Svaz odpůrců ASKO nábytek - Bydlení čtenářů diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Möbelix leták.

Svaz odpůrců ASKO nábytek (Bydlení čtenářů)

123>

Svaz odpůrců ASKO nábytek

25.10.2010 12:38 | autor:  SOAN - 94.113.97.xxx

Vážení spotřebitelé,

chtěli bychom Vás informovat o nově vzniklých webových stránkách SVAZU ODPŮRCŮ ASKO NÁBYTEK, které najdete na adrese: http://anti-asko.8bit.cz . Svaz odpůrců ASKO nábytek (SOAN) je sdružení nespokojených zákazníků společnosti ASKO. Na stránkách jsou uveřejněny stížnosti, neprávem zamítnuté reklamace, názory a špatné zkušenosti zákazníků.

Cílem spolku je upozornit veřejnost na poměry, které v této firmě panují a varovat další potenciální zákazníky před nákupem v tomto obchodě a s ním spojenými problémy. Je neuvěřitelné, kolik stížností už na ASKO padlo, nikdo s tím pořádně nic nedělá a firma nadále poškozuje své zákazníky. Naším hlavním cílem je co nejvíce rozšířit (bohužel) nepříznivá fakta o firmě ASKO nábytek a dostat je do médií (tisk, rozhlas, televize).

Pokud chcete podpořit spolek odpůrců ASKO, navštivte naše stránky http://anti-asko.8bit.cz a dozvíte se více. Šiřte tuto zprávu a odkaz na webové stránky dál, aby se veřejnost dozvěděla o poměrech ve firmě ASKO.

S pozdravem
Svaz odpůrců ASKO nábytek

Re: Svaz odpůrců ASKO nábytek

16.7.2011 21:40 | autor:  Lenka - 77.48.243.xxx

Dobrý den,
bohužel i já mám špatnou zkušenost se spol. ASKO. Byla mi neprávem zamítnutá reklamace sedací soupravy, nyní již nikdo nereaguje.
Jsem ochotna se spojit s ostatními poškozenými zákazníky a řešit neoprávněné zamítnutí reklamace mediální či soudní cestou.
Můj kontakt: tuskoval@seznam.cz

Re: Re: Svaz odpůrců ASKO nábytek

11.1.2012 10:50 | autor:  danca - 78.108.97.xxx

Já se bohužel připojuji ke svazu odpůrců.Zkoušeli jste to někdo se soudním znalcem? Pokud ano,mělo to nějaký výsledek?

3.7.2012 9:00 | autor:  Mariho - 62.168.1.xxx

Dobrý den, i já mám špatnou zkušenost s Asko.Sedací souprava zakoupená v Asko Tábor Měla být dle prodávajícího k vyzvednutí do šeti týdnů. Dnes je to týden osmý , a není. Informovat se musím sama. Asko se neozve, termín nedodržení je nezajímá. Pani vedoucí arogantní, prostě SUPER. Nikdy víc Asko!!!!!!!!!!!

6.8.2012 8:28 | autor:  Zlín - 212.111.4.xxx

Já už mám moto, pokud se chce někdo nasrat, ať nakupuje v ASKU

12.9.2012 1:08 | autor:  Jana - 89.203.168.xxx

Bohužel i já mám špatnou zkušenost s ASKO nábytkem Brno. Vybrali od nás zálohu na sedačku, kterou od nich nikdy neuvidíme a zálohu si nechali

14.1.2016 11:05 | autor:  Bulirova

Bohužel i já mám špatnou zkušenost

19.9.2012 17:09 | autor:  Radka - 89.103.119.xxx

Také mám špatnou zkušenost s Asko nábytek Brno.Postel,kterou jsem vybrala pro syna se dala koupit pouze tak,že ji objednám v kamenném obchodě a pak mi bude dodána cca po 4 týdnech.Objednávala jsem ji 10.7.2012 a do dnes ji nemám.Bohužel jsem ji platila celou i s roštem a dekorací v hotovosti.
Objednaná prý je,ale dodavatel nepotvrdil datum dodání.Jako odškodné údajně mohou dát 5% slevu,což mi dělá asi 220,-Kč - směšné za 3 měsíce čekání a jistě ještě čekat budu

14.3.2013 15:33 | autor:   - 195.113.86.xxx

Dobrý den,jsem ráda,že se kolem ASKA něco děje.I my jsme velice nespokojeni s jejich výrobky.Bohužel jsme u nich koupili pár šuntů,nic netušíc,s kým máme tu čest!!!Nechápu,že ještě nezkrachovali.

20.3.2013 11:10 | autor:   - 90.177.74.xxx

asko si nevyrabi zbozi. ;) navic vsechny retezce maji stejne dodavatele. takze jdete do ktereho obchodu chcete.....vsude to je stejne

7.10.2014 12:22 | autor:  mikovcova

Já mám tedy jen dobré zkušenosti, kupovali jsme u nich spoustu nábytku a věcí do bytu a vše bylo v pořádku. Jen maj tedy šilené návody na sestavení skříní, ale to už je spíše otázka výrobce.

7.8.2015 14:42 | autor:  Karel - 46.13.151.xxx

Hlásím se do svazu, ale web bohužel nefunguje. I já mám s Askem ty nejhorší zkušenosti.

16.9.2016 14:31 | autor:   - 160.44.230.xxx

Dobrý den,

já si objednala postel přes eshop. Přišla za dva pracovní dny, byla jsem překvapená rychlostí vyřízení. Po otevření dvou krabic mě však čekalo nemilé překvapení. Jedna deska byla zlomená, zbytek prken poničený. Je evidentní, že zboží je nekvalitní a nebylo s ním zacházeno jak by mělo, nevím zda při přepravě nebo někde ve skladu ASKA.

Komunikace na zákaznické lince příšerná. Byla jsem odkázána na vyřízení reklamace přes jejich webové stránky. Už 3 dny si s oddělením reklamace dopisuji, zatím bez výsledku.

Pokud bych chtěla zboží vrátit, mohu do 14ti dnů, avšak zboží musím sama dopravit na poštu, poslat (poštovné mi samozřejmě nevrátí) a až jim zboží dojde, peníze mi pošlou zpět (těžko říct zda je to pravda).

Druhá možnost je jim vyfotit každou vadu na každém prkně, vyplnit nějaký plánek a vše jim poslat a pokud to uznají, tak mi přijedou vyměnit jen ty poškozené díly.

Už vidím jak se tou hramadou prken bude někdo probírat nebo jak to budu táhnout v ruce na poštu, když se jedná o 3 obrovské a těžké krabice... neuvěřitelné.

Jsem nyní ve stádiu, kdy společnosti ASKO vyhrožuji Českou obchodní ispekcí. Jejich jednání je příšerné, zboží nekvalitní. Klamou klienty a neumí uznat jejich chybné, nekvalitné, poničení zboží!!

21.12.2010 11:04 | autor:  koutnikova - 89.190.44.xxx

také mám hroznou zkušenost-nabítí sedačku o které dopředu ví že nedodají vebrérou zálohu a pak s Vámi jednají stylem všechno je nám jedno po zrušení smlouvy jsem z mobelixu měla sedačku do týdne levnější a od aska dodnes čekám na vrácení zálohy nikdo nic neřeší tak by to asi chtěla ČOI - podvodné podnikání.

Re: kožená sedací souprava

3.2.2011 13:45 | autor:   - 77.48.42.xxx

Před rokem jsme zakoupili koženou sedací soupravu v prodejně Asko Plzeň.Asi po 6 měsících se začala na sedací soupravě v různých místech loupat barva.Pracovnice v reklamním odd.přijala mou reklamaci a vše se zdálo v pořádku.Po měsíci bez jakéhokoli kontaktu jsem obdržel dopis se zamítavým stanoviskem,resp. Vada (posouzena pouze podle foto.) je typ „antické kůže“.Reklamaci jsem zopakoval.Po příjezdu technika (z firmy co dané sedací soupravy vyrábí) jsem ztratil důvěru po jeho slovech „co byste chtěl za 30 tis.“ A obrátil jsem se na ČOI.ČOI mi poslala email ,ve kterém mě informovala, že procesně proběhla reklamace správně avšak kvalita resp.oprávněnost reklamace není v její pravomoci.
Dnes je to rok a 4 měsíce,a již mám třetí zamítavou reklamaci.
Bohužel zatím neznám cestu jak tento problém vyřešit.Pokud mi může někdo poradit budu velice rád :jakoubek.jiri@seznam.cz

Re: Reklamace v Asku

10.8.2011 12:55 | autor:   - 85.162.88.xxx

I já mám špatné zkušenosti s Asko -nábytek .Při vyřizování reklamace v Asku v Teplicích jsem se nestačil divit s jakou arogancí pracovnice
vyřizující reklamace jedná se zákazníky .

Re:

4.10.2011 13:56 | autor:  Tomas - 62.141.12.xxx

Nic proti uvedenym strankam a teto aktivite. I jsem slysel o spatnych praktikach Aska (nedodani zbozi, arogance atd.), ale uvest odkaz na stranky, ktere se nezobrazi spravne v IE7, to taky nesvedci o aktivite sdruzeni anti-asko.

Re: Re:

5.12.2011 14:53 | autor:   - 147.229.14.xxx

Tomas: to bude tim, ze stranka Anti-Asko uz asi rok neexistuje. Byla zrusena pod pohruzkou zaloby ze strany spolecnosti Asko. Diky za pochopeni.

Re:

11.6.2012 19:07 | autor:  stex18

Také mám problem s ASKO NÁBYTKEM!!!! koupil jsem celou ložnici, po složení celé ložnice(skládal truhlář) jsem dal pár věcí do skříně a ta se asi po 10minutách svalila do boku, naštěstí se zastavila o zeď.

Podal jsem reklamaci a byla mi zamítnuta z důvodu šepatné montáže.

Doufám že se to nějak v klidu vyřešíme...

Re: Re: www.ceskaloznice.cz

13.11.2012 16:27 | autor:  Frantiska - 109.80.62.xxx

Pokud by se Vám nepodařilo , vyřešit reklamaci tak aby bylo dobře, tak Vám mohu doporučit jednu osvědčenou firmu od , které mám ložnici - zasilam fotku postele. Jedná se o ryze českou firmu, která vše vyrábí na zakázku a termíny dodání dodržuje. jedná se o firmu www.ceskaloznice.cz

123>

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu