Kdo má židli, bydlí… - Židle a stoly diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Sconto letáky.

Kdo má židli, bydlí… (Židle a stoly)

Toto téma se vztahuje k článku Kdo má židli, bydlí….

bez názvu

6.4.2009 19:17 | autor:  Ivana - 88.102.128.xxx

Na trhu je velky dostatek zidli a myslim, ze si kazdy vybere. Ja s tim nemela problem . A co vy ?

Re:

10.1.2012 10:48 | autor:  kaoma

Já taky ne. Máme kousek od baráku velkosklad, kde mají fakt obrovský výběr. Příteli jsem zrovna loni k narozkám koupila nové křeslo k pc (je IŤák a tak u toho prosedí hafo hodin)
A měla jsem štěstí, že bylo zrovna i v akci
Tohle je ono: [url=http://www.manutan.cz/kancelarska-zidle-saturn_M187560.html[/url]
Zkoušela jsem na něm sedět taky - koukala jsem na film - a teda asi budu chtít od Jéžiška příští rok taky něco takového

Re:

2.12.2013 16:41 | autor:  Lavag

Sháněl jsem docela dlouho a opravdu jsem nemohl vybrat. Když už se mi na židli sedělo dobře, vůbec se mi nehodila do interiéru a naopak. Zkuste najít trochu inspirace na serveru www.zdrave-sezeni.cz. Snad vám to pomůže

Re:

7.4.2009 23:38 | autor:  Mirka - 62.245.65.xxx

Já zrovna sháním židly atipických tvarů a barev...máte někdo tip?

židle

14.5.2009 19:19 | autor:  Tomáš - 88.103.133.xxx

Moc mě zaujal Váš článek. Přemýšlíme o výměně židlí a stolu. Dcera má židle od českého výrobce, Kaplan výroba nábytku( www.nabytek-kaplan.cz ) a je s nimi velice spokojená. Chtěl jsem nějaké italské židle, tak těď nevím co mám vybrat, nabídka je opravdu široká.

Re:

4.2.2010 11:12 | autor:  Letadlo - 213.194.221.xxx

Ja jsem si bez problémů vybral na www.kancelarskezidle.com navíc tam maj dopravu zdarma

Re:

4.3.2010 17:54 | autor:   - 85.93.112.xxx

www.iridium-eshop.cz nabízejí celou řadu kancelářských židlí a křesel...nemají ale atypické....pokud byste chtěli ale nábytek, na míru vám zhotoví téměř cokoliv (www.iridium.cz)

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu