Moje malá koupelnička - Koupelny a toalety diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky kika.

Moje malá koupelnička (Koupelny a toalety)

Toto téma se vztahuje k fotografii Moje malá koupelnička.

bez názvu

29.7.2009 22:32 | autor:  Lucka - 213.220.208.xxx

Jak jste spokojení s tou záchodovou mísou namáčknutou na umyvadlo a vanu?

Re:

23.8.2009 3:13 | autor:  Katerinula

Jelikoz bydlim v Recku(typ byt.architektury),meli jsme driv jenom sprchu,ktera tece rovnou na podlahu,tzn.bez vanicky,prestehovali jsme se o patro niz,kde wc bylo jen 1m ctverecni,jedine jsme to mohli prodlouzit a je to 1krat2m,coz mi umoznilo dat tam aspon kvuli diteti vanu110cm,pak hned wc misu a skrinku se zrcadlem.Jsem spokojena!Kdo zazil neustale podlahu mokrou....,tak pro me je to luxus,i kdyz je to mini prostor)Mam suchou podlahu!!Jo,a jeste nemame porad koupene doplnky,i kdyz na te fotce to zas tak neni videt..PAPA

Re:

18.2.2010 5:26 | autor:  Ivana Krčmová

Zdravím, zaujala mě Vaše toaleta, protože má splachovací systém, který se na mé asi pokazil. Každopádně to funguje za bázi stlačeného zvduchu, který po zmáčknutí tyčky nahoře přenese tlak vzduchu hadičkou na gumový zvon a ten se zvedne a vypustí vodu. Pokud máte tento systém, napište mi,prosím, výrobce, já mám tuto toaletu již 12 let a nevím ho. Systém po těch letech občas vynechává a já v ČR nemohu sehnat nový..Moc děkuju za zprávu a posílám moc pozdravů ze sněhem zavaleného Brna Ivana

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu