Kde koupit Obývací stěnu - Obývací stěny diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální kika leták.

Kde koupit Obývací stěnu (Obývací stěny)

Re: Re:

31.1.2017 21:48 | autor:  Arnost - 176.74.128.xxx

Urcite se jet kouknout do sconta, nic tim nepokazis

Re:

18.6.2014 18:52 | autor:  Misanek

Ono hodně záleží, v jakém stylu je celkový obývací pokoj zařízený, v jaké cenové relaci by se měla stěna pohybovat a jestli by měla být radši z nějakého velkoobchodu typu Ikea nebo spíš kvalitnější z menších obchodů. Já osobně dávám přednost méně známým designérským značkám, které mají většinou nábytek více originální, ale na druhou stranu nemám miliony, které bych mohla investovat jen do nábytku, takže většinou nakupuji přes jasair nábytek, já tomu říkám outletový nábytek. Ceny jsou přijatelné a nábytek v různých stylech.

19.6.2014 17:43 | autor:  Markus - 90.178.100.xxx

Ikeu nebrat, nemám rád lasagně koňonése ani nábytek, který má životnost dva měsíce. Jasair klidně brát, je pěkné, že věci třeba s nějakým menším škrábancem či kosmetickou vadou mají zvlášť ve speciální kategorii, takže se IMHo člověk nemusí bát co kupuje...

Re: Re: Re:

29.7.2016 15:54 | autor:  Rene - 176.74.128.xxx

Nojo ja rada nakupuji ve scontu, nejlepsi nabytek dle meho zadny problem jsem s nimi nikdy nemela.

Divanti

25.8.2014 8:59 | autor:  Karlík - 85.207.17.xxx

Zatím nejlevnější se ze mě osobně zdá Divanti. Vybavovali jsme tam obývák - sedačka i stěna a cenově to vyšlo naprosto parádně. Obývací stěna Verin a k tomu sedačka Marsyas - dohromady cca 33 000 to není špatný

Re: Divanti

3.7.2016 16:18 | autor:  Rene - 109.60.84.xxx

cena to je pekna. my jsme se taky pohybovali kolem te 30 a to jsme to brali ze sconta ve sleve. ta kvalita je tam uplne jina nez jsem vsude byl zkouset nabytek a jiny veci.

Re: Re: Divanti

29.7.2016 16:03 | autor:  Syn - 176.74.128.xxx

cenu ve scontu maji vybornou, ostatni obchody vuci scontu maji o 30% minimalne vyssi ceny.

Re:

28.8.2014 8:31 | autor:  Kačka Malá - 93.99.99.xxx

No tak my máme veškeré vybavení v domě od firmy http://www.chalupainteriery.cz/ , a jsme velmi spokojeni. Žádný problém, zádrhel. Ceny mají taky dobré. A dělají i atypický nábytek...

31.8.2016 13:12 | autor:  Reník - 176.74.128.xxx

Zlatý sconto nabytek, pomer cena kvalita neni nikde srovnatelna nabytek mi vydrzi i nekolik x let. bez jedineho opotrebovani a problemu.

Re:

17.9.2014 9:45 | autor:  Liana1

Pěkné obývací stěny mají na www.vybersito.cz
http://www.vybersito.cz/oddeleni/78/obyvaci-steny/

hlavně v širokém cenovém rozpětí a ve spoustě modifikací, takže si vybere opravdu každý

sama jsem hledala docela dlouho a tady vybrala vzhledem k dobrému poměru cena,kvalita

24.9.2016 21:04 | autor:  Staša - 176.74.128.xxx

nejhezci obyvacky co jsem videla tak maji ve scontu, celou stenu nebo si to podle sebe poskladat. nikde jinde jsem tak hezky a promysleny nabytek nevidela.

Re:

8.10.2014 14:56 | autor:  obyvatel

Nedoporučím vám firmu, kde koupit, ale doporučím vám nábytkové sestavy, kterým se určitě vyvarovat a to je Red White Black http://www.brwcz.cz/, tady nebo v PL, je to asi jedno. Tohle jsme měli a bohužel ještě máme a je to hrozný nábytek. Je to jenom lepená fólie, no spíše takový papír, a během chvilky se to začne loupat, dělat se pod tím vzduchové bubliny a můžete to vyhodit. Takže se zde podívám poctivě na ty vaše odkazy, a pročtu diskuzi, možná tentokrát budu mít šťastnější ruku. Do tohohle už bych tedy v životě nešla

28.7.2016 22:49 | autor:  Milous2

Zadni predrazeni podvodnici.. ja nakupuju ve scontu ideal pomer cena kvalita je na 1

Re: Re: Re:

29.7.2016 16:09 | autor:  Jose - 176.74.128.xxx

tak tak jak pises milousi. pritelkyne tam nakupuje casto a jsme spokojeni.

Re:

13.11.2014 22:20 | autor:  eVach

Velice přehledná a originální nabídka je na www.nejlepsi-nabytek.cz, dostali jsem tip od souseda a nakonec jsme se rozjeli na jejich prodejnu, protože většinu nábytku také vystavují. Nakonec jsme si vybrali

28.11.2016 22:00 | autor:  rene - 176.74.128.xxx

za me jedine sconto nabytek. vzdy si tam vyberu co potrebuji a jsem nadseny.

Re:

24.4.2015 21:19 | autor:  Káťa81

Ahojky, loni jsme dostavěli domeček, a docela dlouho jsme zvažovali, zda nakoupit nábytek v nějakých větších skladových obchodech , kde po smontování se vše klíží atd...Pak jsme se rozhodli , že možná bude lepší si připlatit a nechat udělat nábytek na míru , jenže ceny se u kvalitních nábytkářů šplhali tak vysoko, že jsme byli krapet bezradní,protože když jsme sáhli po "levnějších" nábytkářích , tak to kvalitou dle recenzí které jsem si projela, odpovídalo zmiňovaným nábytkářským obchodům a vycházelo to mnohem dráž....Takže jsme si dali od toho chvíli pohov a nakonec jsme byli u (teď už dobré kamarádky a sousedky) a ta měla vše vybaveno pár měsíců před námi , protože začali stavět dříve a její nábytek vypadal nádherně, sladěně nejen obývák ale i vše kolem a hlavně vypadal i kvalitně, tak jsme to samozřejmě začali řešit a z mého očekávání, že to je na míru , nebo z drahého obchodu, se ukázal opak:-) doporučila mi obchod www.zlutahala.cz a krom manželova koženého křesla, které s sebou tahal po všech pronájmech a dětské postýlky , od tam máme naprosto vše, takže mohu vřele doporučit . Přeji šťastné oko při výběru a ladění nábytku ať už nového, či starého bydleníčka jako u nás:-)

28.4.2015 23:20 | autor:  alena10 - 176.74.128.xxx

Ahojte tak když už jsme u žluté haly tak já mám s touto prodejnou také pozitivní zkušenosti Jsem totiž z Přerova tak jsme se soustředili na nějaké lokálnější firmy a rovněž jsme s manželem nechtěli přeplácet ty nekvalitní kusy nábytku v prodejnách jako je Kika, Asko apod. Když jsme si totiž jednou pořídili obývací stěnu z Aska, tak jsme při montáži zjistili že desky k sobě nedoléhají jak mají a po nedlouhé době se nám dokonce začaly uvolnovat páčky na otevírán skříní.. tak jsme si řekli že zkusíme žlutou halu jelikož to máme kousek a navíc mají krátké objednací a dodací lhuty. No a musím říct že zatím nám nábytek všichni pochválili a jsme spokojení. Konkrétně jsme si vybavovali obývací pokoj, takže sedačku, stěnu a stul.. Ale až budeme synovi malovat pokoj tak mu koupíme nový pracovní stul.. a jsme rádi že víme kam sáhnout

29.7.2016 16:10 | autor:  Frantisek - 176.74.128.xxx

Urcite na obyvak se jet kouknout do sconta. zadny starosti se vsim vam poradi mili prodejci a ceny to je za pusinku.

Re:

24.6.2015 12:04 | autor:  Dalibor - 83.240.64.xxx

Také hledám ted, kde koupit nějakou kvalitní obývací stěnu, ale zase za normální peníze. Kdyby někdo měl tip, uvítám. Možná bych volil klidně i eshop

Odkazy

Zahradní párty stanyNazeleno.cz - magazín o úsporách energií a ekologii