Pokládka plovoucí podlahy - Diskuzní fórum

Pokládka plovoucí podlahy (Tipy a rady)

Toto téma se vztahuje k tipu Pokládka plovoucí podlahy.

na parkety?

23.3.2011 11:05 | autor:  ruta - 85.71.242.xxx

Dobrý den, je vhodné položit plovoucí podlahu na parkety či je to úplný nesmysl. Zajímají mě hlavně izolace hluku, potažmo trvanlivost kročejové fólie.

Re: na parkety?

31.3.2011 0:45 | autor:  Lenicka1313 - 86.49.68.xxx

Nedávno jsme si pořídili tento vysavač http://www.digital-shop.cz/roboticky-vysavac-ks-290-red-4-v-1/ a jsme naprosto uchváceni, jak může taková mašinka fungovat Vše funguje přesně tak, jak jsme si představovali a jak jsme doufali a i po více než roce jsme nezaznamenali jedinou závadu. Mohu jen doporučit.

Re: Re: na parkety?

19.1.2012 10:42 | autor:  karolína - 78.80.196.xxx

Potvrzuji. Robotický vysavač je super. Ale pozor na tylevné. Měli jsme s manželem půjčené na zkoušku dva typy, každý za jinou cenou a vásledky byla zcela rozdílné. Nakonec jsme právě z tohoto důvodu zvolili ten dražší a asi jsme udělali dobře a koupili tenhle http://www.bbpodlahy.cz/roboticke-vysavace-irobot/

Kája

Re: na parkety?

16.10.2011 23:35 | autor:  katy - 89.102.19.xxx

My jsme teda položili palubku na beton. Parkety jsme zbrousili a přelakovali.

plovoucí podlahy

23.12.2011 13:32 | autor:  Radek6

dobrý den, chtěl bych se zetpat, zda máte nějaké zkušenosti s konkretní firmou, která děla podlahy v Brně?Chtěl bych plovoučku.

Re: plovoucí podlahy

29.12.2011 17:27 | autor:  Jitule33

Ahoj. Co se týče mě, tak my máme dobré zkušenosti s touhle firmou www.solidstore.cz kdyžtak se mrkni na jejich stránky. Já tady těm věcem moc nerozumím, ale nemusíš se bát, tu firmu sháněl manžel, ten se v tomhle vyzná

Re: plovoucí podlahy

4.4.2014 12:21 | autor:  Natinaaa

Ahoj Radku, já bych Ti z Brna doporučila podlahysuper.cz, ty jsou odtud a jsou spolehliví, myslím, že je to něco pro Tebe. Tak kdyžtak jukni

Re: doporučení

15.8.2012 14:48 | autor:  Jiří Kovács - 217.115.244.xxx

Skvělý a podrobný návod na pokládku svépomocí. Díky, paráda. Mohu doporučit e-shop s širokou nabídkou podlah. Velmi nízké ceny na plovoucí podlahy 4 velkých výrobců: Egger, Kronopol, Quick-Step a Classen. Poštovné je zdarma www.LaSamba.cz. Zdravím.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu