Dlažba do zimní zahrady - Obklady a dlažba diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky baumax.

Dlažba do zimní zahrady (Obklady a dlažba)

Dlažba do zimní zahrady

24.3.2011 11:57 | autor:  Hector16 - 77.92.214.xxx

Zdravím všechny, založil jsem zde toto téma, protože bych rád se rád dozvěděl, resp. rád bych dostal nějaké tipy. Chci v létě přestavit část haly na zimní zahradu a budu zde pokládat novou dlažbu. Vzhledem k tomu, že zde budu mít, docela drahé exempláře květin či rostlin, chci aby i podlaha působila elegantně. Nechci žádný přepych, ale ani nevzhlednou lacinou dlažbu. Už jsem nějaké fotky viděl, ale zatím jsem ještě nevybral. Kdo znáte nějaké dobré tipy či rady nejlépe z vlastní zkušenosti, prosím ozvěte se?

Re: Dlažba do zimní zahrady

13.9.2011 8:53 | autor:  pája - 89.103.39.xxx

Možná je otázka, jestli použít dlažbu nebo přírodní materiál. Cestičku na zahradě máme z obkladů twinson, obsahují PVC, takže se neopotřebují deštěm a zimou. Pěstujeme trávník a okrasné keře a k tomu se obklady hodí. Kdyžtak se podívejte na jejich web http://www.deceuninck.cz/produkty/exterier/venkovni-obklady/twinson-wall/

Re: Re: Dlažba do zimní zahrady

8.1.2014 21:28 | autor:   - 77.95.40.xxx

5.10.2015 11:20 | autor:  Tesule

Dobrý den, manžel dělal taky zimní zahradu. Máme v ní dokonce i krásná kamna, díky nimž tam můžeme i během tuhé zimy sedět s přáteli až do noci. Obklady kamen i dlažbu si zařizoval od firmy Natural Stone. Tedy ne přímo práci, to si všechno udělal sám (mám šikovného muže ) ale veškerý materiál nakoupil u nich. Dobře mu poradili, co kam dát a nic nepraská ani se nikde nic neloupe, takže asi dobrý. Tak se zkuste podívat na jejich stránky a uvidíte, zda vás tam něco zaujme.

Re: Re: Dlažba do zimní zahrady

5.11.2015 14:47 | autor:  Ivona - 95.82.135.xxx

Dobrý den, moc mě zaujalo jak píšete o té zimní zahradě. Mohla byste mi prosím na mail iv.michali@email.cz poslat fotku jak to vypadá? Které obklady a dlažbu jste si vybrali? My už nad tím doma dlouho "špekulujeme" a tak bych se taky ráda inspirovala. Taky jsme se dívali na ten Natural stones, mají dobrý výběr. Jenomže my si moc neumíme představit jak by to vypadalo jako celek...Díky moc! Ivona

1.11.2015 16:35 | autor:  Luda76 - 109.81.208.xxx

Ahoj, do takové místnosti, bych si představil přírodní design, takže by měla být i podlaha v dřevěném nádechu...v dnešní době jsou tyto podlahy dost oblíbené...inspiruj se schválně na
http://www.nejlevnejsi-obklady.cz/dlazby-imitujici-drevo
a myslím si, že by tě mohla nějaká zaujmout, protože tam mají přijatelné ceny a dobrý desgin

Re:

25.2.2015 17:14 | autor:  Mobisek

My máme místo dlažby kamenny koberec mě se to strašně moc libí a na udržbu je to vlastně stejné jako klasická dlažba.

Re:

25.2.2015 17:15 | autor:  Mobisek

A kdo takové dlažby prodává? Nebo jak to vůbec vypadá?

Re: Re:

29.10.2015 18:48 | autor:  Kanimír - 46.226.110.xxx

Tento typ dlažby docela dobře umí MBkeramika (www.mbkeramika.cz). Jak to vypadá najdete i na jejich stránkách. Na tyto věci jsou vůbec profíci, takže se můžete poohlédnout i po případné alternativě ;)

Re:

28.5.2015 10:08 | autor:  Ricchie

Použili jsme imitaci dřeva, vůbec nevypadá tak chladně jako běžná dlažba. Máme typ Gardena: http://www.eden-koupelny.cz/produkty-katalogy/dlazba/akce-protiskluzna-antislip-dlazba-k-bazenu,-imitace-dreva,-bazenova-dlazba-r11-c/

Re:

5.12.2016 18:49 | autor:  Alena - 93.115.95.xxx

Nejvice jsme se s muzskym shodli na kamennem koberci piedra.cz, je pry i hodne snadny na udrzbu, coz v zimni zahrade uvitam!

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu