Pohovky a křesla diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální asko leták.

bez názvu (Pohovky a křesla)

bez názvu

7.5.2011 22:07 | autor:  dirchue

Dobrý den,

ráda bych se Vás poprosila o radu ohledně sedačky, jejíž opěrka (asi 20 cm) přesahuje přes stěnu a jde vidět její zadní část. Bohužel je u stěny, která končí přírodním nosným trámem, a tak nám při vstupu vzniká nepříjemný pohled na ostrou nevyrovnanost mezi trámem a zadním kusem sedačky. Navíc tento trám vytvář spolu s dalším trámem (vzdálený cca 1,90 m) vstupvní "otvor" z kuchyně do obýváku (ve skutečnosti jedna velká místnost). Je možné tento přechod nějak zmírnit? Uvažovali jsme o nějaké dřevěném "nastavení" k trámu ve výšce sedačky, ale bojíme se, že to bude ještě více rušit přírodní ráz trámu a vstupního otvoru. Děkujeme moc za radu

S pozdravem,

Vilma Ramešová

Re: křeslo

18.7.2013 9:58 | autor:  Jaroslav Navrátil - 77.236.207.xxx

Zdravím. Můžete mi někdo doporučit nějaké křeslo na venkovní použití na chalupu?. Rád pobývám na chalupě a koupil bych si něco rád na naši terasu, když je večerní západ slunce, no znáte to . Co by jste mi doporučili nebo s jakým křeslem z eshopu máte zkušenost? Koukal jsem na ratanový křesla zde http://www.dalmart.cz/ratanovy-nabytek/kresla-pohovky-a-zidle/, ale opravdu nemám s tímto žádnou zkušenost. Můžete mi prosím poradit? Díky Jarda

Závěsné křeslo Petra

20.5.2014 10:32 | autor:  Jana - 188.120.211.xxx

Doporučuji závěsné křeslo Petra, které můžete mít jak doma tak venku.
Mam ho již třetím rokem a nedám na něj dopustit. Posezení je skvělé.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu • Kožené sedací soupravy, které vydrží navěky!