Okna a dveře diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky baumax.

bez názvu (Okna a dveře)

123>

Nekvalitní plastová okna a dveře

25.1.2010 12:06 | autor:  Luděk Polata - 81.90.161.xxx

Docela úsměvná mi přisla reklama na OKNA Suchánek s.r.o. Panu Ladislavu Suchánkovi z Tábora jsme bohužel naletěli,místo kvalitních německých oken nám namontovali okna a dveře z Polska. Našli jsme po montáži spoustu nepřesností,nedodělků a závad,reklamovali to,ovšem bez jakékoliv odezvy.Daný člověk vůbec nereaguje na telefony,sms,emaily.Celá záležitost zřejmě skončí u soudu.Takže pokud chcete mít problémy,zvolte tuto firmu.

Re: Nekvalitní plastová okna a dveře

6.12.2013 18:21 | autor:  LubosHa - 90.180.29.xxx

To je k nasrání, já vybírám podle referencí a celkového dojmu. Asi půjdu do firmy http://www.OknoPlastik.cz , protože na internetu (v diskuzích) čtu jenom dobré reference a to co mají na webovkách vypadá taky moc pěkně.

7.4.2010 15:42 | autor:   - 80.188.188.xxx

Dobrý den pane Polato,
zajímalo by mně, jak jste na tom teď s firmou pana Suchánka?
Jsme na tom podobně, akorát, že okna (zatím) nemáme a nejspíš
mít ani nebudeme. Kdybych přišel na Váš příspěvek dřív, tak jsem si ušetřil spoustu starostí. Pokud totiž budeme nuceni ho také žalovat, tak by se možná hodila vzájemná výměna poznatků.

Re: Re: Nekvalitní plastová okna a dveře

26.7.2011 8:17 | autor:  dr.ahlin

Dobrý den.
Jsem bohužel s firmou p.Suchánka na tom stejně.Pošlete mi kontakt na Vás,muj email je majerales@email.cz.Děkuji Majer

7.4.2010 15:47 | autor:  Robert Sedlecký - 80.188.188.xxx

Píšu znovu pane Polato,
jelikož se tam uteklo nezobrazilo jméno.
Robert Sedlecký

5.5.2010 11:11 | autor:  Petra Nováková - 83.208.110.xxx

Dobrý den pane Polato.Jsem na tom skoro stejně,jen s tím rozdílem,že mi pan Suchánek stále ještě nedodal sítě do oken a žaluzie.Na email ani telefon nereaguje.pokud na tuto firmu budete podávat tr.oznámení,ráda se připojím.
Petra Nováková

Re: Re: Nekvalitní plastová okna a dveře

7.5.2010 16:04 | autor:  Robert Sedlecký - 80.188.188.xxx

Dobrý den paní Nováková,
my jsme dali panu Suchánkovi lhůtu do pátku 14.5.2010 a pokud se z jeho strany neuskuteční vyřešení naší objednávky tak my na něj to trestní oznámení podáme. Byl jsem se podívat na jeho pražské sídlo ale žádnou firmu jsem tam nenašel. A chystám se do Tábora. V případě zájmu se přidat nás můžete kontaktovat na rjr.sedlecky@seznam.cz
Sedlecký Robert

OKNA Suchánek

11.5.2010 18:44 | autor:   - 193.165.76.xxx

Dobrý den, koukám, že na firmu OKNA Suchánek jsou tu stížnosti. Já si u této firmy objednál 10.3.2010 14ks plastových oken, včetně příslušenství. Musím bohužel firmu pochválit za rychlý přístup k vyřízení objednávky. Okna jsem měla dodaná do 5ti týdnů od zaplacení zálohy. Jediny problém byl s 1 kusem skla, které bylo škráblé. Minulý týden nám firma sklo vyměnila. Takže z mé strany mohu firmu doporučit. S pozdravem Adéla Markvartová - České Budějovice

Suchanek

11.5.2010 21:52 | autor:  p. Kocmich - 213.192.7.xxx

Dobrý den,

pracuji ve společnosti Bohemia Okno a.s jako obchodní manažer.

Na naší společnosti se v poslední době začali množit stížnosti ze strany poškozených zákazníku panem Suchánkem.

Prosím všechny zákazníky jimž vypracoval pan Suchánek Cenové nabídky, zda by byli ochcotní a poslali mi je na email: obchodcechy@bohemiaokno.cz k prověření.

Děkuji

Jde o to že pán Suchánek od nás okna neodebíra, jen zneužívá náš program, který měl již před 5ti měsíci vrátit.

Re: Suchanek

12.5.2010 12:03 | autor:   - 81.200.55.xxx

Na koho v dnešní době nejsou stížnosti? Na velké giganty jako je VEKRA, OTHERM, SVĚT OKEN jsou také stížnosti co se týče kvality oken a odvedených prací. Každý by se měl zamyslet nad sebou.

Re: Re: Suchanek

5.9.2011 10:19 | autor:   - 195.178.67.xxx

S Window Holdingem je to mnohem horší . Dodali nám okna neoznačená CE, namrzající mezi rámy- netěsnící, namrzající v interiéru, profukující kolem skel. Od r. 2008 na reklamaci neodpověděli, tvářili se, že neví a pak reklamaci zamítli bez odůvodnění. Dodatečně pak hledali důvod např. uzavřeli odvětrávací otvory a zvedli vlhkost ve dřevě, když nenaměřili vlhkost v zimě 30-40%, přišli v květnu, když na Moravě vrcholily záplavy aj. Tato okna mají v zelené úsporám. Námraza není pro ně důvodem k uznání reklamace.

4.6.2014 20:42 | autor:  Libor - 81.17.28.xxx

S Vekrou mám zrovna velmi dobrou zkušenost, jednání na úrovni a to jak obchodníku, tak řemeslníků. Okna jsou kvalitní a fungují bezvadně, takže zrovna Vekru doporučuji. Ale souhlasím s Vámi, že lidé si obecně stěžují a čím větší firma, tím narazí na více těchto stěžovatelů.

Re: Re: Re: Suchanek

24.7.2014 19:15 | autor:  Eva - 178.20.136.xxx

Rád se podělím o dobrou zkušenost se společností Vekra, od které máme smrková eurookna. Okna jsou kvalitní a velmi hezká, zaměstnanci firmy vystupovali profesionálně a s montáží jsem byla také spokojena, protože proběhla rychle a čistě. Firmu doporučuji a touto cestou jim děkuji.

12.5.2010 16:18 | autor:  :-) - 213.192.7.xxx

Pán Suchánek, vybírá zálohy, které následně utrácí!

On ty okna vůbec neobjedna

Re: Re: Re: Suchanek

15.5.2010 0:44 | autor:   - 90.177.213.xxx

dobrý den i já jsem naletěl firmě pana suchánka od ledna nemám ani peníze ani okna na sliby už nedám a podám trestní oznámení pro podvod.o polská okna opravdu nestojím to bych si rozmyslel už při první schůzce.H

Re: Re: Re: Re: Suchanek

17.9.2010 14:26 | autor:   - 193.165.76.xxx

Jsem spokojený. Výroba opravdu ČR.

15.7.2010 11:56 | autor:  richardb

Stížnost je jedna věc-na koho nejsou-ale pokud Vám 3 měsíce chybí okno,zatéká Vám pod venkovní parapety a většina oken je uvnitř dvojskel tak poničená,že je to vidět z ulice,chybí Vám vaše věci,které firma "omylemůnaložila do svého auta-asi je stížnost na místě!!

Re: OKNA Suchánek

15.7.2010 11:51 | autor:  richardb

Rád Vám věřím-ale Vy jste měla určitě zakázku u firmy Suchánek z Č. B. Firma na kterou jsou tu stížnosti je z Tábora!!

Re: Re: OKNA Suchánek

17.9.2010 14:27 | autor:   - 193.165.76.xxx

Nene. Firma je opravdu z Tábora.

Re: OKNA Suchánek

18.5.2010 16:16 | autor:  Robert Sedlecký - 80.188.188.xxx

Slyšte lide český,
neuvěřitelné se stalo skutkem a pan Suchánek nám dodal okna včetně všeho příslušenství a montážní party během týdne. Sice pět minut po dvanácté ale nicméně zachránil se alespoň z naší strany všem postihům, které jsme chtěli uplatnit. To ovšem neznamená, že bychom jásali spokojeností. To se uvidí až se otočí minimálně jednou všechna roční období, jak budou okna fungovat. A počáteční přístup z jeho strany taky hned tak nevyprchá. V případě zájmu o podrobnosti nás lze kontaktovat na mail adrese rjr.sedlecky@seznam.cz
Všem Vám ostatním držím palce a přeju hodně štěstí.
Sedlecký Robert

123>

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu