Program na navrhování kuchyně - Kuchyně diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Jysk.

Program na navrhování kuchyně (Kuchyně)

My kitchen

9.4.2011 19:59 | autor:  Adéla77

Pro všechny, kteří si chtějí zkusit navrhnout svoji kuchyň sami podle svých představ. Zkuste to na www.mykitchen.cz. Program je super a není složitý...

Re: My kitchen

20.5.2011 12:01 | autor:  T+Z - 86.61.213.xxx

Zkusil jsem to sám na malé kuchyni pro naši babičku. Jsem překvapený jak je program intuitivní a navíc mě to spočítal kolik přesně stojí. Není to tak drahé což mě překvapilo, protože je za tím Sykora. Objednali jsme ji bez montáže a zvládli jsme to se švagrem za jediný den. Skříňky nám dodali smontované (prostě slepené) a byla to hračka. Babička má 83 let a nechtěla se do této akce pouštět, ale nyní je šťastná za novou kuchyň a my taky.

Re: Re: My kitchen

25.5.2011 11:18 | autor:  Jarda_M - 79.170.252.xxx

Dobrý den, taky jsem se na web mykitchen díval a musím uznat, že program na vytvoření vlastní kuchyně je opravdu skvělý...
Nyní jsem ve stádiu, kdy mám kuchyni téměř hotovou a přemýšlím nad koupí. Zajímal by mě proces objednávky, bylo vše bez problémů? Jen jste objednal kuchyni a vše přišlo? Je tam nějaký dodací termín? Komunikoval někdo přímo s Vámi ohledně objednávky?
Mnohokrát děkuji za informace

Re: Re: Re: My kitchen

30.5.2011 10:23 | autor:  KIFU

pošlete nám návrh a mi Vám uděláme cen.kalkulaci.,nebo Vám uděláme návrh podle Vašich představ.Vše vyrábíme sami
vše je s dopravou i montáží.
interiors4u@hotmail.com

Re: Re: Re: My kitchen

30.5.2011 11:10 | autor:  T+Z - 77.48.126.xxx

Poslali mě na studio Sykora, tam mě vše zkontrolovali, sepsali se mnou objednávku, nabídli mi i montáž, ale já se rozhodl pro vlastní cestu. Dopravce dovezl kuchyň na místo k babičce - vše bylo zabalené ve fólii s takovými ochrannými modrými rohy a podle dodacího listu naprosto nic nechybělo.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu