Ignác Franek a Ludmila Řezáčová - VAROVÁNÍ - Okna a dveře diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky baumax.

Ignác Franek a Ludmila Řezáčová - VAROVÁNÍ (Okna a dveře)

123>

Ignác Franek a Ludmila Řezáčová

10.9.2010 10:34 | autor:  LK

OSVČ - IGNÁC FRANEK A LUDMILA ŘEZÁČOVÁ, sídlo Češkova1240, Pardubice, provozovna Choltice,Nádražní 685. Inzerují jen tam, kde nejde diskuze či recenze.
Chci každého důrazně varovat-tato firma je NAPROSTO NESOLIDNÍ V ŘEŠENÍ SVÝCH ZÁVAZKŮ. V 9/08 mi namontovali balkonové okno. V 11/09 jsem telefonicky reklamovala nefunkční kování a netěsnost balkonových dveří. Po mnoha urgencích poslali až v lednu2010 technika, který jen uvedl, že se to bude dále řešit. Do 4/2010 se nic nedělo. V zimě mrzlo, na jaře pršelo, nám teklo do bytu a jim to bylo fuk. Po důrazných e-mailech poslali v 4/2010 nového technika, který konstatoval špatnou montáž a nutnost nového zabudování. Slíbili, že nápravu provedou v 6/2010. Do 7/2010 se zas neozvali. Zaslali jsme jim odstoupení od smlouvy s tím, že pokud nám vrátí peníze nebudeme po nich již nikdy nic chtít. Teprve teď,po 7 měsících, reklamaci písemně uznali. Pan Franek zavolal,že chce okno zpět,stejně jako bychom reklamovali ledničku,aby ho mohli dále prodat.Chtěl 14dní předem vědět,kdy k nám přijde jiná firma, aby si mohl okno demontovat. Dokážu si představit, jak by ho bourali ven, aby se jim nepoškodilo a mohli s ním dále obchodovat. Já abych platila drahé zednické práce na opravu vybourané špalety. V srpnu jsem jim tedy napsala podmínky provedení demontáže a že vše musí uvést do původního stavu. Už se neozvali. Jestli tedy nechcete dopadnout takto, nic si od nich nenechte dělat! Paní Řezáčová filtruje hovory,hodně mluví a slibuje, ale nic nesplní

Re: Ignác Franek a Ludmila Řezáčová

8.2.2012 18:45 | autor:   - 77.48.104.xxx

http://www.podvodnefirmy.cz/ludmila-%C5%98ez%C3%A1%C4%8Dov%C3%A1-a-Ign%C3%A1c-Fran%C4%9Bk

Re: Re: Ignác Franek a Ludmila Řezáčová

15.2.2012 23:56 | autor:   - 193.165.76.xxx

http://www.podvodnefirmy.cz/ludmila-%C5%98ez%C3%A1%C4%8Dov%C3%A1-a-Ign%C3%A1c-Fran%C4%9Bk

11.9.2010 8:59 | autor:  **** - 90.180.215.xxx

Jelikož firma provedla pouze montáž plastových výrobků v pořádku, zákazník podepsal předávací protokol bez závad(velice spokojena s montážníky),nemůže tato firma vyloučit zásah třetí osoby a to při dokončení zednických prací jinou firmou.Dle informaci ,kdy zákazník volal ,že jeho člen rodiny provedl něco s kováním,že v tom křupe ,aby se firma přijela na to podívat a zákazník uznal, že zaplatí vzniklou škodu ,jelikož to bylo chybou člena rodina,nyní vše popírá.Zákazník má v úmyslu poškodit firmu.Ověřte si jejich práci ,zavolejte si na reference.

20.9.2010 13:21 | autor:  LK

Tohle je klasická ukázka jednání výše uvedené firmy.
Jednoduše ji lze charakterizovat třemi slovy výmluvy, výmluvy a zase výmluvy.

I malé děcko by mělo vědět, že pokud by bylo výše uvedené tvrzení pravdivé, nikdy by po té dodavatel písemně nenapsal, že reklamaci uznává.

Pan Franěk s paní Řezáčovou však písemně reklamaci uznali, a to na základě závěru jejich technika, který jasně v písemném protokole uvedl, že je kování vadné, nikoliv poškozené zákazníkem.

O úrovni oné firmy si ostatně každý může z výše uvedeného příspěvku udělat závěr.

Co se týká referenci, tak mají pouze fotografie provedených prací bez kontaktů na objednatele.
Když takhle vyfotím naše vadná okna, také to bude vypadat dobře.

Re: Re: Re: Ignác Franek a Ludmila Řezáčová

20.9.2010 14:43 | autor:  LK

Jméno této firmy není třeba vůbec poškozovat, neboť ji na internetu najdete mezi dlužníky, a to např. v odkaze:
http://www.climax.cz/cz/5-obchod/152-dluznici.html

Také je uvádí jako dlužníky firma Mrkvička - půjčovna lešení.

Re: Re: Re: Re: Ignác Franek a Ludmila Řezáčová

18.9.2011 11:37 | autor:   - 193.165.76.xxx

27.1.2011 9:15 | autor:   - 94.112.246.xxx

no ono většinou bývá že ten kdo je v postavení podnikatele je zákonitě ten zlý, bohužel občas stačí narazit na b**ce který to doma pošteluje sám a pak si s tím neví rady a hodí to na firmu. Tím se jí nezastávám, jen to tak vidím z vlastní zkušenosti.

4.2.2011 9:52 | autor:  L.Ř. - 85.70.89.xxx

To je zcela pravda a nejsme jediná firma ,která se s tímto potkává.
Chytří zákazníci si myslí ,že to zvládnout,podceńují rady a když si dělají zednické práce oni tak to tak dopadá.Pak nešťastně volají a prosí o servis a svádějí vše na firmu.Je to běžné mezi českými lidmi ,jen si závidí,jsou sobci a nechápou druhou stranu.

4.2.2011 10:06 | autor:  LK - 78.80.78.xxx

Vážení, tohle je tak dětinské!
Ani náhodou nevěřím, že se vás někdo zastává !

Za prvé: nikdo nezúčastněný a rozumně uvažující by nenazval někoho o kom nic neví b**cem.

Za druhé: Citace " tím se jí nezastávám je zcela mimo", neboť kdyby se vyjdřoval někdo nezúčastněný použil by mnohem spíše formulaci "tím se j i ch nezastávám"

Z mého pohledu jste se "poučili" a použili cizí IP adresu, napsali jste přesně ve vašem slohu ono rádoby solidární vyjádření a těď se tetelíte blahem, jak jste na mě vyzráli!

No, nanejvýš jste mě pobavili. To tedy můj syn byl už v 16 letech mnohem rafinovanější !

Re: Re: Re: Re: Re: Ignác Franek a Ludmila Řezáčová

4.2.2011 10:17 | autor:  LK - 78.80.78.xxx

Jenom pro doplnění:

Solidní živnostníci by jen těžko měli na část svého nemoviteho majetku uvalenu exekuci, tak jako vy dva, že

Nebo mi snad chcete tvrdit, že se proti vám spiknul i soud a všichni exekutoři světa?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ignác Franek a Ludmila Řezáčová

11.2.2011 12:35 | autor:  L - 85.70.89.xxx

Smlouvu máte s panem Frankem.S mou osobou odmítáte mluvit,ač mám na to plnou moc. Šíření pomluv - týkající se exekucí ,nemá s mou osobou nic společného,proč nás spojujete dohromady?Neznáte okolnosti a dovolíte si hodnotit druhé?Jsou zde nějaká pravidla a vaše nesmyslné podmínky k vyřízení reklamace jsou neakceptovatelné.
Říká vám také něco :
II. O vadu ve smyslu ustanovení § 619 obč. zák. nejde, jedná-li se o poškození, k němuž došlo v důsledku nesprávného používání věci, zejména při jejím užívání v rozporu s informací o způsobu použití a údržby věci a o nebezpečí, které vyplývá z jejího nesprávného použití nebo údržby.

Informace vám byly podány o údržbě kování a jiné.
Užíváte výrobek tak jak máte včetně členů vaší rodiny?
Vždyť jste mi volala ,že váš člen rodiny(snad babička,či maminka ........)poškodil kování ? Žádala jste nás o jeho opravu s tím že si ho zaplatíte!!! A nyní vše házíte na špatnou montáž a výrobek?
Bylo by rozumné se dohodnout ke spokojenosti obou stran.A ne tak ,že jeden bude dělat druhému naschvály a klást si nesmyslné požadavky.Co vy na to ?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ignác Franek a Ludmila Řezáčová

11.2.2011 12:35 | autor:  L - 85.70.89.xxx

Smlouvu máte s panem Frankem.S mou osobou odmítáte mluvit,ač mám na to plnou moc. Šíření pomluv - týkající se exekucí ,nemá s mou osobou nic společného,proč nás spojujete dohromady?Neznáte okolnosti a dovolíte si hodnotit druhé?Jsou zde nějaká pravidla a vaše nesmyslné podmínky k vyřízení reklamace jsou neakceptovatelné.
Říká vám také něco :
II. O vadu ve smyslu ustanovení § 619 obč. zák. nejde, jedná-li se o poškození, k němuž došlo v důsledku nesprávného používání věci, zejména při jejím užívání v rozporu s informací o způsobu použití a údržby věci a o nebezpečí, které vyplývá z jejího nesprávného použití nebo údržby.

Informace vám byly podány o údržbě kování a jiné.
Užíváte výrobek tak jak máte včetně členů vaší rodiny?
Vždyť jste mi volala ,že váš člen rodiny(snad babička,či maminka ........)poškodil kování ? Žádala jste nás o jeho opravu s tím že si ho zaplatíte!!! A nyní vše házíte na špatnou montáž a výrobek?
Bylo by rozumné se dohodnout ke spokojenosti obou stran.A ne tak ,že jeden bude dělat druhému naschvály a klást si nesmyslné požadavky.Co vy na to ?

29.9.2010 19:30 | autor:  AK - 86.61.250.xxx

naprosto souhlasim s timto prispevkem,mame naprosto stejne zkusenosti.temto dvema se vyhnout obloukem!!!

1.10.2010 9:35 | autor:   - 93.181.114.xxx

Dobrý den,máme stejnou zkušenost s touto "firmou".Chěla bych poprosit,zda by bylo možné Vás kontaktovat a poradit se,jak na tuto firmu.Nemáme ani balkonové dveře,ani peníze.Prosim o radu.Více v případu zajmu mne kontaktujte na mail: pepickaopicka@seznam.cz .dekuji.

20.10.2010 9:19 | autor:  DŠ - 90.180.215.xxx

My máme zkušenosti výborné.Vše v pořádku.Jenom tuto firmu doporučujeme.Mají výbornou cenu ,českou kvalitu a na všem se dá s nimi dohodnout.Slovaktual a Sulko - o těch moc dobrého říci nemohu.Stavona a Macek ti jsou drazí.

22.10.2010 8:08 | autor:  LK - 78.80.78.xxx

Vážení DŠ !

To Vám tedy mohu jedině závidět, že jste s nimi byli nad míru spokojeni.

Vzhledem k tomu, že dále negativně hodnotíte firmy Slovaktual a Sulko, máte zřejmě s výměnou oken bohaté zkušenosti.

11.11.2010 19:37 | autor:  ResT - 88.103.30.xxx

Tak ono je jasné z IP adresy, že je to zase jeden z té firmy, který psal příspěvek víše takže žádná paní, žádné reference, ale jen lhaní samotné firmy

16.11.2010 12:56 | autor:  LK - 78.80.78.xxx

Také jsem si všimla, že je IP adresa stejná. Také naprosto otřesný slovosled je přesně ve stylu paní Řezáčové, která mě v jednom z e-mailů ubezpečila, že měla z češtiny vždy jedničku.

Co by asi řekly firma Sulko a Slovaktual, že je takhle veřejně pomlouvá konkurenční firma?
Napíšu jim tedy odkaz na tyto stránky , aby jim paní Řezáčová mohla vysvětlit, proč o nich nemůže říct nic dobrého.

Re:

27.9.2010 16:31 | autor:  Franek ví - 62.240.183.xxx

Kdybych měl momentálně svoje internetové stránky a odkaz dlužníci byly by tam taky. Byl jsem pro ně montovat a dodnesani koruna. Řezáčová se jen vymlouvá, Franek má jiné číslo aby byl k nezastižení.
Byl jsem na dvou jejich zakázkách a ani jeden s nimy nebyl spokojen a pěkně nadával.

123>

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu