Tomáš Brinzík Znojmo - Stavba diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky hornbach.

Tomáš Brinzík Znojmo (Stavba)

Hledám poškozené

4.8.2010 18:34 | autor:  Stanik.z

Hledám poškozené, které podvedla firma Tomáše Brinzíka, za kterou mimo samotného T. Brinzíka jedná také František Braun a Radek Braun. Všichni jsou ze Znojma a působí po celé ČR. Pro více informací stačí zadat do vyhledávače slova "Braun Brinzík"

a veřejná omluva poškozeným

13.9.2011 8:13 | autor:   - 212.96.172.xxx

braun brinzík omluva od Simony Haničakové
Poptávka, 09.02. 2010, Zobrazeno: 435x, Editovat
E-mail: symtsa (zavináč) seznam.cz
Omlouvám se Tomáši Brinzíkovi, Radku Braunovi a Františku Braunovi za to, že jsem uvedla, že jsou hrozní lháři a podvodníci a okrádají a že jim nelze věřit ani slovo. Distancuji se však od jakýchkoliv dalších sdělení spojovaných se jmenovanými, které by mohly mít difamující povahu a které jsou a nebo byly zveřejněny na jiných internetových stránkách než.cz. Simona Haničáková. Kojetín, Křenovice 146.

TAK ZNÍ USNESENÍ KRAJSKÉHO SOUDU V OSTRAVĚ POBOČKA OLOMOUC

Re: a veřejná omluva poškozeným

13.9.2011 12:10 | autor:   - 83.240.116.xxx

Zde je vidět, jak špatnou práci soudy odvádí. Místo toho, aby hájily práva poškozených staví se na stranu opačnou... Paní Haničáková udělala jedinou chybu a to tu, že s panem Brinzíkem podepsala smlouvu o dílo a dala mu obrovskou zálohu.

a veřejná omluva poškozeným

13.9.2011 8:14 | autor:   - 212.96.172.xxx

braun brinzík omluva od Simony Haničakové
Poptávka, 09.02. 2010, Zobrazeno: 435x, Editovat
E-mail: symtsa (zavináč) seznam.cz
Omlouvám se Tomáši Brinzíkovi, Radku Braunovi a Františku Braunovi za to, že jsem uvedla, že jsou hrozní lháři a podvodníci a okrádají a že jim nelze věřit ani slovo. Distancuji se však od jakýchkoliv dalších sdělení spojovaných se jmenovanými, které by mohly mít difamující povahu a které jsou a nebo byly zveřejněny na jiných internetových stránkách než.cz. Simona Haničáková. Kojetín, Křenovice 146.

TAK ZNÍ USNESENÍ KRAJSKÉHO SOUDU V OSTRAVĚ POBOČKA OLOMOUC

Re:

28.8.2010 0:15 | autor:   - 85.70.211.xxx

jste trapnej pane zbořil

Re:

28.8.2010 0:17 | autor:   - 85.70.211.xxx

Kdiby jste přiznal svou špatně odvedenou praci tak užjste mohl mít své peníze davno

Re: Re:

30.8.2010 8:29 | autor:  Stanik.z

Paní Haničáková taky odvedla špatnou práci? Pan Sklárčík taky odvedl špatnou práci? Já na rozdíl od vás mám svou práci předanou písemnými předávacími protokoly. Vy máte královsky zaplaceno od všech investorů ba naopak vy jste úmyslně dodali o 2 třídy nižší kvalitu betonu než jste dostali zaplaceno. Takže si nejprve zameťte před vlastním prahem a potom pomlouvejte ostatní.

Re: Re: Re: Re: Brinzík

9.9.2010 9:32 | autor:  autor - 89.203.158.xxx

http://www.nejremeslnici.cz/reference/919-dokonceni-zakladove-desky-rd-a-realizace-hrube-stavby-rd

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu