Jak se staví sen: Tentokrát dřevostavba s Bárou Štěpánovou! - Diskuzní fórum

Jak se staví sen: Tentokrát dřevostavba s Bárou Štěpánovou! (Jak se staví sen)

Toto téma se vztahuje k článku Jak se staví sen: Tentokrát dřevostavba s Bárou Štěpánovou!.

bez názvu

18.2.2009 22:57 | autor:  Věra - 62.245.65.xxx

Mně se moc nelíbí použité barvy nábytku, je to takové hodně smutné...co myslíte?

Re:

20.2.2009 7:33 | autor:  Iva - 194.108.199.xxx

Super proměna. Decentní, účelné, vkusné. Žádné výstřelky, prostě elegance, která odpovídá věku majitelů. Oddělení schodiště velmi zútulnilo obytný prostor.
Všimla jsem si, že proměny, které má v rukou Tomáš Marx, jsou opravdu nádherné. Gratuluji.

Re: Re:

20.2.2009 12:52 | autor:   - 194.213.208.xxx

Plně souhlasím, Anna a Tomáš dělají skvělou práci a při budování vlastního bydlení používám podobné postupy. Nic extravagantního. Jednoduchost, praktičnost, útulnost... o tom to je.

Re: Re: Re:

22.2.2009 20:16 | autor:  boban - 89.111.88.xxx

naprostá paráda. Decentní, praktické a vzdušné, přitom nepostrádá účelnost. Sám nemám moc rád koberce, ale nejsem velkým zastáncem ani marmolea. Pro mne by tam mohla být spíš dřevová nebo imitovaná podlaha ve stylu zebrano např. Ale jinak velká hvězda - hvězdice. jsou to fakt profesionálové.

dotaz ohledně tapet

24.2.2009 17:09 | autor:  Monika - 90.176.75.xxx

Tento pořad sleduji už dlouho a musím říci, že se mi hodně líbí práce designérů i když občas mám malé výhrady (ale to je tím, že jsem skoro z oboru)
Chtěla bych se zeptat kde se dají nechat udělat tapety s vlastním motivem a který materiál je nejvhodnější. Děkuji za odpověď a tento pořad

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu