Doporučení na výrobce oken - Okna a dveře diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky baumax.

Doporučení na výrobce oken (Okna a dveře)

Bohemia okna

23.2.2011 11:58 | autor:   - 109.80.4.xxx

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na zkušenosti s firmou Bohemia onka, děkuji...

Re: Bohemia okna

17.5.2011 20:54 | autor:  MILANOS - 213.180.38.xxx

dOBRY DEN,chtel bych se zeptat jestli jste objednavali u firmi bohemia okno a jestli vše proběhlo v pořadku děkuji dejte prosím vědět na milannohejl@seznam.cz

Re: Re: Bohemia okna

8.8.2011 13:38 | autor:  Eva Braunová - 94.142.234.xxx

Dobrý den,
my máme okna měněná touto firmou na celém domě - celkem 17ks a jsme maximálně spokojení. Výměna byla rychlá a kvalitní. Poskytují i servis a navíc nám pomohli kompletně se žádostí Zelená úsporám, takže se nám velká část nákladů vrátila.

Re: Bohemia okna

13.10.2011 13:32 | autor:   - 88.102.142.xxx

Dobrý den,

s firmou Bohemia okna jsme spokojeni. Přijeli, demontovali, namontovali a okýnka jsou perfektní. Ani u toho neudělali velký nepořádek. Všechno jsme jsednávali na pobočce na Mělníku.
Doporučuji

Třída kvalityu plastového okna A,B,C

13.4.2011 17:52 | autor:   - 89.176.39.xxx

Dobrý den,prosím může mi někdo poradit,jak poznám třídu kvality plastového okna??Okno je dodáno firmou Svět oken Vsetín 6komorový systém..

Re: Třída kvalityu plastového okna A,B,C

4.5.2011 10:54 | autor:   - 88.101.9.xxx

Odebírají okna od firmy OKNOSTYL z Polska .
Jsou jednim z největších odběratelů v ČR

Re: Re: Třída kvalityu plastového okna A,B,C

2.6.2011 9:07 | autor:   - 90.176.62.xxx

Klidně se běžte podívat do výroby ve Vsetíně a pak zkuste tvrdit, že odebírají okna. Svět Oken je jeden z mála velkých výrobců v ČR.

Re: Re: Třída kvalityu plastového okna A,B,C

19.10.2011 16:15 | autor:   - 90.181.223.xxx

Zajímavíé je, že firma OKNOSTYl co odebírá okna z polska, odebírá dveře a okna právě od Bohemia okno. Klidně se jeďte podívat do Vsetína na tu velkovýrobu oken a dveří.

Re:

9.6.2011 10:46 | autor:  Monika - 193.179.69.xxx

http://stavba.hyperbydleni.cz/okna-a-dvere/940-vybirame-plastova-okna

Spokojen

22.7.2011 4:53 | autor:  Ombre - 82.209.8.xxx

Rád bych doporučil http://www.ok-plast.cz, s výrobou a montáží jsem byl velmi spokojen, také konzultace není porblém

Re:

8.8.2011 13:49 | autor:  Adam - 62.84.153.xxx

Dobrý den, prosím pěěkně potřeboval byc pomoc v ohledu plastovýc ráů od firmy gealan. Boužel ttyto okna už mám namontované několik let a ohužel okna nefungují prodejce nějakou dobu nekomunikoval a nyní mám spor o rámech dodaných s číslem 8002 oproti smlouvě kde jsou uvedeny 8003. jaký je prosím vás rozdíl mezi těmito okny? nemá někdo k těmto starším profilům technické listy moc vám děkuji.

svet-oken

22.12.2011 20:18 | autor:   - 92.43.26.xxx

Nevím koho Vám doporučit, ale vím přesně, před kým varovat. Firma SVET-OKEN .. Mám jen samé špatné zkušenosti ... pozdní dodávka, špatné zaměření, špatná montáž, vyrobí svou vinou jiné dveře, nez jste si objednali a pak kdyz se ozvete odpovědí na trikrát podaný ten samý dotaz - proč mám jiné dveře? tri jiné odpovedi ... jak jste si to na protokolu podepsal, tak to máte.... když dokážete, že jste si na protokolu podepsal neco jiného, odpovedí ... ale takhle to vzdžycky lidi chtějí, alespon budete mít víc svetla......... jiný pracovník odpovedel, " protože menší sklo nejde vyrobit" , třetí odpověděl, že je obrazek orientacní a pak dodal, že si zvyknu !!! U okna namontovali kliky prez 2 metry nad zemí a tvrdí, že jsem měl říci predem, že je chci v běžné výšce!!! z lidí dělají hlupáky - reklamace zásadně vyřizují ve Váš neprospěch ... arogance ... hrůza! VARUJI před firmou SVET-OKEN !!!
to co píši, je asi jen polovina toho, co špatně udělali...

Re:

1.2.2012 14:51 | autor:  Lila 1311

Dobrý den chci upozornit na firmu Infookna.První schůzka skvělá přijeli 2 pánové z toho 1 nám všechno vysvětlil a 2 zaměřil takže paráda.Pak pán co s náma komunikoval náhle prý zkolaboval a komunikace musela probíhat s panem Mrkvičkou (zaměrovač) a to je teda katastrofa!Okna sice už jsou na svém míste ale s nima meli být namontovaná i garážová vrata a termín dokoncení byl max do 10.1 a vrata máme pořád původní.Komunikace žádna pan Mrkvička nás neinformuje skoro o ničem a musíme ho pořád honit.Hrůza uff.

Re:

6.2.2012 2:42 | autor:   - 82.209.8.xxx

Pokud máte zájem o atypická okna, volte http://www.truhlarbrabec.cz, pokud spíše plastové, mám dobré zkušenosti s http://www.ok-plast.cz/.

Re:

17.2.2012 14:05 | autor:  martina - 195.39.100.xxx

Ohledně obložkových dveří jsem byla spokojená s www.stoho.cz

Re: Re:

8.3.2012 17:16 | autor:  martin - 94.242.67.xxx

ahoj všem a obzvláště všem, co myjou okna střešní, manželka byla už celkem nepříčetná, když po každém dešti to bylo jako by je nemyla(tady na ostravsku jsou tuny prachu emoticon ) Jednou , když jsem si do auta koupil ,,tekuté stěrače,, jsem na to přišel , a zkusil jsem je dát i na střešní okno, bylo to dobré , ale vydrželo to cca 2měsíce, pak jsem objevil na netu náhodou preparát, který je mnohem ůčinnější a při každém dešti to okno naopak umyje emoticon máme to tam už půl roku , a za tu dobu to jednou opláchla čistou vodou emoticon jméno firmy prý mohu vzpomenout Nano4peace. Tak ať jste všichni spokojeni jako my emoticon

Re: reference na fa plastová okna a dveře

17.4.2012 18:03 | autor:   - 94.229.92.xxx

Prosila bych o nějaké doporučení na firmy z okolí Frýdku-Mistku na plastová okna a dveře. Děkuji P

tetragon

14.5.2012 22:10 | autor:  Lucie - 93.99.187.xxx

Dobrý den, jaké máte zkušenosti s firmou Tetragon CB (Tetragon-okna,dveře, fasády, s. r. o.)?? Děkuji.

Re:

24.5.2012 11:03 | autor:  Monika Em

Zdravím, jestli Vám můžu doporučit, tak určitě okna Ševčík, nejsou to žádní poláci, ale kvalitní okna. Máme je už 5 rokem a jsme s němi opravdu velmi spokojení, nikdy jsme s němi něměli žádné problémy a kdykoliv jsme se na ně s něčím obrátili, tak nám bylo bez menšího problému vyhověno. Teď se stěhujeme a okna si zase necháme dělat od Okna Ševčík.

kvalita

17.7.2012 21:04 | autor:  Katka - 90.178.125.xxx

Musím doporučit pro okolí Roudnice nad Labem http://www.firmy.cz/detail/12727544-petr-beranek-roudnice-nad-labem.html ...... velmi kvalitní okna, rychlé jednání a vše bez problému.. okna máme cca 3 roky a nemůžeme si stěžovat

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii