Kuchyně ORESI - Kuchyně diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Jysk.

Kuchyně ORESI (Kuchyně)

Kuchyně ORESI

10.11.2010 12:18 | autor:  maajaa65 - 217.112.175.xxx

Ráda bych se zeptala, kdo má delší dobu kuchyni od firmy ORESI a jak je s ní spokojený. Zarazilo mne, že kuchyňské skříňky nejsou z výroby napevno smontované, ale montují se až u zákazníka. Bojím se, že nebudou dostatečně pevně spojené. Děkuji za případné poznatky...

Re: Kuchyně ORESI

3.12.2010 17:25 | autor:  www.montaz-nabytku.eu

skříně jso rozložené v krabicích ikea a podobně, toho bych se nebál

Re: Re: Kuchyně ORESI

3.12.2010 17:38 | autor:  www.montaz-nabytku.eu

skříně jsou rozložené v krabicích stejně jako ikea a podobně. Toho bych se nebál.

Kuchyně ORESI

18.1.2011 18:04 | autor:  bestdealnow

Tento web používám již několik let a jsem s ním nadmíru spokojen za celou dobu jsem nenašel firmu která by byla nějak nekompetentní. Opravdu skvěle profiltrovaný seznam stavebních firem. Proto se chci s vámi podělit o tento skvělý web. www.STAVBOMAT.cz

Re:

28.1.2011 13:58 | autor:  vilcea

Složené skříňky by se hodně špatně přepravovaly Nám taky kuchyň montovali na místě a spokojenost, právě, že na to poskytují záruku.

Re: Re:

28.1.2011 23:29 | autor:  Mirka - 109.164.85.xxx

Skříňky ve smontovaném stavu (tzn.odborně sklíženém stavu s kolíky a lepidlem) jsou na rozdíl od sešroubovaných dílců( na dva konfirmáty) skutečným nábytkem, protože mají co se týče pevnosti a zaúhlování 100% kvalitu, vážený pane prodavači Oresi.Jednou Vám vaši klienti poděkují pár fackama za ty Vaše lži.

Re: Re: Re:

31.1.2011 16:59 | autor:  www.montaz-nabytku.eu

Tady je někdo prodavač Oresi?????????????????????

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu