E-shopy - Postele a matrace diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální baumax leták.

E-shopy (Postele a matrace)

Prosím o radu

22.11.2008 17:32 | autor:  terka

Sháním pěknou bukovou postel včetně roštů a matrací. Můžete mi dát tip? Bohužel nemám čas lítat po obchodech, proto budu řešit nákup přes internet. Viděla jsou moc pěknou postel na www.ceskynabytek.com - máte někdo s tímto obchodem zkušenost?

Re: Prosím o radu

6.4.2011 13:25 | autor:  Jan - 90.177.163.xxx

Muzete zkusit www.luxusnimatrace.eu, maji velky vyber a dokonce nabizi cele komplety postele s rostem i matracemi.

7.4.2011 10:50 | autor:  Ana.Pavla

My máme postel od firmy www.seart.cz
postel a matrace, rošty jsou zdarma.
Vše mají z dubu, buku nebo borovici, tak si můžeš zvolit.
Kvalitní taštičková matrace 160x200 za cca. 9000 kč
to si myslím stoji za to, spanek je perfektní!!
Mají moderní a klasické postele. Tak je možné najdeš taky něco pro sebe.

21.4.2011 13:52 | autor:  Milan - 212.80.64.xxx

Dobrý den,

já jsem koupil krásnou dubovou postel na www.studiospanku.cz, perfektní cena, matrace jsou samozřejmostí a poradí s výběrem.
Mohu jen doporučit

27.4.2011 15:54 | autor:  Karel - 83.208.112.xxx

Dobrý den, zkuste mrknout na www.amoruvsen.cz
nabízejí komplety postelí za výhodné ceny (matrace + rošty + postel).

S pozdravem

28.4.2011 16:03 | autor:  Mishky

Já jsem si pořídila postel Monty i s matrací přes www.hyperzbozi.cz.
Ten portál mi našel nejlevnější zboží.

30.5.2011 20:45 | autor:  martinek

Já koupil matrace, lamelové rošty tady www.davlen.cz

Dostal jsem k tomu dárek zdarma, parádně se o mně postarali.
Jo a ZDARMA byla i DOPRAVA

28.2.2012 14:03 | autor:  zasupsak

My máme matrace a rošty ze SpiSladce.cz. Nakonec jsme přes ně objednali i komplet ložnici od LB Bohemia.

6.11.2012 10:40 | autor:  Andy - 88.103.62.xxx

Ahoj, já mám matrace z eshopu www.spisladce.cz a jsem moc spokojená. Hlavně když si nebudeš vědět rady, tak ti poradí a je to super.
No a postel mužeš sehnat na www.bicnabytek.cz ... je to velky nábytek, tak že výběr bombovej. Nebo aspoň já si vybrala.

6.11.2012 11:09 | autor:  Andej

Ahoj, já jsem spokojená s eshopem www.spisladce.cz, vybrala jsem si matrace a ještě mi prodavači pomohli se vším co jsem potřebovala vědět,abych nevybrala neco co mi nebude vyhovovat. A co se tyče postelí, mrknu na na jejich stránky, nějaké tam taky mají a nebo na www.bicnabytek.cz tam toho je fakt hodně.
Přeji hezký výběr

13.11.2012 16:12 | autor:  Karel - 109.80.62.xxx

Můžete vyzkoušet ceskaloznice.cz tam a jsme koupili a a jsme spokojeni.
Připojuji foto- naš postel s úložným prostorem.

22.1.2013 9:49 | autor:  Petr M. - 88.102.8.xxx

Dobrý den, nechci dělat reklamu, ale nedávno jsem kupoval matraci a postel na eshopu matrace-monet.cz . Nejdříve jsem se byl tedy zeptat v centru zdravého spánku na detaily a pak eshop. Ale mohu opravdu doporučit, jsem spokojený jak s radou tak výběrem. Rychlost dodání a kvalita super ;)

10.4.2013 10:48 | autor:  Iwette

Zkuste pro váš nákup obchod s názvem POSTELE OSTRAVA http://posteleostrava.cz/ u kterých jsem sama nakupovala a byla jsem nadšená a ohromená s jejich nabízenými produkty a službama. Je to skutečně kvalitní prodejce a obchodník. A po mé zkušenosti opravdu vřele doporučuji tedy :-) všem. Budete věřím v to stéjně jako já překvapeni a spokojeni s vaším vlastním nákupem. Tedy doporučuji. . .

14.10.2013 13:18 | autor:   - 212.80.76.xxx

Kvalitní postele mají tady www.ceskaloznice.cz buková je tato http://www.ceskaloznice.cz/zbozi/11/postele-z-masivu/masivni-postel-praktik-buk/ -tu máme my s manželem a cena je taky víc než přijatelná.V některých obchodech se mi pěkně protočily panenky.

12.11.2013 20:38 | autor:  kajunka - 212.80.76.xxx

A co říkáš na tuto bukovou? http://www.mojestarosti.cz/poradna/deti/miminka/chuva-nebo-jesle-co-je-lepsi.html Ty úložné prostory jsou senzační

21.5.2014 22:57 | autor:  anastazia - 89.102.17.xxx

tak za mne me dite partnera a psa urcite z e-shopu http://www.extra-postele.cz/ i matrace tam maji

24.5.2014 14:30 | autor:  Karel.K

Zkuste obchod nejmatrace-postele.cz, výborný přístup k zákazníkovi a ochota poradit, dobré postele i rošty. Za mě palec nahoru a navíc tam teď mají dobré akce na matrace...Určitě se podívejte

Matex

28.8.2014 14:30 | autor:  Sass - 85.93.105.xxx

zkuste Matex - www.matrace-matex.cz/cs/eshop/nabytek/postele - mám od nich koupené matrace i postele a naprostá spokojenost

10.12.2008 10:11 | autor:  tomik

Nevím, jak ceskynabytek.com, ale mám postel z www.rothwell.cz. Vybral sem si tam skladovku a byla hned, takze jsem nemusel cekat hafo tydnu.

matrace a postele

19.2.2009 12:39 | autor:  beata30

My si nechali udělat postel na míru přímo u truhláře a atypický rozměr matrace jsme si nechali vyrobit na internetovém obchodě - www.luxusnimatrace.cz.Perfektní jednání a rychlé dodání - o kvalitě ani nemluvím !

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu