Jak se staví sen: Moravští designéři pro brněnský sen - Diskuzní fórum

Jak se staví sen: Moravští designéři pro brněnský sen (Jak se staví sen)

Toto téma se vztahuje k článku Jak se staví sen: Moravští designéři pro brněnský sen.

bez názvu

24.2.2009 12:41 | autor:  eva - 193.86.31.xxx

No, je znát, že paní zařizovatelka se zabývala reklamou a ne designem a pan designér dělal návrhy nemocnic nebo sídlišť či co... Jsem moc zvědavá, jak bude majitelka bytu hledat, kam jí dalli pračku, mikrovlnku, lednici (nebo snad potraviny ze spížní skříně?) a kde našel útočiště chudák kanár. Nejsem si jistá, jestli na ten 1 až 2 kastrůlky a 2 talíře a hrníčky po kafi s přítelkyní bude paní potřebovat myčku nádobí, která jí tam přibyla, ale prát bude asi muset u dcery Je-li to 1+1, tak v koupelně na pračku patrně nebylo místo, když byla dosud v kuchyni a nebude tam tedy ani nyní. Patrně si ji pak nějak nabulharuje pod ten barový pult Až se bude v předsíni přezouvat, tak si k tomu bude muset sednout na zem, protože pro hradbu skříní už nezbylo místo na nějakou židli, kterou tam měla až doposud hned za dveřma. Na pohled to není sice nějaká obzvláštní hrůza, ale nejsem si jistá, že z toho bude paní na větvi. O kanárovi ani nemluvě Jo, a hlavně že má ráda hodně hodně kytek Zelený je tam akorát ten čtverec na zdi ..

Re:

24.2.2009 12:51 | autor:  eva - 193.86.31.xxx

Aha, pardon, tak já jsem si asi spletla dveře do bytu s dveřmi patrněi do koupelny(soudíc podle těch kulatých děr u země).. No, ale na tom předešlém to až zase tak moc nemění : pračka, kanár a mikrovlnka zmizely

Re: Re:

24.2.2009 12:55 | autor:  eva - 193.86.31.xxx

Aha : jsem uspěchaná.. tak i kanár má místo u okna, i nějaké kytky.. ale pračku a MW nevidím.. Tak třeba jsou za některými těmi dvířky Budu se na to muset kouknout v TV

Re: Re: Re:

24.2.2009 16:46 | autor:  Ivana - 88.102.128.xxx

To jsem se pekne nasmala co pise pani Eva, ale uz se tesim az to bude v telce .

Re: Re: Re:

24.2.2009 21:00 | autor:  Markéta - 62.245.65.xxx

Myslim, že je to pěkně prostorný, nábytek rozhodně líp rozvržený, než tomu bylo před tim!!!!

Re: Re: Re: Re:

27.2.2009 18:10 | autor:  simča - 89.111.88.xxx

Dívala jsem se na to v TV a mile mne to překvapilo. Je to opravdu razantní proměna a hodně zdařilá. Ono je to jinak na výsečích v článku a jinak pak celkově. Dávám fakt 1 a ráda bych v tom bydlela také. Paráda

Re: Re: Re: Re: Re:

2.3.2009 17:46 | autor:  eva - 193.86.31.xxx

Tak tak, na obrázcích to vypadalo dost podivně, před kamerou podstatně líp. I tu pračku jsem našla, i tu lednici (ale mě by se do ní tedy nechtelo pořád ohýbat ) i toho kanára... takže jo, dobrý to bylo. Takový umírněný, ale poměrně elegantní.. Už vidím paní, jak k tomu přizpůsobuje obývák...

Re: Souhlas

5.3.2009 7:40 | autor:  Irena - 84.19.69.xxx

Nenapsala bych to líp, naprosto souhlasím

pracovní deska

28.2.2009 12:47 | autor:  lenka - 85.160.77.xxx

Dobrý den, prosím o informaci jakou konkrétní pracovní desku jste použili do této kuchyně. Zařizujeme si kuchyň a máme ji v barvách jako v tomto díle. Děkuji za odpověď.

Re:

4.3.2009 10:07 | autor:  JARMILA - 194.48.241.xxx

PROMĚNA JE ZDAŘILÁ-LÍBÍ SE MI!! JÁ CHCI TAKY!!
JAK JE TO S VÝBĚREM BYTŮ PRO PŘEMĚNU, LZE SE NĚKDE PŘIHLÁSIT? JAK SE TY BYTY VLASTNĚ VYBÍRAJÍ?
jlo@email.cz

Re:

9.3.2009 16:44 | autor:  Katerina - 195.113.86.xxx

Dobry den,
proměna se mi moc líbí. Rada bych se zeptala, kde bylo zakoupeno osvětleni do kuchyně. patram po nějakem podobném.

Re:

9.3.2009 16:45 | autor:  Katerina - 195.113.86.xxx

Dobry den,
proměna se mi moc líbí. Rada bych se zeptala, kde bylo zakoupeno osvětleni do kuchyně. patram po nějakem podobném.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu