Přehozy na postel – jaké jsou možnosti? - Bytový textil diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Ikea.

Přehozy na postel – jaké jsou možnosti? (Bytový textil)

Toto téma se vztahuje k článku Přehozy na postel – jaké jsou možnosti?.

bez názvu

30.10.2008 17:25 | autor:  Monika - 62.245.65.xxx

Našel by se tu někdo, kdo by dal za přehoz na postel 12 000 Kč?

Re:

3.11.2008 17:40 | autor:  Ivana - 88.102.128.xxx

Vazena pani ja mam prehoz uz 30 let jsem s nim spokojena, ale nekdy ho vubec nedavam jen tak ustelu. Stal asi tak 500 Kc.Tenkrat to bylo dost penez . 12 000 bych za nej nikdy nedala !

Re: Re:

4.11.2008 16:48 | autor:  Monika - 193.84.33.xxx

Já bych taky radši těch 12 000 Kč dala na něco jinýho než na přehoz postele !

Design nebo cena?

27.5.2009 10:27 | autor:  zuzaza

Myslím, že je ideální volit poměr kvality a ceny. Ty nejlevnější věci nám řeknou za pár měsíců, že jsme je neměli kupovat. Některé české výrobyk jsou kvalitní, ale postrádají světový design. Objevila jsem eshop www.POINTSHOP.cz s tapetami a nálepkami na zeď a ve stejném designu mají i dekorační látky. Nejsou sice nejlevnější, ale také nijak extra drazí. Taková dlouhodobá investice do designu se vyplatí. A když si nejste jisti s výběrem, odborně poradí.
Zuzana

Re: Design nebo cena?

15.9.2016 21:36 | autor:   - 62.24.87.xxx

Já dneska objevila krásné přehozy za fajn peníze na Chci Povlečení.
Doporučila mi ho tchýně právě kvůli poměru cena/kvalita. Zkuste, já jsem velmi spokojená.
https://www.chcipovleceni.cz/a-dalsi/prehozy/na-postel.html

Re:

3.1.2009 18:41 | autor:  Edita - 89.24.49.xxx

Dobrý den,
jsem úplně odlišného názoru. Před 2 lety jsem si na dovolené v Itálii zakoupila velmi kvalitní luxusní přehoz tradiční italské značky Daunenstep. Na povrchu je pravé hedvábí a je plněný 100% prachovým peřím. Dala jsem za něj 30.000Kč. V současné době je dominantou mého interiéru, používám ho jednak ke spánku, ozdobu ložnice a také jako doplněk obývacího interiéru, když přijde návštěva. Je to opravdu luxusní kousek, který má v mém interiéru nepostradatelné místo. Nedávno jsem zjistila, že se tato značka začala prodávat i v ČR (dokonce na internetu). Dcera oslaví v lednu 20.narozeniny, tak mám naprosté jasno, že jí koupím jako dárek přehoz této značky - Daunenstep začala vyrábět luxusní přehozy s kamínky Swarovski - vypadá úžasně a hlavně je to dárek na celý život.
Edita K.

Re: přehozy ano

19.2.2009 11:58 | autor:   - 217.168.212.xxx

Jsem téhož názoru,že se vyplatí investovat do kvalitního přehozu!Ložnice vypadá úplně jinak - taky jsem chvilku ustýlala "jen tak", ale nebylo to ono, teď můžu nechat dveře do ložnice stále otevřené,je to prostě dokonalé...

Re: Přehozy na postel - jaké jsou možnosti?

29.4.2013 8:15 | autor:  BellaDoma - 77.48.250.xxx

Co takhle zkusit kvalitní španělskou deku Piel? Jako přehoz vypadá moc dobře, dá se použít i jako přikrývka a cena není zdaleka tak vysoká. K dostání je v mnoha designech, vybere si podle vkusu a typu ložnice jistě každý. Jsme přímí dovozci ze Španělska, garantujeme vysokou kvalitu a příznivé ceny. Rádi Vás uvítáme na www.belladoma.cz.

Re:

29.5.2013 11:53 | autor:  Italske-povleceni

Pokud máte rádi kvalitu, nezbívá nám, než doporučit naše luxusní přehozy převážně od italských značek jako jsou Trussardi, Blumarine a jiné. Nechybí nám v nabídce samozřejme i přehozy s kamínky Swarovski. www.italske-povleceni.cz uvítáme Vaše názory

Re: Re:

24.4.2014 14:03 | autor:  Ema - 91.187.58.xxx

Ahoj holky, ty italské přehozy vypadají moc pěkně, já jsem teď našla levnější variantu, ale jsou kvalitní a moc dobře vypadají :-). Já si kupovala tyto http://www.bytovytextil.com/product/bavlneny-prehoz-na-postel-3d-250x260cm-lotus-11581/ a jsem s nimi spokojená

Re:

25.1.2015 8:19 | autor:   - 188.175.160.xxx

Přehozy na postel s pěknými motivy: http://www.bytova-keramika.cz/cz-kategorie_55454-dekorativni-prehozy-na-postel.html

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu