u nás doma - Pohovky a křesla diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální asko leták.

u nás doma (Pohovky a křesla)

Toto téma se vztahuje k fotografii u nás doma.

bez názvu

27.2.2009 11:26 | autor:  Tyna - 82.99.142.xxx

Když už máte kuchyň i nábytek v obyváku v přírodních barvách, tak proč ta hrozná černá sedačka. Ta do toho vašeho interiéru absolutně nezapadá, spíše děsí. Krásnějším a příjemnějším dojmem by na hosty působila sedačka v barvě smetanové.

Re:

27.2.2009 15:04 | autor:  Renča6666 - 89.29.100.xxx

To máte pravdu,já si celou dobu přeji světlou sedačku,jelikož ale rekonstrujeme byt(mezonet)tak už na mou vysněnou sedačku nezbyli penízky...

Re: Re:

3.3.2009 21:05 | autor:  Lenka - 62.245.65.xxx

Mně to nepřijde zase tak špatné....ještě když k tomu máte červeně vymalováno, tak by se tam ta smetanová sedačka snad ani nehodila....

Re: Re: Re:

3.3.2009 23:10 | autor:  Renča6666 - 89.29.100.xxx

děkuji za názor,který mě potěšil...místo oranžových polštářu jsem koupila oranžo-červeno-bílé vzorované a vypadá to myslím líp....

Re:

29.6.2009 14:50 | autor:  Ilona

Také obývací pokoj je moc pěkný.Čtu si diskuzi o barvě polštářů.Když jsem viděla tuto fotku poprvé,také se mně zdálo,že se oranžová barva k červené moc nehodí.Ale z odstupem času a čím častěji se dívám na vaši fotku,musím uznat,že se k červené barvě oranžová hodí.Alespoň v tomto případě.Super!!!

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu • Kožené sedací soupravy, které vydrží navěky!