MYŠ V DOMĚ - Ostatní diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Globus.

MYŠ V DOMĚ (Ostatní)

... pod podlahou?

1.9.2010 17:59 | autor:  aktebalka

Zdravím všechny, nevím, zda sem tohle téma patří, ale nevím, kam jinam, než na diskuzi o bydlení...

Bydlíme v druhém patře čtyřpatrové cihlové bytovky. Každé ráno mě budí zvuky chroupání a rychlého okusování. Vedou z jednoho rohu, kde vedou trubky k topení. V ložnici máme koberec, ale není přilištován a dřevěné parkety pod ním jsou hlavně u zdí dost poničené, takže je tam pár otvorů, ze kterých lezou z podlahy pavouci. Myš by se do otvoru PODLE MNE nevešla - ale můj názor v tomhle neznamená vůbec nic... :-)

Manžel se mi směje, že je hloupost, aby byly v cihlovém patrovém domě myši, ale já si to nedovedu vysvětlit jinak. Proč by nemohly být pod parketami, vlastně ve stropě sousedů pod námi? Bydlíme tu teprve dva měsíce, neznáme dům ani jeho škvíry a zákoutí... takže je dost možné, že tyhle potvůrky mají kudy se dovnitř dostat.

Moje otázka na vás je, jak se jí/jich zbavit?? Když budu vycházet z mých domněnek, jsou tedy pod podlahou a nemáme se k nim jak dostat...

Díky!!!!

Re: ... pod podlahou?

28.5.2012 16:05 | autor:  Dana - 77.48.104.xxx

Já mám s myšma takové zkušenosti, že jsem je měla po celém sklepě. Pak mi ale kamarádka doporučila deratizátorskou firmu na stránce http://dddsluzby.cz, kterou můžu jenom doporučit.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu