Vinné sklepy pro archivaci - Kuchyně diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Jysk.


Vinné sklepy pro archivaci (Kuchyně)

Chcete si postavit vinný sklep?

10.12.2009 19:16 | autor:  helicave

Vinný sklep Hélicave podle francouzské koncepce splňuje všechny předpoklady tradičního vinného sklepa.

Jeho vybudování za Vás provedeme během 10dní , s výstavbou můžete začít kdykoliv během celého roku a máte na výběr z 23variant osmi modelových řad o kapacitě 600-6.000lahví. Model Ronde drží absolutní rekord v kapacitě skladování na m2. Na výběr jsou různé výškové varianty od průměru 2m do 5,7m. Oválné sklepy jsou prostornější a jsou proto vhodné pro setkání s přáteli či degustace. Na výběr jsou různé výškové varianty v šířce 3-5m.

Vstupní dveře do vinného sklepa jsou "zrcadlem".
Nejčastěji se otevírají v podlaze zimních zahrad, obývacích pokojů, kuchyní, pracoven ale i garážích. Pravděpodobně se Váš sklep stane také místem, kde bude uloženo velice cenné zboží, a budete chtít, aby toto místo bylo dobře chráněno. Sklepy Hélicave standardně vybavujeme dveřmi s bezpečnostním uzavíráním nejvyšší kvality. V prostorách vinného sklepa podle přání zákazníků instalujeme také minibary a trezory.
Zárukou kvality vinného sklepa Hélicave je promyšlená technologie, která využívá ověřený koncept kruhových a oválných staveb v kombinaci s moderními materiály. Nepropustnost sklepního prostoru je zajištěna použitím butylové kapsy od firmy Pirelli, která je speciálně vyvinuta pro tyto účely. Stabilita stěn a schodiště sklepa zaručují prefabrikované samonosné tvárnice z barveného betonu. Všechny sklepy mají certifikát SOCOTEC a desetiletou záruku.

www.helicave.cz

 

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii