Bydlení čtenářů: Dětský pokojíček 2 - Bydlení čtenářů diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.

Bydlení čtenářů: Dětský pokojíček 2 (Bydlení čtenářů)

Toto téma se vztahuje k článku Bydlení čtenářů: Dětský pokojíček 2.

koberec

9.1.2009 20:39 | autor:  Klára - 85.70.216.xxx

Nelíbí se mi modrý koberec, modrá se ani na podlahovou krytinu nedoporučuje, četla jsem o tom nějaký článek, že člověk je zvyklý chodit po trávě - zelená , po hlíně - všechny odstíny hnědé, béžové, po kamenech - šedá až bílá , ale ne po vodě, tudíž je pro něj modrá barva na zemi nepřirozená. navíc se to celkem bije s barvou stěn. o roztočích ani nemluvě. asi bych časem koberec vymněnila za např. novilon, který je vyráběn v nádherných dekorech dřeva , je přírodní, do dětského pokojíčku podle mě ideální. jinak ostatní se mi moc líbí :-)

dětské dekorace

19.3.2009 6:34 | autor:  Veronika - 88.101.32.xxx

***NAKOUKNĚTE***
Dobrý den všichni,
na www.mimibazar.cz/nikasv se můžete podívat na spoustu samolepicích dekorací do dětských pokojíčků s motivy Princezen,Medvídka Pú,Cars,ale i moc krásných dekorací ze světa ZOO,DINO,Mořský svět aj....Úložný program do dětských pokojíčků atd...Také samolepicí dekorace do obývacích pokojů,vtsupních hal....
Děkuji Veronika

Re:

9.1.2009 21:28 | autor:  Dana - 62.245.65.xxx

Líbí se mi ta kombinace oranžové a zelené barvy na zdi!

Re:Dětský pokojíček

10.1.2009 15:43 | autor:  Dáda - 88.102.214.xxx

Dětský pokojíček je dobrý. Barvičkově sice trošičku moc ostrý, ale teď takové barvičky frčí.Je fajň, že má syn své místečko. A taky je určitě máma ráda, že za pár kaček vykouzlila krásný pokojíček. A o tom to taky je. Takže fajň.Jste šikovní, chválím Vás. Mějte se.

Re: Re:Dětský pokojíček

12.1.2009 17:21 | autor:  Janina - 89.103.108.xxx

Veselé a roztomilé,tak jak má být pro děti.

Re: Re: Re:Dětský pokojíček

22.4.2009 12:28 | autor:  hedpin

Pěkné, hezká kombinace barev.

Re:

17.9.2009 14:49 | autor:  Kacka - 85.239.255.xxx

Ahoj vsem, taky jsme nedavno resili detsky pokojicek, protoze cekame mimo a uplne jsem koukala, co vsechno se dneska pro deti da vymyslet. Nejvetsi radost mam z koutku s postylkou, kam jsme kolem nalepili ovecky (http://www.fototapety-na-zed.com/pro-deti-samolepky/farma). Vypada to fakt moc nezne a roztomile... a hlavne to vylo za 5 minut hotove

Re:

27.1.2011 11:52 | autor:  vilcea

Není těch barev trochu moc? Aby to synka později nerozptylovalo třeba při učení... Koberec je měkký a telplý, kdybych byla malé dítě, nechtěla bych si hrát na linu nebo na plovoučce.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu