Anatomické polštáře - Bytový textil diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Ikea.

Anatomické polštáře (Bytový textil)

Kde byste koupili anatomický polštář?

13.1.2010 8:53 | autor:  Vrána - 90.182.49.xxx

Dobrý den, nejsem moc sběhlý v nakupování na internetu a tak bych se vás odborníků rád zeptal, v jakém internetovém obchodě byste koupili anatomický polštář, popř. jestli má vůbec smysl za něj utrácet? Já jsem si přes zboží.cz nějaké našel třeba na www.astoncentral.cz, nemáte s tímto obchodem někdo zkušenosti?
Předem děkuji za odpověď.

Re: Kde byste koupili anatomický polštář?

19.12.2011 20:16 | autor:  kaoma

Bohužel o tomhle obchodě nic nevím. Jen jsem chtěla říct, že bude nejlepší zajít si rovnou do prodejny a vyzkoušet si to. Mě se na něm spí dobře, ale přítelovu maminku z toho akorát bolí hlava. Takže to byl od nás pro ni spíše Danajský dar.

Re: Kde byste koupili anatomický polštář?

19.12.2011 20:17 | autor:  kaoma

Bohužel o tomhle obchodě nic nevím. Jen jsem chtěla říct, že bude nejlepší zajít si rovnou do prodejny a vyzkoušet si to. Mě se na něm spí dobře, ale přítelovu maminku z toho akorát bolí hlava. Takže to byl od nás pro ni spíše Danajský dar.

Re:

14.4.2015 21:52 | autor:  Dia - 5.79.68.xxx

My máme polštáře odtud http://www.prospanek.cz/ a jsme s nima moc spokojení, nejen že se tam dají sehnat za fakt dobrou cenu ale mají i velký výběr a každý polštář pomáhá v něčem jiném takže si tam vybere podle mě každý, polštáře máme už přes rok a pořád jsou jako nový a vůbec se neslehly což je podlě mě snad to nejdůležitějsí u polštáře

Re:

24.4.2015 22:35 | autor:  paavla - 94.242.246.xxx

určitě není od věci si takový polštář pořídit ale je potřeba ho vybírat s rozmyslem a neuspěchat to, jednou jsem se tahle napálila a to jsou potom akorát vyhozené peníze.nejlepší je podle mě zajít si polštář vyzkoušet a to hlavně do specializovaného obchodu který prodává potřeby pro spánek a když už kupovat přes internet tak jenom z eshopu který patří k takové specializované firmě,rozdíl v kvalitě je hodně velký mezi spec.obchody a u těmi obyčejnými

Re:

8.5.2015 22:37 | autor:  Klaris - 37.220.35.xxx

Já nemám přímo anatomický ale mám ortopedický, nevím jestli to píšu správně nebo jestli máme jenom zmatek v těch pojmech ale ten můj prostě není tvarovaný ale vypadá jako normální polštář (i když teda rozhodně není) protože se mi na něm spí fakt skvěle i když to může znít přehnaně, ale nikdy jsem prostě nespala vkuse protože jsem se pořád budila a měnila polštář a tenhle je jako kdyby mi ho udělali na míru

Re: Re:

28.5.2015 21:43 | autor:  Kača - 77.109.141.xxx

Klaris a od jaký značky máš ten polštář jestli se můžu ptát?Nebo kde si ho koupila?Dlouho sháním polštář o kterým bych mohla říct to co ty ale zatím marně musím říct.Všechny se zatím po čase slehly…

Re:

30.5.2015 23:06 | autor:  Klaris - 77.109.141.xxx

Koupila jsem ho tady http://www.prospanek.cz/comfort-sensation-polstar-z-materialu-tempur je to přímo ten můj, je od značky Tempur což už samo o sobě zaručuje kvalitu a opravdu se mi vyplatilo do něho investovat. Manžel mi ho závidí takže už jsme ho objednali i pro něho, takže nemůžu než doporučovat dál

Re:

20.7.2015 22:19 | autor:  Iva2 - 213.61.149.xxx

My máme s přítelem polštáře z líný pěny a jsou moc pohodlný a vůbec se neslehávají

Re:

21.7.2015 20:01 | autor:  Nala - 5.135.158.xxx

Já myslela že z líné pěny jsou jenom matrace..takže i polštáře jo? A to je paměťová pěna?

Re:

14.12.2015 23:34 | autor:  Iva2 - 176.10.104.xxx

Nevím jestli je přímo paměťová ale obtisk v sobě nějakou chvíli udrží. Hlavní je, že se neslehávají a nebolí z nich za krkem a ani netlačí

Re:

18.12.2015 23:45 | autor:  Nala - 94.242.195.xxx

Aha tak to by mělo být dobrý a kde jste je koupili prosím tě?

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu