Stavíme RD - Bydlení čtenářů diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.

Stavíme RD (Bydlení čtenářů)

Spokojenost se stavební firmou

7.2.2009 21:01 | autor:  janicka72

Když jsem tady četla ty různé reference na stavební firmy..., tak si říkám, že jsme měli víc štěstí než rozumu, když jsme narazili na solidní stavební firmu. Hrubá stavba nebyla přeceněna a byla dokončena v termínu bez víceprací. Žádné zálohy, platby probíhaly až po provedení prací a odsouhlasení naším stavebním dozorem. Jsem ráda, že se ještě najdou firmy, které si vydělávají dobrou prací a nechtějí člověka jen podvést. My jsme z kvalitou jejich práce i s jednáním velice spokojeni. Přeji, aby jste i Vy dobře vybrali, držím palečky. janicka72@volny.cz

Re: Spokojenost se stavební firmou

15.2.2009 17:02 | autor:  g.bel

Dobrý den. Teprve se chystáme stavět, ale jak si pročítáme reference, je snad nejtěžší v té spoustě nabídek najít tu nejserioznější stavební firmu. Prozradíte nám jméno té, se kterou jste tak spokojeni?

Re: Re: Spokojenost se stavební firmou

19.2.2009 15:06 | autor:   - 89.24.33.xxx

Dobrý den, kontaktute mě prosím na e-mail: janicka72@volny.cz, ráda Vám kontakt na firmu se kterou jsme stabvěli my dám. Můžete se s ní spojit, popř jí zadat ropočet a uvidíte. Jinak bohužel do diskuse její jméno a kontakt uvádět nechci, z důvodů raklamy.

Re: Re: Spokojenost se stavební firmou

25.2.2009 19:56 | autor:   - 82.99.136.xxx

Dobrý den, já můžu jedině chválit firmu, která nám zrealizovala náš sen a postavila kvalitní domeček. Nejprve jsme zvažovali zděný,ale ve finále po návštěvě u známých jsme se rozhodli pro dřevostavbu. Navenek to od zděného domku nepoznáte a uvnitř je hezky teploučko :-) Základovou desku jsme si realizovali sami, firma hotový domek. Začalo se 4.8.2008 a my jsme se již stěhovali 21.9.2008 !!!!! Firma super,při předávání jsme dostali i dáreček. Vše probíhalo vždy po vzájemné domluvě,stavba rozstla ze dne na den. Navíc jsme ani nezaplatili hodně za úroky, když bylo teprve čerpání hypotéky . A pozor! Firma na korunu dodržela smlouvu!!!! My jsme již bydleli a poslední splátka se teprve platila. Nic předem!!!! Kdo se chce mrknout, posílám odkaz na firmu. Také je možný kontakt na mě: SMonka@seznam.cz. Firma se jmenuje JKM stavby, staví po celé ČR a zástupce je p.Klech-tel.731543201, kontakt na p.Klecha: rkstavby@seznam.cz. odkaz na firmu a fotogalerii: http://www.jkmstavby.cz/index.html

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu