Reference - Alberto di Stefano - firma Itaka - Stavba diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky hornbach.

Reference - Alberto di Stefano - firma Itaka (Stavba)

Re: Reference - Alberto di Stefano - firma Itaka

9.5.2011 8:54 | autor:  Helena S

Dobrý den
Zažila jsem si podobnou situaci .Pan Di Stefano je v čechách už znám svým přístupem ke klientům.Mohu vám jen poradit ,v čechách je určitá skupina lidí ,ktérá se na tohoto člověka a jemu podobné specializuje .Využila jsem jejich služeb,z počátku jsem nevěděla co se bude dít ,lae měli velmi profesoinální přístup a jednání .Po roce spolupráce mi zajistili poměrnou část finačních prostředků,které mi náleželi a to za cenu která byla předem domluvena a byla stržena z peněz příchozích .Tudíž jsem nemusela nic platit dopředu.Mohu jen doporučit nic jiného si takový lidé nezaslouží .Upřímně nevím jak to udělali ale asi to funguje.

Helena S

Re: Re: Reference - Alberto di Stefano - firma Itaka

9.5.2011 21:54 | autor:   - 88.100.177.xxx

Dobrý den, máme bohužel podobnou zkušenost, ale s jinou firmou. Mohla byste mi Heleno S. prosím napsat kontakt na společnost, která Vám vymohla část Vašich peněz, že bychom to také zkusili? Moc Vám děkuji! J.T.

Re: Re: Re: Reference - Alberto di Stefano - firma Itaka

30.5.2011 22:18 | autor:  RůženkaK

Dobrý den, obávám se, že jsem se dostala do úplně stejné situace. Můžete mi prosím napsat víc informací k vašim případům, jak jste postupovali nebo postupujete a co radíte? Také by mě zajímala společnost, která Vám dluh vymáhala...
Díky moc!

Re: Re: Re: Re: Reference - Alberto di Stefano - firma Itaka

2.6.2011 12:25 | autor:   - 195.47.102.xxx

Dobrý den, odpovídala jsem Vám na forum living, prosím podívejte se tam.

Re: Re: Re: Re: Re: Reference - Alberto di Stefano - firma Itaka

13.6.2011 9:00 | autor:   - 82.142.94.xxx

Dobrý den, vidím, že se nás do podobné situace dostalo mnohem více. Bylo by prosím možné mi poslat kontakt na firmu, která Vám pomohla s vymáhám peněz? Kontakt amfissa@seznam.cz. Velmi Vám děkuji.
Adéla K.

Re: Re: Re: Re: Re: Reference - Alberto di Stefano - firma Itaka

9.8.2011 9:10 | autor:   - 82.142.94.xxx

Dobrý den, na stránkách living jsem bohužel vaši odpověď ohledně firmy na vymáhání dlužné částky nikde nenašla. Bylo by prosím možné mi případný kontakt na firmu a případně i nějaké užitečné informace o Stefanovi poslat na email amfissa@seznam.cz. Jsem u podvodného "architekta" za velkou sumu a absolutně nereaguje na jakýkoliv kontakt z mé strany.
Velmi Vám děkuji za pomoc.
S pozdravem A.K.

Re: kvalita staveb

25.8.2011 23:28 | autor:  kuklajs

Dobrý den měli jsme šanci se setkat se zákazníky pana "architekta" Di Stefana ,vážení čtenáři jeďte se přesvědčit sami do škvorce a přesvěč te se na vlastní oči jak jedná onen člověk se zákazníky jak dlohuho čekají na byty a v jakém stavu jim jsou předávany .Vážený pane Di Stefano velmi se těším až mi budete vyhrožovat trestním oznámením ,velmi rád se tu omluvím pokud splníte po letech všechny svoje závazky -třeba vám bude opět nápomocná ta milá paní ze stavebního úřadu.Jen pro informaci pokud máte čtenáři problém s kolaudací řešte problémy s touto paní B.Je neuvěřitelný zázrak jak tato paní dokáže přetočit stavební zákon dle potřeb Di Stefana .Pekný večer L.K.

Re:

19.9.2011 11:28 | autor:  xy - 78.24.8.xxx

Dobrý den, i my jsme měli tu "čest" zažít jednání pana di Stefana. Po několika letech jsme z něj peníze vymohli, držíme palce všem a pro ty, kdo by chtěli s tímto pánem navázat jakýkoliv obchodní kontakt, doporučuju držet se dál - ve vlastním zájmu.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu