chodbička - Bydlení čtenářů diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.

chodbička (Bydlení čtenářů)

Toto téma se vztahuje k fotografii chodbička.

bez názvu

14.6.2009 19:44 | autor:  Emil - 62.245.65.xxx

Hezká chodbička

Re:chodbička

27.3.2010 1:11 | autor:  kateřina - 85.71.140.xxx

Nezlobte se,ale chlubit se Vaší chodbičkou to chce tedy odvahu - barevně hrozné a i z fotografie je vidět,že tvořil snaživý kutil - chodbičce by určitě slušely jiné barvy - světlé,aby ji rozšiřovaly a pak trochu profesionálního provedení,dala bych pryč i tvarově zvláštní zrcadlo a podívala se po nějakém v podobné výšce a šíři, obdélníku v dřevěnném rámu

Re:

23.10.2010 15:45 | autor:  R.S. - 94.113.178.xxx

Mně se to moc líbí. Zelenkavá s červenou, tvoří krásný kontrast. Vše nemusí být sladěno ve stejných tonech.

Re:

27.8.2011 20:05 | autor:   - 91.127.196.xxx

Keď som uvidela túto chodbu, musela som sa smiať, lebo mám veľmi podobnú - dlhú a úzku, čím pôsobí, že je vysoká. Dokonca aj farby mám rovnaké - bielu, jablkovo-zelenú a tmavšiu červenú - tú mám na zemi v podobe troch malých, okrúhlych koberčekov. Výsledný dojem je ovšem neporovnateľný. Môj názor: Červená farba na náprotivnej stene takmer do výšky plafóna priestor opticky ešte zvyšuje a je príliš dominantná, kým členenie zelenej a bielej farby na bočnej stene do pásov chodbu predlžuje. Ani jedno nie je žiadúce. Na stenu sa pýtajú vhodné dekorácie a zdá sa mi, že okraj linolea nie je zalištovaný. To len zhruba.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu