Jak jsem si nechal postavit RD - varování před firmou - Stavba diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky hornbach.

Jak jsem si nechal postavit RD - varování před firmou (Stavba)

Varování před firmou Domov stavební J.M.J.

6.5.2011 10:07 | autor:  Vedry

Tímto bych chtěl varovat všechny oslovené před rádo by stavební firmou Domov Stavební J.M.J. se sídlem v Mostě,všude se honosící ISO 9... , která má údajně bohaté zkušenosti při výstavbě dřevostaveb. Opak je pravdou, nechal jsem si takovýto dům postavit (uvedená firma však nedostavěla ale peníze si ponechala) a pak to začalo. Zfušované, zfušované, zfušované ale né jen u mne, i jiní co naletěli a nechali si od této firmy dům postavit myslím, že litujíi a firmy co u mne dům dodělávali, jen kleli a já slyším ještě dnes, " jak někdo mohl takhlke spr..... dům". No a aby toho nebylo málo, v pondělí jsem zatopil v kamnech a ejhle po dvou hodinách jsem držel v ruce hasičák a hasil, hasil a hasil. No né odborníci dávali všude normál sádrokaron a aby toho nebylo málo, tak u prostupu na komín přidali ještě za sádrokarton OSB desku asi aby to bylo pevnější, holt odborníci ISO ... No a jasně, i přes veškeré izolace, že OSB deska čapla, pak i zeď, no ještě že jsem nešel spát jinak by jsme tam asi zůstali nadobro a nebo by nám zbyla základová deska. I technik od pojišťovny se trvářil asi takhle když to viděl. Projektová dokumentace jim nic neříkala i když jsem za ni firmě zaplatil cca. přes 80 tis. Kč. Další paráda, v rozpočtu komín Schiedel, postaven VK Vacovský, cena zůstala a když je osloví můj právní zástupce nebo kdo koliv komu stavěli, nereagují a tak to musím řešit i jinak. Závěrem je špatné, že takovéto firmy dostanou ISO atd. a vlbec, že můžou v takovém oboru podnikat.

Re: Varování před firmou Domov stavební J.M.J.

13.5.2011 9:38 | autor:   - 80.239.243.xxx

J

Re: Re: Varování před firmou Domov stavební J.M.J.

13.5.2011 9:40 | autor:   - 80.239.243.xxx

Jo s Ekonomickýma stavbama máme podobnou zkušenost.

Re: Re: Re: Varování před firmou Domov stavební J.M.J.

23.8.2011 19:19 | autor:  Ivísek - 193.165.113.xxx

Ekonomky jsou skvělý, můžu jenom doporučit. Stavba v pohodě a samí mílí usměvaví lidé.

Re: Re: Re: Re: Varování před firmou Domov stavební J.M.J.

9.12.2011 21:06 | autor:   - 80.188.117.xxx

Si děláte srandu s těma ekonomickýma ne?????????

Re: Varování před firmou Domov stavební J.M.J.

9.6.2012 9:58 | autor:   - 78.156.45.xxx

Mám rovněž špatné zkušenosti s pražskou firmou M20. Na reklamace nereagují, smluvní pokuta za nesplnění termínu jim nic neříká. Nic si na nich nevezmu, protože staví tak, aby oficiálně nic neměli. Opravy vám nik nechce udělat, protože u zfušované věci nemáte záruku, že to ještě bude tak, jak to má být a nikomu se do oprav nechce. A tyto firmy si jedou a fušují v pohodě dál. Je to jenom na lidech, dokud budou mít zakázky, tak pojedou. Nevíte ještě o nějakých stránkách kam by se daly napsat zkušenosti ze stavby a lidi varovat?

Re:

12.9.2011 17:28 | autor:   - 195.39.100.xxx

Bývala tu i diskuze "Jak se staví dům", věnovaná firmě Kolín Invest s.r.o. Bohužel byla provozovatelem zastavena, kdoví proč ? Komu tak vadila ? Hádejte, můžete třikrát. Nyní se firma Kolín Invest Financing s.r.o. snaží zadrápnout na severní Moravě a Slezsku. Pán Bůh s námi a zlé pryč ...

Re: Re:

16.11.2014 13:47 | autor:  Helen

Tak to by mě zajímalo. Kde zase okrádají lidi.

Re:

6.12.2014 11:12 | autor:  jaruna1

To že maj ty ekonomické stavby velkou reklamu všude,to ještě nic neznamená,ba naopak.Když jsou lidi spokojení,rádi stavitele doporučí dalším.To je asi ta nejlepší reklama.Když chcete už stavět dřevostavbu,tak stačí dobrej projektant a parta šikovnejch tesařů.My jsme poptávali na doporučení přes:http://www.poptavky-stavebni.cz/ a divili by jste se,jak jde snížit náklady na minimum a přitom je stavba kvalitní.Teď jsem viděla,že tam mají upoutávku na dřevo hranoly kolem čtyř tisíc korun za kubík,takže to tam asi poptáme.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu