Jak se staví sen: Obývací pokoj v koloniálním stylu - Diskuzní fórum

Jak se staví sen: Obývací pokoj v koloniálním stylu (Jak se staví sen)

Toto téma se vztahuje k článku Jak se staví sen: Obývací pokoj v koloniálním stylu.

bez názvu

19.1.2010 10:04 | autor:   - 94.74.224.xxx

Připadá mně tento pořad zbytečný. Někdy by stačilo aby majitelé svůj byt uklidili, jako v minulém pořadu, kdy ani vagóny které z bytu udělali, majitelům nevyřeší jejich problém pořádku. Ty kola asi pověsí na strop a očistí do těch koberců na stěnách. A tato proměna je obdobně nesmyslná. Byt je tmavý a neůtulný. Je jen nový a čistý. Opravdu vkusný a útulný byt ukázal váš host a to ta paní nepotřebovala vaši radu takzvaných odborníků designerů.

Re:

20.1.2010 16:36 | autor:   - 212.24.141.xxx

Některé proměny jsou zdařilé a jako inspirace dobré.Jediné co mě zaráží jsou těžké závěsy na oknech v době ,kdy se jich většina lidí zbavuje.

Re:

20.1.2010 17:06 | autor:  eva - 193.86.31.xxx

No, nazdar ! Jestli někdo považuje za dokonalý byt, který tam ukazovala ta pani, tak potěš koště. Ty krajzlíky, záclonky, kytičkované dekorace, přeplácané a rádoby francouzské nebo snad přímo provensálské ...? Ale ona ta paní na to i vypadala, jen ji šoupnout do kroje.... Je mi líto chudáka manžela, už vidím chlapa, jak spí v posteli s nebesy a bumbá čajíček z kytičkovaného hrníčku (a zvedá při tom noblesně malíček !) !!!!

Re: Re:

22.1.2010 10:27 | autor:   - 94.74.224.xxx

Proč se rozčilujete, někdo se rád válí v kytičkách a druhý v popelnici. Každý jak je mu libo. Možná by neškodilo ukázat tyto proměny po pár letech.

Re:

20.1.2010 17:09 | autor:  eva - 193.86.31.xxx

Jo, a útulný, stejně jako neútulný se píše s čárkou na ú (ne s kroužkem). Bude se Vám to hodit, je to zřejmě hodně používané slovo (speciálně pro ty bytové pseudo zplácaniny)

Re: Re:

20.1.2010 18:33 | autor:  konečně spokojená - 84.42.202.xxx

Hezké, vkusné. . . myslím tím ten koloniální styl, nikoliv tu amatérskou proměnu. Také je v pořadech už méně Cejnara, a o to více užitečných rad, což s povděkem vítám.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu