Kuchyně na míru??? - Kuchyně diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Jysk.

Kuchyně na míru??? (Kuchyně)

Kuchyně na míru???

24.2.2009 19:50 | autor:  Lola.x

Potřebovala bych radu někoho, kdo má již se zabydlováním zkušenosti. Chceme si pořídit kuchyň na míru, zároveň ale neutratit veškeré úspory. Bylo by lepší nechat si tuto kuchyň vyrobit od nějakého soukromého truhláře, nebo se obrátit na kuchynské studio? Jaké jsou výhody a nevýhody? A která varianta vyjde cenově výhodněji? děkuji za názory

Re: Kuchyně na míru???

16.6.2011 22:44 | autor:   - 86.49.68.xxx

Dobrý den, já mohu z vlastní zkušenosti doporučit na postele tuto firmu http://www.jacques.cz/. Asi před rokem jsme si u nich nechávali dělat na míru jak postele, tak skříně do ložnice a jsem opravdu nadšená. Po roce užívání absolutně žádné problémy a jsem opravdu ráda, že jsem tuto firmičku objevila.

Re: Re: Kuchyně na míru???

5.4.2013 15:13 | autor:  Pavla - 91.187.58.xxx

Kuchyňské studio je výhodně pokud chceš mít kuchyň opravdu na míru - tedy buď proto, že máš netypickou kuchyň nebo proto, že jsi prostě náročnější. Mě se líbí oboje i ty dělané na míru i ty normální. Pro naši kuchyň jsme si vybrali nakonec ty na míru od společnosti http://www.interiery-jiricny.cz/ a jsme spokojeni.

Re: Re: Re: Kuchyně na míru???

4.8.2013 12:09 | autor:  Britt

Doporučuji podívat se na elektronickou knihu přání a stížností - www.zarukakvalit.cz. Najdete zde přehledně podle krajů seznam firem a jejich hodnocení samotnými zákazníky.

13.8.2011 18:44 | autor:  rozarka2211

Kuchyňské linky
40% sleva na zakázkovou výrobu

http://kuchyne-nejlevneji.vestavene-skrine.com/

na zakázkovou výr.kuch.linky min.délky 3m(sleva 40% se nevztahuje na madla,mont.,dopr.)
typ otvírání dvířek s tlumením
typ zásuvek skrytý s integrovaným tlumičem a dotahem - kovové bočnice
síla pracovní desky 38mm
skříňky lamino třískové opatřené 2mm ABS hranou,spodní skříňky na nožičkách,zákl.bílé
rozměry skříněk, vše je zakázková výroba,atypické skříně bez příplatku
madla luxusní za velkoobchodní ceny - zhruba od 50kč/ks
stav skříněk smontované,není potřeba složitě skládat
montáž kuchyně dle domluvy,150kč/h
spotřebiče nejsou zahrnuty v ceně,možnost za internetové ceny s CZ záručním listem a servisem
drátěný program není zahrnut v ceně,široká nabídka drátěného programu a příslušenství

11.10.2011 13:54 | autor:  Michal 764 - 81.19.14.xxx

Já mám výborné zkušenosti s firmou Stolařství arbor (http://arborinteriery.cz/).Tato firma se zabývá kompletní výrobou interiérů i exteriérů, mám od nich novou kuchyň a sem naprosto spokojen,výborné jednání z jejich strany a montáž profesionální.Kvalitní celkové zpracování a cena nebyla nijak vysoká.

10.10.2011 14:33 | autor:  murami - 78.80.218.xxx

Zvažujeme koupi kuchynské linky. Obešli jsme různá kuchyńská studia, Jeden stejný návrh jsme si nechali ocenit u více studií a nejvíce nám vyhovovala cenově Oresi. Ovšem ouha. Nebyla zde možnost volitelné kombinace barvy skříněk a dvířek. A jími určené kombinace byly děsivé, dekory dřeva např švestka viditelně umělé. Začala nás zajímat kvalita, a opět pozor - slabé lamino, a dvířka na slabých pantech se budou prohýbat a svěšovat, (zkušenosti kamaráda po dvou letech používání), u klopnových skříní používají plyn. písty, které časem sjíždí a již se nedostanete na úchytku v horní řadě. A i když mají hloubku dolních skříněk 60cm, tak skutečná hloubka je menší cca 50cm a prostor není plně využit, poze ušetří na materiálu.
S cenou je to také všelijaké. Že není montáž již v ceně Vás neupozorní, a když si ji vyžádáte, dělá až třetinu ceny kuchyňslé linky.
Závěr: U nejmenovaných a to i značkových výrobců pořídíte za stejné peníze (nebo o málo vyšší) kvalitní linku včetně montáže. A záruku máte na celou linku a ne jen na jednotlivá prkýnka.
nejsme tak bohatý, abychom si kupovali lenvé věci, v tomto případě pladí dvojnásob

7.3.2012 9:42 | autor:   - 90.181.23.xxx

Dobrý den,
plně souhlasím s tím, že pokud má každodenně používaný nábytek sloužit 10 i více let, musí být kvalitní. Já jsem si pořídila kuchyň u firmy Alin nábytek v Cholticích před třemi lety. Mají tam i vzorkovou prodejnu, takže super výběr materiálu a kování, hned první den mi udělali v 3D návrh, který jsme pak doupravili a za měsíc byla kuchyň doma. Cena včetně montáže, sleva na spotřebiče, doživotní záruka. Ale co hlavně - opravdu dobře poradí, cena tak střední. Vřele doporučuji...

1.9.2012 22:43 | autor:  Mirek - 109.80.36.xxx

Doporučuji vyzkoušet prodejce kuchyní Infini www.infini.cz nebo na facebooku www.facebook.com/kuchyne.infini rozhodně budete spokojeni s kvalitou i jednání. Nám poradili a rozhodně nelitujeme těch pár korun navíc oproti stolařům.

28.3.2013 7:33 | autor:  Honza - 82.145.210.xxx

Už nikdy bych si neobjednal kuchyň u infiny. To co zatím převedli a ještě předvádí stojí za to. Podotýkám 5-tý měsíc po termínu dodání.......

10.10.2011 14:36 | autor:   - 78.80.218.xxx

Zvažujeme koupi kuchynské linky. Obešli jsme různá kuchyńská studia, Jeden stejný návrh jsme si nechali ocenit u více studií a nejvíce nám vyhovovala cenově Oresi. Ovšem ouha. Nebyla zde možnost volitelné kombinace barvy skříněk a dvířek. A jími určené kombinace byly děsivé, dekory dřeva např švestka viditelně umělé. Začala nás zajímat kvalita, a opět pozor - slabé lamino, a dvířka na slabých pantech se budou prohýbat a svěšovat, (zkušenosti kamaráda po dvou letech používání), u klopnových skříní používají plyn. písty, které časem sjíždí a již se nedostanete na úchytku v horní řadě. A i když mají hloubku dolních skříněk 60cm, tak skutečná hloubka je menší cca 50cm a prostor není plně využit, poze ušetří na materiálu.
S cenou je to také všelijaké. Že není montáž již v ceně Vás neupozorní, a když si ji vyžádáte, dělá až třetinu ceny kuchyňslé linky.
Závěr: U nejmenovaných a to i značkových výrobců pořídíte za stejné peníze (nebo o málo vyšší) kvalitní linku včetně montáže. A záruku máte na celou linku a ne jen na jednotlivá prkýnka.
nejsme tak bohatý, abychom si kupovali lenvé věci, v tomto případě pladí dvojnásob

16.1.2014 15:49 | autor:   - 88.83.169.xxx

Plně souhlasím, bohužel jsme už chybu udělali a pořídili Oresi. Všechno bylo špatně počínaje neopodstatněným doplatkem po finální faktuře, přes závoz, kdy chtěl řidič pomoci s výnosem, jiný termín montáže než jsme odsouhlasili, nepřivezli všechno, na dodáku některé kusy byly dvakrát, jiné tam chyběly, neměli montážní plán a ptali se nás na každý kus, práci nedodělali a museli jsme to reklamovat. Kvalita provedení na první pohled pochybná, na bocích linky jsou vidět nesmazatelné šmouhy. Finální nákres, který jsme odsouhlasili v domění, že zahrnuje naše přání, jak jsme ho prezentovali v kuchyňském studiu bohužel neukázal, že část našeho přání návrhář nepochopil. Na vině byla jak nekvalitní barevná tiskárna tak i zákryt jednotlivých prvků. Výsledkem drahý atyp skládající se z nepraktických poliček s minimální nosností a ještě horším vzhledem. Vnitřní prostor, jak je již uvedeno má velmi malou hloubku, což způsobuje mimo nedostatku místa i nemožnost použít standardně vyráběné komponenty od jiných firem. Takže ORESI nedoporučuji, leda že jste z obchodní inspekce.

15.11.2011 10:20 | autor:  PetrChroust

Ahoj, mám stejný problém. S manželkou jsme se rozhodli pro novou kuchyň a zvažujeme, zda najmout odborníky na design. Máte někdo zkušenosti s tímto problémem? Mám pozitivní reference na mladé designéry z www.mr-design.cz. Nevím zda někomu svěřit za peníze takovouto záležitost.
Díky za info. S pozdravem Petr Ch.

13.4.2012 17:18 | autor:   - 62.209.230.xxx

Ahoj doporučuji firmu Vynab z Nového Jičína jsou to výrobci a ještě mají studio, kde je možné se podívat, v jaké kvalitě to dělají. Přítelkyně říká, kuchyň je jako šaty. Musí být krásná a přesto pohodlná. Já souhlasím. Mrkni na www.vynab.cz

3.6.2012 22:47 | autor:  Petr - 109.239.76.xxx

Kuchyň na míru z principu nemůže být levná. Jestli chcete něco levného, tak zvolte Ikeu nebo něco podobného. Tak to holt je. Jinak o kuchyních na míru jsem napsal zrovna článek http://www.prakticky-zivot.cz/bydleni/tiskove-zpravy/kuchyn-na-miru-na-co-si-davat-pozor
Přeju příjemné vaření

7.7.2012 19:52 | autor:  David - 109.80.36.xxx

Já bych rozhodně doporučoval kuchyňské studio, doporučuji navštívit kuchyňské studio INFINI http://www.infini.cz/cz/kraje většina prodejců nabídne návrh zdarma!

22.10.2012 11:51 | autor:  DenisaP

Dobrý den,

a koukala jste se na stránky www.stako.cz? My máme od nich máme vestavěné skříně a jsme moc spokojeni.

6.12.2012 10:11 | autor:  zdenekkral

Mohu doporučit kuchyňské studio DIZ. Jsou kvalitní a za rozumné peníze.
www.diz.cz

17.1.2013 15:37 | autor:   - 89.24.8.xxx

Bohužel po čerstvé zkušenosti se studiem DIZ, nemohu doporučit. Máme od nich vestavěné skříně a za cenu výrazně vyšší než u jiných výrobců dodali velmi nekvalitní provedení. Bočnice z lamina nemají ani ABS hrany, o odštípnutých kouscích lamina na vnitřních policích ani nemluvě. Vestavba je špatně začištěná (přiléhající části ke zdi a podlaze), byly dodány zásuvky, které nešly vysouvat. Byly vyrobeny ve špatném rozměru. Celkový dojem je opravdu ve srovnání s jinými výrobci tristní. Jejich služeb jsme využívali jen kvůli poukazu, který jsme k nim dostali od developera s koupí nového bytu. Je možné, že na nás chtěli ušetřit, protože o finance ze zakázek se dělí s developerem, ale už to je varující. Cílem je zřejmě jen dobrý výdělek,nikoliv dobře odvedená práce a budouvání dobrého jména a značky.Ostatně jsem si nechala udělat srovnávací nacenění naší zakázky u jiných firem (např. KOmandor, které považuji za superkvalitní firmu z vlastní zkušenosti) a rozdíl byl v řádech tisíců. Nabídka od DIZ byla u největší skříně až o 50% dražší! Očekávala jsem alespoň super kvalitu (tu kterou vidíte ve studiu), ale nad výsledkem se mi chce plakat.

17.6.2014 22:32 | autor:   - 82.150.169.xxx

https://soundcloud.com/sicksicksicksicksicksick

Odkazy

Letáky hypermarketůZbožíAkční letáky • Kvalitní a luxusní krbová kamna do vašeho bytu. • Vodovodní baterie • Porovnejte si ceny plynu online na webu www.srovnejto.cz • Kvalitní česká kamna od www.namir.cz. • Kvalitní infrasauny s instalací zdarma. • Portmonka • Doporučujeme moderní kuchyně na míru od Stylishrooms – i luxusní kuchyně může být levná!