Interiérové dveře - Okna a dveře diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky baumax.

Interiérové dveře (Okna a dveře)

Zárubně od firmy Sapeli a Ekoservis

14.9.2010 11:14 | autor:   - 81.25.17.xxx

V nedávné době jsem si objednal od firmy EKOSERVIS z Teplic (tedy nepřímo od firmy SAPELI) interiérové dveře se zárubní. Můj zážitek byl natolik úžasný, že se o něj rád podělím i s ostatními čtenáři, kteří si zamýšlejí pořídit nové interiérové dveře.

Mým problémem ani tak nebylo pozdní dodání o cca 1-2 měsíce, což se u Sapeli z doslechu pravděpodobně stává běžně, ale stav dodaného zboží. Po rozbalení "nepoškozené!" krabice se zárubní jsem totiž s úžasem zíral na přepůlený obsah dlouho očekávaného balíčku...viz. foto. Bohužel pro mě, jsem tento balíček otevřel až doma, abych si náhodou zárubeň při převozu někde trochu nepoškrábal.

No a jak už to u seriózních firem bývá, reklamace mi NEBYLA uznána, že prý se nejedná o mechanickou vadu...nevím tedy co více by měla být mechanická vada, než onen stav zárubně.

Ponaučení pro příště : ze seznamu dodavatellů vyškrtnout bez váhání EKOSERVIS a SAPELI a pro ty nešťasníky co si již zboží objednali...než podepíšete onen předávací protokol o bezvadnosti zboží, krabici roztrhejte a důkladně zhlédněte každý kousek i za cenu toho, že si to po cestě domů někde poškrábete či zlomíte sami

Seriózním firmám jako je EKOSERVIS a SAPELI bych rád vzkázal, že 2tisKc (cena zárubně) opravdu nestojí za takto špatnou reklamu!

Re: Zárubně od firmy Sapeli a Ekoservis

10.1.2012 15:05 | autor:   - 193.165.69.xxx

My jsme si nedávno objednávali interiérové dveře značky SAPELI od firmy STAVBOOK (http://www.levne-dvere.cz) a žádné problémy jsme neměli. Mohu vřele doporučit. Nejspíš bude problém v dodavateli zboží, a ne v samotné značce .

Re: Re: Zárubně od firmy Sapeli a Ekoservis

24.1.2012 16:20 | autor:  molak - 90.183.240.xxx

Taky si myslím že nebude problém ve značce Sapeli, ale v dodavateli zboží, záleží jak se ke zboží chovají když ho vezou k zákazníkovi. My je máme od firmy Grado Praha - http://www.gradopraha.cz. Všechno bylo v pořádku. Takže kdo to nemáte do Prahy daleko, tak doporučuji tuto firmu.

Re: Re: Re: Zárubně od firmy Sapeli a Ekoservis

14.1.2016 11:14 | autor:  Bulirova

také mám dobrou zkušenost

7.3.2012 2:57 | autor:  A.k.

Po dobré zkušenosti v rodině jsme se rozhodli pro vnitřní dveře od Okna Macek.Cena oproti jiné firmě velmi výhodná no a prozatím jsme i my spokojeni s celým průběhem akce.

15.1.2013 12:52 | autor:   - 37.188.234.xxx

Okna MACEK už nikdy.Reklamaci neuznává /podána přes internet/hraje mrtvého brouka.Okna vyměřena špatně/jsou o 5 a více cm menší/více pěny než oken .Na tyto okna a na Vás firmo Macek nezapomínáme a je vidět ,že se v Brně nechytáte.

7.4.2013 23:18 | autor:   - 89.176.2.xxx

Dobrý den,

kamarád si nechával montovat interiérové dveře od firmy Sapeli a je velice nespokojen. Jak cenou, tak kvalitou, ale především přístupem zaměstanců Sapeli. Já jsem si objednala od firmy Novák z Brna, kde jsem byla naprosto spokojená. CENA A SERVIS na 100%
rknovak.cz

Re: Re: Re: Re: Zárubně od firmy Sapeli a Ekoservis

5.1.2015 13:28 | autor:  planosta - 81.30.229.xxx

Další podivná firma Dveře Novák Brno.Má na sobě několik exekucí ,dveře vybírám pečlivě a objednat dveře zde = velká odvaha a od pana Nováka prezentovat se na internetu velká hloupost nebo záměr.Planosta

Re: Re: Re: Re: Re: Zárubně od firmy Sapeli a Ekoservis

7.1.2015 20:46 | autor:  Magda - 46.165.196.xxx

No ono, je to vždy složité pokud o firmě nemáte nějaké dobré reference i když může být na první pohled cena lákavá. My jsme na podzim vyměňovali dveře v interiéru a dívala jsem se na dveře všude možně, ale bez dobrých referencí jsem se neodvažovala něco vybrat. Nakonec jsme nakoupili dveře od firmy Vekra, která nám před lety měnila okna a vše bez problémů jsem spokojena.

Re: Re: Re: Re: Zárubně od firmy Sapeli a Ekoservis

3.10.2015 22:21 | autor:  zeman76

Nezbývá mne, než souhlasit! Naprosto profesionální přístup a kvalitně odvedená práce. Zeman Robert

Re: Re: Re: Re: Re: Zárubně od firmy Sapeli a Ekoservis

14.1.2016 11:01 | autor:  Bulirova

Nezbývá mne, než souhlasit! Naprosto profesionální přístup a kvalitně odvedená práce

13.6.2012 10:37 | autor:  Kamila - 80.95.253.xxx

Dobrý den, nedávno jsme sháněli dveře interierové. Nemohla jsem si dlouho vybrat, chtěla jsem, aby byli kvalitní, levné a s velmi dobrého materiálu. To se nikde neobjevilo. Kamarádka mi poradila ať zkusím jeden web, že je to teď novinka. Říká se tomu poptákovkový systém. TAk jsem tam svůj požadavek napsala a čekala jestli mi odpoví. A byli velmi ochotní. Dveře jsem sehnala a ještě za velmi dobrou cenu..

http://www.aaapoptavka.cz/poptavky/9-nabytek.html

8.2.2013 1:05 | autor:  dveresilva.cz - 90.177.117.xxx

Doporučuji www.dveresilva.cz

Kvalitní a levné dveře

17.2.2013 11:56 | autor:  Elenkaa

Doporučuji: www.dverehrdinka.cz

17.2.2013 11:54 | autor:  Elenkaa

Já jsem byla spokojená s vnitřními interiérovými dveřmi od jedné moravské firmy. Dveře jsou v bytě hezké a přírodní: www.dverehrdinka.cz

4.5.2016 13:32 | autor:   - 217.64.1.xxx

Dveře od Sapeli jsou podle mne na dobré úrovni.Nemáme s nimi problémy a já bych je mohl doporučit.Ostatní je otázka na jakého prodejce narazíte nebo ještě lépe na jakého montéra.U mne to klaplo na jedničku i když termín byl posunutý skoro o tři týdny,což mne vadilo.Chtěl jsem sem vložit fotky ,ale nějak se mne to nedaří.Pl

Re: Zárubně od firmy Sapeli a Ekoservis

15.2.2012 23:57 | autor:   - 193.165.76.xxx

http://www.podvodnefirmy.cz/ludmila-%C5%98ez%C3%A1%C4%8Dov%C3%A1-a-Ign%C3%A1c-Fran%C4%9Bk

5.1.2015 13:27 | autor:  planosta - 81.30.229.xxx

Další podivná firma Dveře Novák Brno.Má na sobě několik exekucí ,dveře vybírám pečlivě a objednat dveře zde = velká odvaha a od pana Nováka prezentovat se na internetu velká hloupost nebo záměr.Planosta

3.10.2015 22:18 | autor:  zeman76

Takový jako Vy, mám nejradši... Vy mu ty dluhy chcete platit? Zameť si před svým prahem, chytráku! Proč mám pořád takový pocit, že toto píšou závistivé konkurence? Cožpak Vy, když si jdete koupit rohlíky, si nejprve lustrujete majitele pekárny? Jste mne zase pobavil :-D

Firmu Novák nedoporučuji

26.2.2016 14:27 | autor:  Jitka K. - 193.165.209.xxx

K Novákovi. Není trestné bydlet na úřadě a podnikat. Je ale naprosto nemorální vozit se a zaměřovat dveře v luxusním automobilu a věřitelům poměrně ne drastickou částku muset splácet. Toto je škoda , že trestné není. Těmito tzv. podnikateli , spíše podnikavci naprosto pohrdám a je mne vcelku jedno co a v jaké kvalitě prodávají. Může mne pan Novák pak nadále vysvětlit ,proč nedokázal ani do jednoho roku vyřešit mou reklamaci dveří v Praze ,kde sice má tzv. pobočku ,která ovšem tak nějak s řešením nechce mít nic společného? Telefony na vašich stránkách tak nějak máte uvedeny a svedeny u všech tzv. poboček jen na sebe ,ale nelze vás donutit reklamaci v záruční době vyřešit a to i přes několikáté urgence a neustálé telefonování i prosby ? Při cestě přes Brno jsme Vaši kancelář s manželem již nenašli a sídlí na ní úplně jiná firma ! Jinou svoji kancelář uvedenu na stránkách nemáte jen sliby, sliby a sliby stejně jako po telefonu. Musela jsem se obrátit o pomoc přímo k výrobci , kterého jsem jen těžce hledala. Kdybych vlezla na diskusní fórum a získala si informace před zakoupením dveří od pana Nováka, nedošlo by k této mojí fatální chybě , obloukem bych se mu vyhnula. Dala jsem mu hodně prostoru, aby záležitost řešil. Dnes už s ním nechci mít nic společného a za mne jeho firmu, jestli se to dá nazvat vůbec firmou nedoporučuji.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu