problem plastovych oken - Okna a dveře diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky baumax.

problem plastovych oken (Okna a dveře)

problem plastovych oken

20.3.2010 8:52 | autor:  zetty

Mám nově namontovaná plastová okna a při otevření se křídlo okna nezastaví, ale otevírá se dále. Mám podezření na špatné osazení okna (naklonění dovnitř místnosti). Dodavatelská firma tuto reklamaci nechce uznat.

Re: problem plastovych oken

11.5.2010 22:13 | autor:   - 213.192.7.xxx

Není nic jednoduššího než okno vodováhou převážit, v případě že je nahlé onratit se na Českou obchodní inspekci, když dodavatel nechce reklamaci uznat.

Re: Re: problem plastovych oken

23.11.2011 8:48 | autor:   - 193.165.76.xxx

www.sulko.cz sporookno

Re: Re: problem plastovych oken

23.7.2010 7:25 | autor:  Rony - 90.181.152.xxx

Ha, ha, ha. U ČOI sice samozřejmě uspějete, jako vždy, ale problémem je velmi jemný mechanismus horního a zejména dolního závěsu. Ať je okno namontováno sebe lépe, vždy se někdy někam otevírá nebo zavírá. Montuji okna již 18. rok, tak o tom něco vím. Také bychom to jako reklamaci neuznali. Pokud ovšem okna opravdu nejsou z váhy!

problem plastovych oken

13.9.2010 16:52 | autor:  Kuccinka - 88.103.182.xxx

Dobrý den, všimla jsem si, že jste psal, že montujete plastová okna. Ráda bych věděla jak vyřešit tento problém. S postupem času se nám stává ža kličky od oken jdou zavírat ztuha a je to čím dál horší. Okna už v záruce nemám, ale ráda bych věděla jak si od tohoto problému odpomoct. Díky za odpověď.

Otevirani oken

4.10.2013 11:59 | autor:  Lukas - 37.188.255.xxx

Dobry den, chtel jsem otevrit okno, ale zasaklo se mi otevirani na urcitem miste-jakoze na vykloneni pouze a nejde vubec zavrit. Protoze dole na okne se zasekl takovy ten cudlik a s pakou na otevreni nelze vubec hnout.. co s tim?

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu