Vestavěné skříně rada - Úložné prostory diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální Tesco letáky.

Vestavěné skříně rada (Úložné prostory)

1234>

bez názvu

11.2.2011 19:15 | autor:  Vladarova

Dobrý den, sháním vestavěnou skříň a chtěla bych se vás zeptat na váš názor ohledně firem: Prokop, Indeco, Woodface a Libovický. Kterou byste mi mohli doporučit ? Děkuji Vladařová

Re:

13.2.2011 21:28 | autor:  KIFU

Dobrý den mohu Vám doporučit jedině nás,ušetříte min.30% www.ki-fu.eu
interiors4u@hotmail.com
Ozvěte se a uvidíte,zato nic nedáte.

Re: Re:

13.2.2011 23:47 | autor:  KIFU

Re:

16.6.2011 23:28 | autor:   - 86.49.68.xxx

Zdravíčko, jestliže se stále poohlížíte po nějaké firmičce, zkuste http://www.jacques.cz/. S mým přítelem jsme si u nich nedávno nechali dělat komplet ložnici a jsme naprosto spokojeni. Nejenže nám vše udělali velice rychle na míru, ale kvalita je opravdu skvělá. Oproti našim starým postelím nádhera, prostě se to nedá srovnávat! Doporučuji.

Re:

17.2.2012 14:59 | autor:  martina75

Dobrý den chtěla bych doporučit stolárnu www.stoho.cz krásná práce a bez problémů

Re:vestavene skrine

13.10.2012 16:47 | autor:  naive1 - 195.122.195.xxx

Dobry den, rad bych se podelil o novou zkusenos s firmou Woodface. Koupili jsme od nich za bezmala 120000kc vestavene skrine. Vybrali jsme si tuto firmu pro jeji reklamovanou profesionalitu a perfektni provedeni prace(ted jiz vim ze reklama byla lziva)mame skrine zhruba 5 let nebudu se ani rozepisovat ze madla kterymi se oteviraji dvere tak jsem musel prelepit jelikoz vsechna upadla,ale za velky problem vidim to ze tento rok zustalo madlo manzelce v ruce i se sklem ktere je prilepene na dverich. Po sundani skla jsem zjistil ze sklo je prilepeno pouze jednou carou silikonu a tudiz bylo otazkou casu kdy praskne,musim take podotknout ze skrin se nevyuzivala 3 roky. Myslim si ze se jedna o skrytou vadu jelikoz jsem drive nemohl zjistit jak je sklo prilepene. Po ruznych telefonatech a emailech mi bylo zdeleno jednatelem firmy ze zaruka se jiz na toto nevztahuje a je tudiz v poradku ze skrin se po 5letech rozpada(3 roky nebyla pouzivana)vybrali jsme si tuto firmu jelikoz jsme si mysleli kdyz je jedna z nejdrasich na trhu tak bude i nejkvalitnejsi bohuzel to byl omyl. Na zaver teda muzu konstatovat ze po teto zkusenosti bych firmu Woodface nikomu nedoporucoval.

Re: Re:vestavene skrine

21.10.2013 23:55 | autor:  jokamxw

WOODFACE absolutne nedoporucuji. Nechali sme tam letos skoro 80tis. Skrine meli byt hotove v Lednu, privezli je v Breznu. 1 kridlo dveri reklamujeme uz po !!!!ctvrte!!!! V podstate skrin je za 7 mesicu vetsinu casu bez jednoho kridla dveri protoze je soustavne v reklamaci kvuli neodborne montazi. A to mate stesti, ze se montaznici dostavi v domluvenem terminu. V teto chvili jsme na tom tak, ze chceme vratit za skrin vsechny penize a trvame na tom aby jsi ji odvezli a dame ji udelat normalni solidni firme. Klidne se s nema budeme i soudit. Mimo jine pouzivaji polskou 16mm drevotrisku takze je to cele vhodne akorat do odpadku. Kdybych to vedel NIKDY bych tam nenechal ani korunu.Pridavam foto nasi posledni reklamace C.4 - mame WOODFACE skrin jako luk.......

Re: Re: Re:vestavene skrine

13.11.2013 18:37 | autor:   - 37.48.41.xxx

Nez jsem si u Woodface nechal udelat skrin, zjistil jsem si z ceho vyrabi. Neni to zadna "polska drevotriska" ale poctivy cesky Kronospan. Minulou skrin mam z 16 mm lamina ale v soucasne dobe jiz delaji z 18 mm Kronospanskeho lamina.

Re: Re: Re: Re:vestavene skrine

14.11.2013 9:34 | autor:  Vašek - 82.142.100.xxx

Kreistepane, kdo Vám nakukal, že Kronospan je česká firma? Asi jako škodofka.............

Re: Re:vestavene skrine

19.7.2016 18:05 | autor:  nikola hradilova - 176.114.240.xxx

Dobrý den, jak vypovědět smlouvu o dílo, čtu tady recenze a chci se takovým komplikacím vyhnout. Jsou(WOODFACE) ve 2týdenním zpoždění, nepotřebuji ať to narychlo dodělávají a vyrobí šunt. Jak tedy vypovědět, pokud ve sml.není výpovědní doba?díky za info Hradilová

Re: Re: Re:vestavene skrine

29.10.2016 21:07 | autor:  arwena

Tak to mám naprosto stejnou zkušenost,už čtyři měsíce marně čekám na skříně od woodface. Hlavně ,že mají 120000 zálohu. Už zvažuji žalobu.Neuvěřitelná firma ,když to tady čtu nechápu jak jim to může pořád procházet.

Re:

22.10.2012 11:48 | autor:  DenisaP

Dobrý den,

s ani jednou z firem, které uvádíte zkušenosti nemám, nicméně my jsme si nechávali dělat vestavěné skříně od firmy www.stako.cz ( http://www.stako.cz/) a můžu je doporučit. Potřebovali jsme i skříň do zkoseného prostoru a opravdu jsme moc spokojeni.

Re:

8.2.2014 9:50 | autor:  misupa - 37.48.55.xxx

Tyto firmy neznam,mame vestavene skrine odfirmy www.ceskaloznice.cz

Re:

3.2.2015 12:13 | autor:  petr molek - designer

Pro většinou z nás bývá limitující jen naše představa a jakýsi přežitek jak taková „vestavka“ má vypadat.
Stačí být jen informován a skříň navrhnout podle toho co chci, a ne podle toho co nabízí interiérové studio, nebo on-line program na navrhování vestavěných skříní.
Jiné než standardní, neznamená vždy dražší.
Pro více informací čti tento článek:

http://rady-bytoveho-designera.cz/8-kroku-k-dokonale-vestavene-skrini-jak-navrhnout-vestavenou-skrin-a-jak-usetrit-penize/

Re:

24.7.2015 12:18 | autor:  paula84

ja mam jen a jen dobrou skusenost s firmou hezkynabytek http://www.hezkynabytek.cz/skrine-33/policove-35/

Re:

26.9.2016 20:05 | autor:  Pardal - 176.74.128.xxx

Ahoj, dle mych zkusenosti ti urcite doporucim firmu vestavenky. nejlepsi skrine jake jsem kdy videl

Re:

22.9.2011 13:59 | autor:  forumforum

Ahoj, mám dobrou zkušenost s firmou Stako. Už dvě mám od nich dvě vestavěné skříně a můžu je jen doporučit. Dělají vestavěné skříně do obýváku, šatní, do ložnice, ... Prostě všechny typy skříní, které vás napadnou. Stako

22.9.2011 14:00 | autor:  forumforum

Ahoj, mám dobrou zkušenost s firmou Stako. Už dvě mám od nich dvě vestavěné skříně a můžu je jen doporučit. Dělají vestavěné skříně do obýváku, šatní, do ložnice, ... Prostě všechny typy skříní, které vás napadnou. http://www.stako.cz

Re: Re: Re:

21.2.2015 12:30 | autor:   - 185.47.220.xxx

Přidávám se ke Staku. Jsem na ně chodící reklama. Postupně jsme si od nich nechali udělat 4 skříně, jedna je hodně komplikovaná (posuvné dveře sedí na šuplících, skoro všechy poličky jezdí...)Zrovna u této jsme měli dva problémy, vždy přijeli do týdne (jednou jsem pak zjistila, že to byl přímo majitel), opravili, doladili... Při zaměření skříně nakreslí, prodiskutují případné problémy a poradí řešení, pak přijede parta to namontovat, přivezou si vlastní bačkory a během dne vše namontují a uklidí. Proti truhláři, který nám dělal předchozí věci, je to nebe a dudy, zejména v chování. Cena dohodnutá, termíny vždy dodrženy a reklamace jak výše uvedeno vždy bez problémů (i po záruce).

22.10.2012 13:24 | autor:  tycehoudek@seznam.cz

Výborný materiál pro vestavěnou skříň jsou dekorativní bambusové tapety v přírodní či karbonizované úpravě viz http://www.bambusovyshop.cz/produkty/bambusove-obklady-na-ze/. Snadno se s nimi pracuje, dají se lepit na různé povrchy. Tímto způsobem si můžete sjednotit vzhled celé místnosti.

1234>

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu • Kvalitní a prověřené vestavěné skříně vyráběné na míru společností Komandor. • Nahlédněte do fotogalerie vestavěné skříně na míru od StylishroomsHledáte moderní skříně na míru? – Vestavenky.cz