Perfect House - Lukáš Rytina - Stavba diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky hornbach.

Perfect House - Lukáš Rytina (Stavba)

Perfect House - Lukáš Rytina

6.7.2010 16:13 | autor:  Winy18 - 88.100.100.xxx

Ahoj, zajímalo by mě, zda máte zkušenosti s firmou Perfect House - Lukáš Rytina.
S touto firmou máme špatné zkušenosti, jediné co je zajímalo byly peníze, stavbu nám nedokončili a to co začali není dle projektu a je to na předělání. Pan Rytina jen slibuje a vymýšlí si, nebere telefony a schovává se. Najímá si na práci ukrajinské dělníky, kteří ani nevědí co dělají a on jen schrábne peníze a zříká se jakékoliv zodpovědnosti.My si nyní musíme nechat stavbu předělat a dostavět jinou firmou a peníze budeme vmáhat po něm. Pokud přemýšlíte o stavbě, vyhněte se této firmě obloukem. Tereza

Re: Perfect House - Lukáš Rytina

1.9.2010 15:22 | autor:  bzn

Dobrý den,
Začínám mít s touto firmou velmi podobné zkušenosti a rád bych se s Vámi spojil a dozvěděl se podrobněji Vaše zkušenosti. Napište mi prosím na můj mail bazzin@seznam.cz kontakt na Vás, abych se s Vámi mohl spojit a mohli jsme popřípadě prodiskutovat postup při řešení. Děkuji

Re: Perfect House - Lukáš Rytina

1.11.2010 11:25 | autor:   - 84.42.172.xxx

Prosím tedy Terezu i bazzin@seznam o spojení 776 114 212

Re: Re: Perfect House - Lukáš Rytina

1.11.2010 18:38 | autor:  David - 85.161.240.xxx

Naši přátelé mu dali 200 tis. korun na nákup solárního systému. Peníze vzal a nic nedodal.Pořád jen sliboval a nic neplnil. pak už ani nebral telefon. Předali to policii a před nedávnem ho prý už i odsoudili, dostal podmínku a příkaz k náhradě škody. Před tím pracoval v nějaké firmě kde také mizeli peníze, tak ho propustili..Na kolínsku má hodně špatné jméno dluží tam kam se podívá.

Re:

23.3.2011 13:43 | autor:  Praha 1 - 86.49.11.xxx

Kontaktujte mě prosím na tel.: 776 114 212, všichni kdo jste byli podvedeni a okradeni o peníze, tak jako my, panem Rytinou Lukášem spol. PERFECT HOUSE, je důležité postupovat společně, potom soud a policie vezme jako úmyslný podvod, nikoli jako jednotlivé ujetí. Právník již postupuje nejvhodnější cestou, a bylo by skvělé, kdyby jste se všichni připojili, ať to tomu grázlovi zavříme co nejvíce. Protože srandu v jeho letech si z nás opravdu dělat nebude, a ty problémy které nám způsobil jsou vyčíslené na docela slušné peníze, ale hlavně ty problémy okolo díky němu se vůbec vyčíslit nedají ( mrzli kvůli němu důchodci v celém panelovém domě a bylo mu to úplně jedno, hlavně že za ukradené peníze si jel na dovolenou a udělal si svatbu, manželce přejeme hodně štestí v životě!!!! Musela to být pěkná svatba, když jsme ji platili my, řekl bych přímo honosná, jen jsme na ni nebyli pozváni a nevěděli že ji platíme místo materiálu na naši stavbu!!! Děkuji A. E-mail: svetnemovitosti@seznam.cz, prosím pošlete kontakty na Vás, či zavolejte.

Re: Re:

22.11.2012 13:20 | autor:  Fialová

Pan Rytina u nás v obchodě zapůjčil nářadí - bourací kladiva Hillti a už jsem ho neviděla. Bohužel ani nářadí. Podávám trestní oznámení. Pokud se chcete někdo z okolí Sázavy přidat, budu jednině ráda. Je to podvodník první kategorie a stále běhá na svobodě jako když se nic neděje.

Za katr

29.9.2011 15:24 | autor:  Za katr - 217.170.97.xxx

Dobrý den.

Po zkušenostech s panem Rytinou jsem se rozhodl iniciovat akci, která by měla vyústit v konečné řešení, kterým by mělo být umístění pana Rytiny za katr, kam patří. Do každého kšeftu jde s vědomím a úmyslem, že každého oškube a že mu to každý odpustí. Protože nakonec většinou nějakou část kořisti vrátí, dojde k uspokojení obou stran a slušné lidi podvádí dál a dál.

Pan Rytina již byl v minulosti šetřen policií, ale protože šlo vždy jen o malé blafy, nikdy mu řádně nezatopili. Doufám, že shromáždím co nejvíce lidí a pan Rytina dostane, co si zaslouží - placený pobyt na mřížemi.

Proto jsem zřídil zvláštní e-mail <srytinouzakatr@seznam.cz> Zde mě, prosím, kontaktujte a společně to dokážeme. Nesmíme být lhostejní, pak to v tomto státě vypadá, jako to vypadá. DĚKUJI

Re: Za katr

8.11.2011 12:16 | autor:   - 78.110.220.xxx

Je to podvodník a lhář věřte.

Re: Re: Za katr

14.11.2011 17:15 | autor:  Břinčil - 88.146.244.xxx

Je to hrozná verbež. Od mého táty si vzal auto na splátky a nečekaně nesplácí. Pruhovaný mundúr mu bude rozhodně slušet....a když by ani to nedopadlo. Stále tu jsou i jiné možnosti

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu