Plameny rodinného krbu - Krby a vytápění diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky bauhaus.

Plameny rodinného krbu (Krby a vytápění)

Toto téma se vztahuje k článku Plameny rodinného krbu.

Úspory při vytápění

20.11.2009 14:36 | autor:  Bardys

V souvislosti s tématem úspory při vytápění bych se s Vámi chtěl podělit o jednu negativní zkušenost s praktikami firmy Moravia Trend s.r.o., která mne před časem korespondenčně oslovila s nabídkou prezentace možných úspor při vytápění rodinného domu. Na prezentaci do nebe vychvalovali jejich skvělý a jedinečný systém komínového regulátoru Veskona KN-6, který zázračně šetří desítky procent energie při vytápění. Regulátor - nerezový nástavec na komín, samočinně regulující jeho tah si cenili na cca 20.000 Kč. Nechci zde diskutovat jeho účinnost či neúčinnost, spíše mne zaráží, že firma odněkud získala mou adresu, což se dnes bohužel děje běžně a dále, že za čas strávený na prezentaci věnuje firma každému manželskému páru zdarma mobilní telefon! Mobilní telefon samozřejmě ani po více než měsíci nemám, při telefonátu do firmy mne odbyli neurčitým tvrzením, že telefony postupně rozesílají. Na dotaz dokdy mohu čekat, že telefon obdržím, jsem nedostal jednoznačnou odpověď. Dovedu si docela dobře představit jak tato firma drží slovo v případě nespokojenosti s jejich výrobkem, reklamace, záruční opravy, ..., když není schopna dostát svých slibů ani v počátku. Pozor proto na firmu Moravia Trend s.r.o., Skotnice a její výrobek Veskona KN-6. Úspory s firmou Moravia Trend by se Vám mohly silně nevyplatit!

Re: Úspory při vytápění

11.2.2010 20:11 | autor:   - 89.176.104.xxx

Chytroline to asi poznas za tyden. Nevim co porad mate vse zadarmo

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu