Re:

6.5.2010 19:12 | autor:   - 89.203.143.xxx

jsem za jedno nespolehlivost= SULKO

Re: Re: Re:

20.5.2010 9:58 | autor:   - 85.160.88.xxx

SULKO skvělá firma, vstřícný přístup, perfektní montáž, špičkové výrobky. asi jste narazili na výjimku, ne vždy se vše povede ale moje zkušenost je opačná

Re: Re: Re: Re:

16.2.2011 15:59 | autor:  jos - 194.228.197.xxx

Úplně souhlasím, s firmou SULKO dlouholetá a spokojená spolupráce ve všech směrech! Příspěvky buď vypisuje konkurence, nebo jste fakt blbě narazili. Nebo je v tom úplně něco jiného a zákeřně se špiní jméno, takových lidí znám taky spoustu;)

Re: Re: Re: Re: Re:

23.2.2011 15:31 | autor:  Vokec - 194.228.86.xxx

Mám okna od Sulka.Provedení katastrofa,nevzhledné opracování,dvě kliky vedle sebe,každá je jinak vysoko,montáž to samé.Už půl roku mě dluží dodat parapety a nic se neděje. Víckrát bych je nebral

Re: Re: Re: Re: Re: Re:

17.2.2015 8:59 | autor:  Verdynka

Dobrý den, máme okna od společnosti SULKO již 5let a jsme spokojeni. Dělali nám celý panelák, jeden den namontovali, druhý den zapravili, vždy si po sobě uklidili. Sousedka měla naťuklé okno, to jí namontovali a zanedlouho jí ho přišli vyměnit za nové. Nefouká přes ně, nezatékají... My jsme spokojení.

20.6.2011 7:29 | autor:  Andy - 212.96.160.xxx

Máme čerstvé zkušenosti s frimou Sulko, čekáme 3 měsíce na okna na nový barák. V létě jsme chtěli bydlet. Dávejte si pozor, podle kterého zákonu je smlouva s nimi sepsaná, pokud podle obchodního zákoníku, nelze ji vypovědět ve váš prospěch.

6.1.2014 23:28 | autor:   - 46.13.24.xxx

Sulko - bohužel, je to o lidech.
JAKÝ PÁN TAKOVÝ KRÁM. Může se stát , že se něco nepovede, že pracovník je
lempl a chybně to změří nebo vyrobí ale firma (majitel) nese odpovědnost vůči zákazníkovi. Navíc každý zaměstnanec má pojištění odpovědnosti na chybu,kterou udělal. Ovšem takový přístup k reklamaci jsem ještě neviděl jako u této firmy. Pane Suchánku styďte se !!! F U J !!!

Re: Re:

15.7.2010 19:56 | autor:  jana - 193.165.154.xxx

Tak máme také velmi špatné zkušenosti s okny Sulko. Škoda jen, že jsem si tyto příspěvky nepřečetla , než jsem objednala okna. Moje kamarádka je chválila. Naše okna jsou špatně změřená, takže každý rám je jinak silný. zevnitř mi to zas tak nevadí, ale zvenku je to fakt síla. Pán byl asi po flámu, když to měřil. Dále jsou dost poškrábané a o té zednické radši nemluvit. Sousedka má okna od Svět oken a maximální spokojenost a o 16000 levnější. Teď se už mohu jen tlouci do hlavy!!!

Re: Re: Re:

23.9.2010 15:36 | autor:  mv - 83.208.51.xxx

Dobrý den, asi jsme měli smůlu, ale Svět oken nikdy více. http://www.svetoken.rokycansko.cz/

16.2.2011 16:00 | autor:  jos - 194.228.197.xxx

Svět oken = polský šmejd! Nebrat!!

3.3.2011 19:02 | autor:  Jiří - 90.183.40.xxx

Nevím kde jste to slyšel,ale ke smlouvám dávají certifikát a garantují
výrobu českou.Spíš odhaduji,že jste zhrzený zákazník.SVĚT OKEN
je tak velká firma,že si nedovolí takto hazardovat.Co vím,tak vyváží i do jiných firem.A také si mohou dovolit mít nějaké jméno.
Já mám od nich okna již více než 2 roky a jsem plně spokojený.Polské bych poznal.

Re: Re: Re: Re: Re: Re:

15.8.2011 21:12 | autor:   - 90.181.76.xxx

Polské byste nepoznal, to jsou obrovské kecy. A Svět oken a velká firma - směšné, polopřekupníci, polovýroba a okna fakt příšerná.ZDAR pomlouvačům SULKA

123>

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu