Kuchyne z Jamallu - Ostatní diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky Globus.

Kuchyne z Jamallu (Ostatní)

12>

Kuchyne z Jamallu

21.8.2006 12:02 | autor:  Eva -

Mate nekdo zkusenost s kvalitou nabytku v prodejne JAMALL? Chci koupit kuchyn, ale nevim, jak je to s jejich kvalitou (polska vyroba)...Za jakoukoli info dekuji.

Re: Kuchyne z Jamallu

21.8.2006 22:21 | autor:  Iva -

ja si myslim ze dnes uz je polsky nabytek na docela dobre urovni.Dnes se uz pomalu vsude prodava polsky nabytek.Jamall ma celkem slusne ceny.Mame s nim dobre zkusenosti.Ale obcas si dojedeme do Polska sami a objedname si nabytek primo tam.Vyjde levneji.
Iva

Re(2): Re: Kuchyne z Jamallu

22.8.2006 20:43 | autor:  Hana -

Máte nějaký typ, kde v Polsku nakoupit výhodně solidní nábytek, resp. nechat si ho na zakázku vyrobit? Děkuji.

Re(2): Re: Kuchyne z Jamallu

9.10.2006 11:57 | autor:  Hanka -

Nábytkem z Polska mám vybavený celý byt. Nakoupila jsem v Jamallu a Nejči v Přerově. I všichni moji známí jsou s ním spokojeni.
Jen by mě zajímalo, kde přímo v Polsku ho koupit - v Těšíně?
Mohli byste mi někdo napsat?
Děkuju moc.

22.8.2006 11:39 | autor:  Eva -

Kuchyň z Jamallu sice nemám, vybavila jsem si však celou ložnici a přes počáteční obavy jsem fakt spokojená. Zdálo se mi to levné a tak jsem si myslela, že to nebude stát za nic. No dřevo to není, ale ta ložnice je skutečně účelná a pěkná.

12.10.2006 23:05 | autor:  HOPík -

Minulý týden jsem zrovinka mluvil se známými, který si pořídili kuchyň od JAMALLu. Byli s ní tak nespokojeni (neseděla barva, skříňky na sebe nedoléhali, něco chybělo, ap.) že to teď reklamují. Výsledek zatím neznám...

24.10.2006 16:45 | autor:  Jarča -

V rodině máme vybavený obývací pokoj a teď i dětský pokoj a za tu cenu jsme spokojeni. Nábytek vypadá pořád hezky a za 3 roky dvířka fungujou pořád stejně dobře. Můžu jen doporučit.

Re: Kuchyne z Jamallu - už nikdy více

27.10.2006 14:17 | autor:  Martina -

Pořídila jsem si z Jamallu celou ložnici a jsem velice nespokojena! Mám ji asi rok a postel už začíná vrzat. Ale to je to nejmenší - po přivezení domů jsem zjistila, že půl šroubků a vzpěry do postele mi chybí, museli jsme je reklamovat, plánky se neshodovali se skutečností, madla u nočních stolků mají krátký závit, takže šroubek do nich nedostaneme tím pádem si tam madlo nedáte, skříň je lehce křivá a u komody v šuplíku nám během měsíce vypadali spodní vzpěry. Celá ložnice sice vyšla téměř za hubičku, ale to nepočítám proježděný benzín na spoustu reklamací a hlavně těch nervů! Ve finále žádná sláva. Akorát hezky vypadá. Ale kuchyň, jejíž dvířka používáte denně bych tam nekupovala. Obzvlášť panty jsou nekvalitní. Kamarádka má taky nábytek z Polska - nevím bohužel jaká firma a u obývací stěny má křivé skříňky a nesedí dvířka. Nevím jestli to byla náhoda, ale když vezmu v potaz, že jsem nakoupila 5 kusů nábytku a ani jeden nebyl v pořádku...

28.2.2013 9:44 | autor:  Jana - 77.48.104.xxx

Já bych si polský nábytek nekupovala. Rozmluvil mi to přítel -truhlář, když ho viděl. Slabé desky, špatné kování,dvířka nesedí...donutil mě tím koupit kuchyň u výrobce v Cholticích a jsem mu za to vděčná. Vyrobili mě ji tak, jak jsem si ji vysnila, možná i líp, žádné kompromisy. Ušetřil mě nervy a vím, že mi oba dlouho vydrží :-)...

9.4.2013 9:15 | autor:   - 109.72.14.xxx

Mohu doporučit polské kuchyně i nábytek, dobrá kvalita za rozumnou cenu

kuchyn jamall

28.4.2008 20:59 | autor:  renata (ensta@seznam.cz) -

Já mám kuchyn z jamallu a jsem velice nespokojena. Na horní dvířka mi doporučili panty které vůbec nedrží a dvířka padají... Další věc je, že šublátka nejsou plně výsuvná a hlavně jsou kratší asi o 10 cm. Mám tmavěhnědou barvu a některé dvířka jsou jiná než ostatní. Takže hrůza... nemáte někdo zkušenosti s reklamací? děkuji

Re: kuchyn jamall

2.7.2008 20:05 | autor:  Jirka -

Já jsem velice nespokojený co se týká reklamace a dodžování termínů - v únoru jsem měl mít kuchyň, dodnes není hotová , přijednou, vymění jedny dvířka, tza týden další dvoje ... teď jsem se rozhodl, že jim to celé vrátím.

Kuchyně jamall

16.11.2008 13:17 | autor:  Helda - 85.71.62.xxx

Všechny zdravím,trochu mě tahle diskuze rozhodila-chystáme se na kuchyň a byli jsme přesvědčeni,že zvolíme ty od Jamallu.V katalogu se nám líbí a to co jsem viděla na prodejně taky nevypadalo zle!Drahou značkovou si nemůžu dovolit a tohle mi přišlo jako slušná možnost.Proto jsem v šoku,jak moc jste nespokojení
To mám tedy o čem přemýšlet!!
Mohu se zptat,s jakou konkrétní kuchyní od nich jste nespokojeni?V jednom příspěvku byla stížnost na panty-uvádějí,že montují výrobky firmy BLUM a zrovna o nich jsem měla povědomí,že je to kvalitní výrobek...
Každopádně děkuju za postřehy.Ještě to budu muset moooc zvážit.Ale co místo Jamallu?

Re:

3.2.2009 10:53 | autor:   - 90.178.112.xxx

Já bych si od Jamall Nábydku už nikdy nic nekoupila.Objednala jsem si u nich Dětský pokoj a nejsou schopni hi objednat.Každý den tam volám a pořád to jen prodlužujou bud maji rozbite auto nebo to nevirabedi v dreve ktere vam v obchode nabizi no skradka porad neco.Jsem s touho firmou velice nespokojená.

Re:

3.2.2009 10:53 | autor:   - 90.178.112.xxx

Já bych si od Jamall Nábydku už nikdy nic nekoupila.Objednala jsem si u nich Dětský pokoj a nejsou schopni hi objednat.Každý den tam volám a pořád to jen prodlužujou bud maji rozbite auto nebo to nevirabedi v dreve ktere vam v obchode nabizi no skradka porad neco.Jsem s touho firmou velice nespokojená.

Re: Re:

31.5.2009 9:31 | autor:   - 88.101.203.xxx

Ja jsem si koupila od Jamallu kuchyn v roce 2005 a musim říct ze dodnes vse funguje napropsto v poradku. Chystame se stehovat do domku a v Jamllu si koupim znovu kuchyn.

Re: Re:

2.9.2010 21:03 | autor:   - 62.204.247.xxx

nauč se psát česky

Re:

16.7.2009 15:21 | autor:  HelDa - 85.71.62.xxx

Takže kuchyň jsem nakonec opravdu pořídila od Jamallu.Všechno bylo bez problémů-od návrhu (a jeho několika změn),přes objednání,dodávku až po montáž-nic nechybělo (spojovacího materiálu ještě slušná hromádka zbyla),nic se neodlepovalo,nebylo nijak poškozeno,skříňky perfektně sedí (to je taky asi zásluhou šikovného truhláře-od Jamallu,který kuchyň sestavil). Teď se samozřejmě uvidí,kolik toho vydrží,ale jinak absolutní spokojenost-za ty peníze je to dooost dobrý

Re: už nikdy Jamall

24.5.2010 19:08 | autor:  zákazník - 94.241.90.xxx

Jsme také zklamáni z nákupu v Jamallu. Jejich sestava Sevilla vykazovala přemíru povrchových vad na dýze, od přebrusů na vnějších partiích dvířek, odloupnutou dýhu, přesah lepidla, otlaků a vypouklin na dvířkách a zásuvkách, chybějící kování atd. Kdybychom měli reklamovat všechny závady, nic bychom nesložili celé. Vybrali jsme to nejhorší, a světe div se : oni nám to opravdu vyměnili za nové - ještě horší !!! Asi proto, abychom to příště už nezkoušeli. Nejvíce jsme se podivovali, že ani prodavač, tak ani paní vedoucí žádné vady neviděli. PRÝ TO JE STANDARD. takže v JAMALLU JE VADNÝ VÝROBEK STANDARD. Je nám líto. ale v Jamallu již nikdy nakupovat určitě nebudeme. Jenom hlupák se spálí dvakrát o stejná kamna!!!

kuchyně

21.6.2010 22:12 | autor:  Petr - 82.144.130.xxx

Bohužel musímpotvrdit negativní zkušenost s Jamallem. Zatím nejsem schopen posoudit kvalitu (nemám kuchyň namontovanou), ale dodací lhůty jim nic neříkají, personál je značně nekompetentní (3 lidé na jedné prodejně Vám podají naprosto odlišné informace na stejný dotaz), ze všeho čiší diletantizmus. Cena je jeden den s montáží, druhý bez montáže, doprava je jeden den za 300,-, druhý den za 400,-. Děs. Končím s nimi..

12>

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu