Centrální vysavače - Elektronika diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Electro World.

Centrální vysavače (Elektronika)

Centrální vysavače - poraďte

9.12.2009 13:27 | autor:  Dana - 84.42.167.xxx

Máte někdo zkušenosti s centrálním vysáváním? Co je všechno zapotřebí, abychom si ho mohli zřídit? Našla jsem nějaké info na http://www.vysavani.cz potřebuji nějaké praktické zkušenosti

Re: Centrální vysavače - poraďte

3.3.2011 8:52 | autor:  novottom

Ahoj, jeslti bych to ti mohl doporučit tak máme doma již nějakou dobu centrální vysvač značky CycloVac. Instalace byla jednoduchá a zvládli jsme ji sami. Co se týká obecně centrálních vysavačů tak je to t mého pohledu super věc. Žádné komplikované vysvání a přemisťování klasického vysavače. zapíjíte hadici a jedete. Pokud by jsi se o tom chtěl dozvědět víc, tak se mrkni na tyto [url=http://www.centralnivysavace.cz/centralni-vysavace-cyclovac/centralni-vysavac-cyclovac-gs111]centrální vysavače[/url]

Re: Re: Centrální vysavače - poraďte

30.8.2014 17:11 | autor:  Jirka - 84.244.95.xxx

O Cyclovacu jsme taky uvažovali ale nakonec jsme zjistili že jsou i výkonější značky a hlavně tišší.

Re: Centrální vysavače - poraďte

3.2.2015 15:30 | autor:  Pepamusil

Máme kanadský centrální vysavač Allegro. Máme třípodlažní dům po celkové rekonstrukci a tak jsem měl strach s instalací rozvodů. Všechna podlaží jsou prakticky identická. Stoupačku jsem vedl pod omítkou chodbou a od jednotlivých zásuvek na chodbě to není nikam dál něž je délka hadice tj. 9 m. Celou instalaci jsem si dělal sám dle návodu na CD. Výkonná jednotka s dvoustupňovou turbinou a bezúdržbovým filtrem má sací výkon 57,9 l vzduchu za sec s sacím podtlakem 3081 mm H2O tj. přes 30 kPa. Tento velký výkon mne inspiroval použít jednotku i na podtlakovou dopravu pelet při plnění zásobníku na dřevní pelety o objemu 2 m3 k peletovému automatickému kotli. Funguje to bezvadně. Jinak celá dodávka tj vysavačová jednotka, 28 m potrubí, 10 odboček, 4 kompletní vysavačové zásuvky, 12 oblouků, 22 m stíněného kabelu k zásuvkám, 9,2 m vysavačová hadice s vypínačem, sedm nástavců na různé povrchy, příchytky na potrubí tlumič hluku na výfukové potrubí, výústka se záklopkou na fasádu 22 000,- Kč.

Re:

31.3.2011 0:28 | autor:   - 86.49.68.xxx

My jsme nakonec koupili tento vysavač http://www.digital-shop.cz/roboticky-vysavac-ks-290-red-4-v-1/ a musím říci, že jsem opravdu nadmíru potěšena. Vše funguje tak, jak má a i po několika měsících užívání jsem nenarazila na jediný problém. Navíc je rozhodně jedním z cenově velice dostupných.

Re:

12.8.2011 19:42 | autor:  Franta - 80.82.150.xxx

Centrální vysavače jsou dobré, ale pokud nechcete dělat velké upravy už v hotovém domě doporučuju kvalitně vysaávat vodníma vysavačeme s rotačním separátorem, kdy veškerý odpad a nečistoty vyhodíte do záchodu. U nás na trhu už jsou kvalitní i okolo 20 000 Kč

Centrální vysavač

14.12.2011 16:42 | autor:  Eliska - 81.30.227.xxx

Ahoj,
my jsme teď objevili bezva věc - stěhovali jsme se s přítelem do bytečku a jelikož jsme doma centrální vysavač měli a bohužel jsem vysávání vyhrála já, tak jsem se pídila... a našla :-) princip je u toho stejný, takže výhody mi zůstaly - a vysávám jen s hadicí.. takže spokojenost :-) jmenuje se to garagevac... můžu jen doporučit

zkušenost

10.9.2012 14:37 | autor:  Lena V. - 80.95.253.xxx

Zdravím, s přítelem jsme se před prázdninama rozhodli, že uklízení máme dost a pořídíme centrální vysavač, ale nevěděli jsme pořádně jakej. Nejsme zrovna technický typy. Ale kámoš nám poradil, ať si zkusíme zadat poptávku na http://www.aaapoptavka.cz/poptavky/6-elektronika.html a jako fakt to funguje. Asi do dvou týdnů jsme z nabídek vybrali a vysavač byl doma :-) Takovýchle webů je myslim víc, ale já mám teda zkušenost jen tady a dobrý :-)

Re: zkušenost

9.8.2013 12:26 | autor:  Janka - 80.82.150.xxx

Souhlasím s Frantou, na co složitě centrální vysavač, když už u nás prodávají i dostupné vodní vysavače s rotačním separátorem. My máme Orky a jsme s ním nadmíru spokojeni

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu