Elisky pokojicek - Dětské pokoje diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Möbelix.

Elisky pokojicek (Dětské pokoje)

Toto téma se vztahuje k fotografii Elisky pokojicek.

bez názvu

5.3.2009 12:19 | autor:   - 92.62.224.xxx

Dobrý den,
právě zařizujeme myšákovi (18m) pokoj a líbí se mi ta sestava s plastovými boxy, vím, že ji měli v Ikee, ale už ji tam nemůžu najít (na webu). Moc prosím, kde jste ji sehnali nebo jestli mi můžete poradit, kde by měli něco podobného. Díky, Váš pokojíček se mi moc líbí něco takového bychom si představovali.
Díky Petra

Re:

9.3.2009 15:16 | autor:  rampepurda

Milá Péťo,
jsem ráda, že se Vám pokojík líbí, sestavu jsme kupovali v Ikee vloni na Zličíně, zkuste tam zavolat, někdy na webu neni k dohledani a skladem maji, nikde jinde jsme podobne neviděla, tyhle jsou boží, dají se i připevnit ke zdi, aby nespadly, když na ně děti lezou.mějte se krásně a hodně štěstí při zařizování, Eva.

Re: Re:

10.3.2010 12:41 | autor:   - 195.39.66.xxx

Peti,mám dojem že jsem tyhle boxy viděla na mimi bazaru,mějte se hezky Vlasta

Re:

29.4.2009 11:35 | autor:  katuska85

zdravím vás.Pokojíček je super.Přesně v takovémto duchu zařizujeme pokojík naší Elišce.Smím se zaptat kolik je vaší dceři?A jste z nábytkem s Ikea sokojená??

13.10.2009 18:48 | autor:  rampepurda

dobrý den,
děkuji moc za pochvalu pokojíku..naší Elišce budou 4 roky a pokojík jsme zařizovali v jejích dvou letech....s dětským nábytkem Ikea jsem maximálně spokojená, je to sada Hensvik a opravdu chválím...přeji krásné královstí pro Vaši ELišku....

Re:

14.5.2009 13:20 | autor:   - 90.176.142.xxx

I já se připojuji ke chvále mohu poprosit o typ barvy. Moc děkuji vera.buresova@prochemie.cz

13.10.2009 18:51 | autor:  rampepurda

I Vám moc děkuji za chválu....barva je namíchaná z odstínů barvy Düfa přímo u nás ve Stavebninách ze vzorníku...

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu • Kvalitní vestavěné skříně do dětského pokoje vydrží navěky!