Domeček před dokončením. - Bydlení čtenářů diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.

Domeček před dokončením. (Bydlení čtenářů)

Toto téma se vztahuje k fotografii Domeček před dokončením - bydlení čtenářů.

bez názvu

27.10.2008 12:54 | autor:  alf - 77.236.211.xxx

Pěkny ale normalní člověk nato nema jen zloděj

Re:

27.10.2008 15:40 | autor:  R - 82.100.0.xxx

Dík za poklonu,ale možnost je hypotéka na skoro celý život.

Re: Re:

28.10.2008 19:11 | autor:  Lynda - 62.245.65.xxx

Je to vážně krásný, ale zase za cenu toho, že bych se zadlužila na celej život a ještě k tomu v týhle době, tak to by mi asi za to nestálo....

Re: Re: Re:

28.10.2008 20:18 | autor:  R - 82.100.0.xxx

Díky To je taky pravda,ale bydlet se musí a byty 3+1 nebo 4+kk jsou k mání jen o málo méně než tento dům.Další pravda je že bez stavebního pozemku.

Re: Re: Re: Re:

9.11.2008 21:00 | autor:  sosi51

Toto je můj sen který se mi nikdy už nesplní. Prostě jsem už stará

Re: Re: Re: Re: Re:

10.11.2008 18:15 | autor:  R. - 82.100.0.xxx

také mi není dvacet,bohužel ani ......icet,...

6.1.2009 20:56 | autor:  Moukuška - 85.132.159.xxx

Já Vám fandím chystám se taky jíd do hypotéky. Jsem zatím v pronájmu, ale to není život. Budu platit skoro do smrti, ale moje děti už budou mít střechu nad hlavou a ten aráček si užijou. Někdo to oddřít musí....moje děti už ne a to mě těší.

8.1.2009 12:02 | autor:  Renča - 82.100.0.xxx

Držím pěsti,samozřejmě je to náročné,ale jste ve ,,svém,, a hlavně v přírodě,je super pít ranní kávu a kouknout k lesu jak se pasou srnky,....jasné je že vše má svá úskalí ale jsme tady spokojení .Jinak tento dům je dřevostavba takže i rychle postavená a výborné klima můžu jen doporučit.

Re: Re: Re: Re:

1.2.2009 19:05 | autor:   - 86.61.208.xxx

Je to zbytečně veliký, normální 4členné rodině stačí poloviční dům. Když budeme všichni stavět takovéto veliké baráky, tak na ty srnky u lesa neuvidí kromě vás nikdo. A nakonec zmizí i ty lesy se srnkama. Všude budou jen typizované megadomy. Nádhera..... a uklízí vám tam žena? ta musí mít radost. To jste postavil zajisté hlavně pro ni:-)

Re: Re: Re: Re: Re:

2.2.2009 17:00 | autor:  Alenad

Vždycky žasnu, jak lidé o sobě vypovídají v anonymních diskuzích, když si mohou "dovolit" prezentovat, co jim nejvíce leží na srdci (či jinde).

100lidí - 100 názorů. To známe všichni.

Je možné kritizovat i konstruktivně a vkusně, na odsuzování nemá právo myslím nikdo.

Píšete - "na tento dům má jen zloděj". ...skutečně? nebude on problém někde jinde?

"zbytečně veliké" - pro mě třeba ne....

Já si naopak pana stavebníka vážím, může být na své dílo pyšný.
Mně osobně se dům líbí moc. Je udělán s cítem. Přeji úspěšné dokončení a příjemné bydlení.

poděkování :O)

3.2.2009 13:37 | autor:  Renča - 82.100.0.xxx

Děkuji děkuji,....mluvíte přesně tak jak to cítím i já,samozřejmě nezavděčíme se lidem všem jak se říká. :O)
Přeji krásný den

megadům?????????

3.2.2009 13:31 | autor:  Renča - 82.100.0.xxx

Děkuji za Váš názor,vzhledem k tomu že jsme šesti člená rodina tak je tento dům ušitý na míru nám,na tomto pozemku nikdy nebyl les ani louka či jiné tomu podobné místo kde by byli zvířata natož nějaká flóra , ale naopak jsme ho zkultivovavali pro stavbu domku,....to je pouze pro upřesnění :o)
A na úklid či podobné domácí práce nepotřebuji pomocnici - proč taky.Jinak si nemyslím že by to byl ,,megadům,, ale jak se říká co člověk to názor. :O) :O)
Jen by bylo fajn napsat alespoň písmenko jako podpis autora :o)

Re:

18.2.2009 11:47 | autor:  Petra - 193.85.153.xxx

Slepa zavist mluvi ze vsech.....vsichni se zadluzujeme,abychom meli kde bydlet,nevim proc si kupovat za stejny penize byt,kdyz muzu mit volnejsi, prostornejsi, vzdusnejsi bydleni a hlavne soukromi.Pani Renco, je to nadherny dum, mate to nadherne zarizeno, moc fandim.Bydlim od malicka v RD a nemenila bych...Neskutecne me zaujal Vas jidelni stul se zidlema, shanime s pritelem neco podobneho,ale bohuzel nemuzeme nic sehnat, vzdy je tam neco rusiveho jako deska vsazena do dreva a to se mi nelibi.Oslovila jsem i truhlare,ale sdelil mi,ze to nedokaze,ze neumi uchytit sklo na drevo.Prozradite mi, kde jste ho sehnali? Dekuji moc. pesem@seznam.cz

Re:

19.12.2009 21:47 | autor:   - 82.100.3.xxx

Nádherný baráček, to co napsali o zlodějích přede mnou, mě zaskočilo, to mohl napsat jen závistivec, který v životě nedosáhne opravdu ničeho a ani se o to nepokusí. Momentálně stavíme také domek, abychom se dostali z načeho 2+1 a stále obdivuji Vaše židle s jídelním stolem, to prostě nemá chyby, to je moje představa. Ty židle dodávala stejná firma,co ten úžasný stůl? Děkuji Lenka

30.12.2009 12:12 | autor:   - 85.92.55.xxx

taky se mi to líbí

2.9.2011 14:11 | autor:   - 193.25.209.xxx

Je to moc pěkný domeček. O tom, že je moc velký...to nesouhlasím. Máme taky domeček a je nám akorát...co až budou děti... A jestli celý život platíte nájem a byt nikdy není váš nebo hypotéku, na něco co bude jednou vaše, je rozdíl fandím těm, co mají snahu.. posezení a klid na zahradě.. je pro mě důležité.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu