Nejlevnější nábytek www.luxus-mobel.cz - Pohovky a křesla diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální asko leták.

Nejlevnější nábytek www.luxus-mobel.cz (Pohovky a křesla)

<123

Re: Luxus mobel

12.10.2011 8:55 | autor:   - 88.103.77.xxx

Marek Luptak který vystupuje jmenem LUXUS MOBEL (firma jeho pritelkyně Murgašové) je podvodník a dlužník. Okrádal a podváděl nejen zákazníky, ale i zřejmě i některé nasmlouvané dopravce a dodavatele. Jak je možné aby tato dvojice podvodníků podnikala v Čechách, když už i na Slovenku mají horko pod nohama a museli se přestěhovat do Čech. Umí být milí a přesvědčiví. Myslím si, že jedinou správnou adresou pro tyhle grázly je Mírov, Bory, Valdice nebo podobné zařízení na Slovensku.

Re: Chtela jsem koupit...

21.2.2012 17:48 | autor:  Michaela - 89.103.59.xxx

..koukám, že se tu shoduje pár IP adre s, které až moc podeřezle, pozitivně vychvaluji (nejspíše svůj vlastní nábytek) Odradilo mě to!!! Objednala jsem zboží www.emkonabytek.cz . A vše o.k. jsem spoky. Čuus

Re: Re: Chtela jsem koupit...

23.9.2012 9:42 | autor:   - 109.72.4.xxx

také mě recenze zde od tohoto obchodu odradili,jdu hledat dál.

Re:

27.11.2014 19:22 | autor:  mjulenk - 37.221.245.xxx

Dobrý den, za jak dlouho Vám přišla zásilka z této firmy domů? Já už nějaký čas sháním různé dárečky pod stromeček, ale i nábytek s různými originálními kousky. Ale na stránkách DesignOutlet mají slušný výběr, díky za dobré doporučení, určitě si z těchto stránek vyberu, nemáte nějaké zkušenosti s objednáváním u nich? Já aby mi to stihlo všechno přijít od Vánoc.

Re: Příšerný obchod

3.4.2015 10:39 | autor:  Richard - 62.168.4.xxx

Obchod jak tak koukám má svou letitou historii. Koupili jsme před měsícem postel, přišla nám odřená, poškozená a špinavá od mazu. Reklamace se táhne doteď, nemáme peníze ani postel, jen hromadu krabic, na které můžeme spát. Jednání obchodu je naprosto otřesné. Záměrně nám pokládají telefony a na emaily nereagují. Když jsme shválně volali z jiného telefonu, řekli jsme o jaký problém se jendá, řekli nám že máme respektovat pravidla obchodu a komunikovat přes email, a telefon nám hned položili.
Navíc paní jednatelka firmy mi napsala mail, že nemůže za to, že nám stále navrhují termíny doručení a nám stále nevyhovují. A proto nám jen tak dle svého uvážení prodlkužuje reklamační dobu ze zákonných 30ti dnů na dva měsíce. Když pominu to, jak se obchod chová a že na nás vysypali spoustu lží, abychom zavřeli pusu, stále nemáme ani zboží, ano peníze, a už to jsou bezmála dva měsíce.
Mimochodem, hledejte firmu pod více názv, neustále se mění: Supermobel, Nejlevnější nábytek, Living Trade, Ložnice King....

<123

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii • Kožené sedací soupravy, které vydrží navěky!