Bydlení čtenářů: Kuchyně a koupelna v klasickém stylu - Bydlení čtenářů diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.

Bydlení čtenářů: Kuchyně a koupelna v klasickém stylu (Bydlení čtenářů)

Toto téma se vztahuje k článku Bydlení čtenářů: Kuchyně a koupelna v klasickém stylu.

pohoda

6.2.2009 14:33 | autor:  franki - 89.111.88.xxx

tak to je opravdu hezká volba. Přeji Vám mnoho hezkých chvil u kafe ve vaší nové kuchyni a ta koupelna je opravdu střízlivá, nadčasová a hned tak se neokouká. Povedlo se Vám to

Re: pohoda

6.2.2009 14:44 | autor:   - 77.240.96.xxx

moc děkuji za pochvalu kladná odezva vždy potěší

Re: Re: pohoda

6.2.2009 16:28 | autor:  Janina - 89.103.108.xxx

I já se přidávám k oředcházející pochvale-vkusné, nepřeplácané a domácky útulné

Re:

6.2.2009 18:07 | autor:   - 68.175.94.xxx

Pěkné, útulné,sladěné s rozmyslem .Přeposlala jsem dceři, která potřebuje do svého nového domu právě takové dobré příklady.Přeji pohodové bydlení paní domu i všem členům domácnosti .

Re:

6.2.2009 20:16 | autor:  Zdena - 89.239.62.xxx

Take se pripojuji k ostatnim,moc pekne,vkusne,utulne,libi se mi vsechno.
At se vam hezky bydli.

Re: Re:

7.2.2009 15:46 | autor:  Ivana - 88.102.128.xxx

I mne se to moc libi a preji prijemne bydleni v novem baracku .Neni to preplacane ma to vkus a eleganci . Moc je to pekne - gratuluji Ivana .

Re: Re: Re:

7.2.2009 17:52 | autor:  kacenka 1 - 77.240.96.xxx

Dobrý večer všem moc děkuji za tak kladné ohodnocení jsem opravdu velice polichocena za tak kladný ohlas všem krásný víkend a ještě jednou děkuji Mášová

Re:

9.2.2009 0:54 | autor:  samsen

vážená paní -asi nebudu patřit mezi ty co chválí,ale oceňuji,že jste se do toho pustila sama a asi vás to i baví,ale chtělo to hledat trochu víc inspirace v časopisech nebo v kuchyňských i koupelnových studiích.
Trend kuchyní je tedy už jiný- a i dřevěnná kuchyň /klasika/ už by měla mít trochu lidově řečeno šmrnc.Ve Vaší kuchyni se mi nelíbí komponování obkladů za kuchyňskou linkou a jejich různá velikost a Vaš splněný sen barový pultík z cihliček to už je k těm obkladům až moc,navíc/alespoň na fotografii to tak vypadá/cihličky nejsou moc kvalitní a spárování se také moc nepovedlo/pokud mohu poradit tak bych cihličky nahodila a udělala bílou hrubou omítku/,určitě by se to i Vám víc líbilo.Jinak trámy,dřevo i jídelní kout super,tam by bylo dobré se zamyslet co s radiátorem.Koupelna - u umývadell pěkné,ovšem opět se projevila Vaše záliba v kombinování obkladů-mozaika,dlaždice,vzrované dlaždice a ještě listely je moc,z obrázků není dost dobře poznat jak jsou předměty v koupeně umístěny,proč je volný kout za sprchovým koutem a ten otevřený regál dejte pryč,zkuste koupelnu vyřešit nějakým koupelnovým nábytkem,barevně mi připadá mdlá.
Neberte můj příspěvek špatně,ale berte ho jako jiné oči jinak vidí a
pokud jste po předešlých příspěvcích čekala jen chválu omlouvám se,
pokud se Vám ovšem všechno líbí a řeknete si aha chytrá blondýna ,tak dobrý- je to Váš byt a já Vám přeji ať je v něm celé Vaší rodině hezky.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu