Jak se staví sen: Ložnice, nebo ráj na zemi? - Diskuzní fórum

Jak se staví sen: Ložnice, nebo ráj na zemi? (Jak se staví sen)

Toto téma se vztahuje k článku Jak se staví sen: Ložnice, nebo ráj na zemi?.

ráj na zemi

20.2.2011 0:38 | autor:   - 81.90.163.xxx

Tak se mi ta ložnice nelíbila, stálo to spoustu peněz a vysledek tomu neodpovídal. Pravda je, že proměny paní Simony se mě osobně nelíbí.
Mám ráda styl Aničky Lacové a Kamily Douděrové - to jsem bždycky nadšená. Paní Simonu bych si domů nepustila. Je ro ale otázka vkusu. Tak dobrou noc

Re: ráj na zemi

20.2.2011 13:13 | autor:  Ivana - 212.67.86.xxx

Simona je moc extravagantni i kdyz toto zase,tak hrozne neni.Drahe to je a ja bych si to tez nechala zaridit od nekoho jineho .Ovsem kdybych si mohla vybrat .

Re: Dotaz

21.2.2011 11:11 | autor:  diplomacie

Dobrý den chtěla bych se zeptat, jestli je možné v rámci tohoto pořadu zhotovit větší proměnu a tím je školní klub na základní škole. Píši za sdružení rodičů. Chtěli bychom pro naše děti, ale také pro školu tento klub vybudovat, ale scházejí nám finanční prostředky. Obě strany škola i děti by si to však velice zasloužili. Je to vlastně to jediné co nám tu prozatím ještě schází. Máme krásné půdní prostory, ale nevíme jestli má vůbec cenu se s tak velkou rekonstrukcí a proměnou přihlašovat do pořadu. Škola a všichni lidičky kteří zde pracují nám rodičům velikou měrou pomáhají z našich dětiček vychovat ty správné osobnosti. Děti se do této školy velice rády vracejí i po skončení 9leté docházky a my si myslíme, že školní klub by velice přispěl k pohodové atmosféře této školy. Velice děkuji za odpověd a přeji krásný a pohodový den .

Jak se stavi sen v Praze

22.2.2011 5:41 | autor:  Hunter - 74.13.123.xxx

Co takhle prejmenovat tento porad na "Jak se stavi sen v Praze". Neni asi jen nahodou ze Praha je timto poradem uprednostovana. Praha ma priblizne 10% populace CR ale pocet poradu z Prahy daleko prevysuje deset procent. Ze by zase nejakej tunel na obcany z jinych casti republiky?
Prazske obchody a obcane zarucene na tomto poradu pekne vydelavaji. A co na to TV Prima? Mlci jako hrob.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu