Textil v ložnici - Bytový textil diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Ikea.

Textil v ložnici (Bytový textil)

Toto téma se vztahuje k článku Textil v ložnici.

123>

bez názvu

7.6.2009 19:43 | autor:  Alice - 62.245.65.xxx

Spíte ještě někdo pod peřinou z klasického peří?

Re: RE

29.9.2014 7:22 | autor:  Maruška62

Týjo už jsem ji vyhodila a pořídla jsem si s z dutého vlákna bo jsem alergik, takže to byla jasná volba no

přikrývku jsem našla tady:

http://www.bavlna.cz/prikryvky-z-duteho-vlakna/

už byla i praná a ztm je v pohodě

Re:

31.8.2009 6:31 | autor:  Milánek - 82.117.130.xxx

Já ne.

Re:

7.11.2010 9:44 | autor:  NPMedia

Nevyhoda perin z peri je za prve jejich zapach (koupili jsme perovy polstar a za zadnou cenu jsme se toho neprijemneho pachu nemohli zbavit, nakonec jsme ho museli vyhodit..) a hlavne za druhe jejich nevhodnost pro alergiky. V peri se totiz vyznamne vice dari ruznym roztocum, prachu a dalsim alergenum, ktere mohou zneprijemnovat nas spanek. Periny z umelych materialu jsou mnohem hygienictejsi.

redakce Bydlet v panelu, www.bydletvpanelu.cz

perove vyrobky

24.1.2011 0:55 | autor:  maja - 90.178.176.xxx

POZOR! Na tento text musím reagovat v opozici!
Jsem alergička už od svých 4 let a to v té době ještě nikdo nevěděl co to vlastně pořádně je.. neustále jsem si procházela nějakými vakcínami a s výsledkem získání další alergie a to na plísně v podzimním období.. neustále moji rodiče poslouchali jak mají vyhodit koberce, záclony a že rozhodně musí vyhodit péřové věci a přinejmenším mi odnést z pokojíčku moje ptačí miláčky Andulky, a ruku v ruce s těmito radami mě doktoři akorát dopovali tišícími léky, takže jsem byla neustále unavená a chtělo se mi spát a nedokázala jsem se pořádně s***tředit. To se také samozřejmě projevilo na výsledcích ve škole… Bohužel jsem dokázala přijít na to jak s alergií zatočit až v pozdějším věku. Můj přítel mne po ukončení střední školy vzal k léčiteli a ten po hodinovém rozhovoru o mé minulosti, stravě a samotném vyšetření (vůbec jsem mu nedůvěřovala) doporučil určité bylinky a kůru, kterou jsem poctivě brala a přitom dál měla své útulné místečko s kobercem a záclonami a dokonce dál jsem spala pod péřovými přikrývkami, protože kdo nespal pod kvalitní teploučkou, lehoučkou péřovou přikrývkou, neví o čem mluví!!! Je to nepohodlnější a nejkvalitnější spaní jaké znám a teď mi je 30 a neměnila bych! Protože abych to uvedla na pravou míru, člověk nemá problém s peřím ale s prachem z peří.. tudíž nečištěné peří po prababičkách, levné výrobky apd! To je ten problém!! Peří je čištěno pod vysokými teplotami a mnohé překvapím, když řeknu, že ho lze i prát!! **

perove vyrobky

24.1.2011 1:17 | autor:  maja - 90.178.176.xxx

** Peří lze prát, jak jsem uvedla v předchozí reakci. Takže alergikům doporučuji: nezbavujte se přirozených věcí kolem sebe, jen dbejte více na jejich správné používání a nezchoulostivujte své těla je to jen k/ke škodě! Častěji větrejte, pořiďte si kvalitní vysavač a přikrývky v pratelném sypku a také je nechávejte vyvětrat na chvíli na mrazík nebo na jarní sluníčko a jednou za asi 3 roky vyčistit a dat nový sypek a vůbec se nebudete muset vzdávat svého oblíbeného zachumlání až po uši do krásně hřejivé přikrývky! To je má životní zkušenost! Např. alergii na seno jsem si z 95% odbourala tím, že jsem strávila asi 15 min s dětmi na seníku a ikdyž jsem myslela, že budu muset snad spolykat tunu tišících léků a neviděla jsem metr před sebe... bylo po alergii. S pomocí přírodní medicíny jsem už na přezrok ucítila konečně jak voní jaro!!! Kdo to nezažil vůbec neví co to je, začít s rýmou v březnu a skončit v listopadu!! Byla jsem naprosto okouzlena touto novou zkušeností a vůně jsem se nemohla nabažit!!! Třeba jsem vůbec nevěděla, jak voní akát!! Jako když slepý prozře!!! Nádhera! Proto nebojte se květin a už vůbec ne peří ! Jen tělo je váš nepřítel,
sami poznáte hranici, ale dejte mu šanci aby jste se 20let netrápili zbytečně jako já
Můžu doporučit www.domalu.cz

Re:

27.1.2011 10:30 | autor:  Laura

Pod peřím ne, jsem spokojená s přikrývkami s Ikea, mám odtamtud i povlečení a vše je super

Ložní povlečení

14.10.2010 22:24 | autor:  petr1601

Široký sortiment ložního povlečení pro děti i dospělé za skvělé ceny a rychlou dobou doručení.
www.povleceni-kvalitne.cz

Kvalitní peřiny

16.5.2011 23:35 | autor:   - 85.70.208.xxx

Velká spokojenost s tímto českým výrobcem dek a polštářů. Doporučuji...http://aukro.cz/shop/14625376_prosivane-deky?shop_id=14625376

Re:

17.5.2011 14:35 | autor:  Kika - 193.179.69.xxx

Podivejte se treba na tyhle stranky http://interier.hyperbydleni.cz/bytovy-textil/

Re:

30.6.2011 14:33 | autor:  Mishky

My máme klasiku http://prikryvky.hyperzbozi.cz/perova-prikryvka-perina/

Re: záclony a bytový textil

26.8.2011 20:53 | autor:  leon-obchod.cz - 78.102.20.xxx

Doporučuju leon-obchod.cz sama to mám vyzkoušený a jsem velice spokojená

Re:

7.9.2011 13:20 | autor:  Martulka

dívali jste se už na http://www.otto-shop.cz/c-13224563-povleceni.html, krásné povlečení za příjemné ceny, určitě mrkněte

POVLEČENÍ Z MIKRO VLÁKNA

31.5.2012 0:25 | autor:  Andas

Co říkáte na tenhle druh povlečení : http://www.lozniobchod.cz/produkty/povleceni-z-mikrovlakna.html
Prý je to super...

Re: POVLEČENÍ Z MIKRO VLÁKNA

17.1.2014 17:06 | autor:  LIKO

Levné a certifikované povlečení, mrkněte zde: www.bytova-keramika.cz

Re:

16.4.2014 14:46 | autor:  JanaBed.

Já mám bavlněné povlečení a povlečení z mirkoplyše, oboje jsem objednávala na povlikej.cz. Pro mě je lepší teda ten mikroplyš, je hřejivý a v zimě je to super.

Re:

12.8.2014 22:44 | autor:  Alice - 46.227.11.xxx

Dobrý den, kde by jste mi doporučovali zakoupit matrace? A jaké? Chtěla bych našim udělat radost a pořídit si pořádné matrace, ty naše jsou šílené a ničí nám záda. Rádi bychom si i za kvalitu připlatili. Máme v plánu si pořídit i novou postel. Budu ráda za každé doporučení a vaše zkušenosti.

Re: Re:

18.9.2014 8:48 | autor:  Jaruška17

Já můžu doporučit ceske-matrace.cz jde o českou kvalitu a najdete tam opravdu všechno co se matrací týče. My jsme tam s přítelem dokonce vychytali akci 1+1 matrace zdarma :-) a to se vyplatí.

Re:

14.8.2014 22:27 | autor:  RADKA - 37.221.245.xxx

Ahoj volali mi z firmy Machala o sjednání prezentace u nás doma a jejich odborný zástupce přijel na předem domluvenou schůzku k nám do domácnosti. V první řadě mi předal dárek ( přikrývku ) za uspořádání tohoto setkání. Mělí jsme možnost si zboží osobně odzkoušet . Prezentace je vedena formou rozhovoru, měla jsem velice dobrý pocit! .

Re: Re:

18.8.2014 19:43 | autor:  Majda - 37.221.245.xxx

ahoj jé to zní opravdu dobře, tak že to není to vnucování, jak všichni známe, ale spše informativní prezentace? To se mi líbí, dá se i že bych sama sebe navrhla jako hostitelku, nebo jak to chodí?

123>

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu