Atrakce pro děti na zahradu - Bazény, sauny, vířivky diskuze

Doporučujeme si prohlédnout aktuální letáky hornbach.

Atrakce pro děti na zahradu (Bazény, sauny, vířivky)

Pružinová houpadla

1.6.2011 15:30 | autor:   - 85.71.196.xxx

Dobrý den,

provádíme s manželkou rekonstrukci zahrady a rádi bychom zde vybudovali pro naše dvě malé děti takový "hrací koutek", kde by bylo pískoviště, prolízky atd. Na internetu jsem narazil na pružinová houpadla.

http://www.svethoupadel.cz/houpadla.php

Myslíte, že by bylo náročné vytvořit něco podobného?

Cena je poměrně vysoká a já si myslím, že vytvořit doma v dílně něco podobného by nemuselo být tak těžké, jen si teda lámu hlavu s bezpečností. Co myslíte, je to ideální atrakce na zahradu pro děti? Houpačku a prolízku má každé dítě, tak bych trošku něco originálnějšího. Díky za tip

Re: Pružinová houpadla

22.6.2015 16:03 | autor:  Klára - 37.59.115.xxx

U nás se pořídilo hřiště pro děti, věžička, houpačky, prolézačka. Doma by jsme bohužel něco takového by jsme asi nevytvořili, ale pokud jste zručný, tak na netu bude beztak nějaký návod nebo prostě to zkusit.

Re: Re: Pružinová houpadla

25.6.2015 11:10 | autor:  Irena - 171.25.193.xxx

Kde jste pořídili hřiště kde, je všechno v jednom?

Re: Re: Re: Pružinová houpadla

10.7.2015 18:00 | autor:  Klára - 185.36.100.xxx

Hledala jsem na netu všude možně a narazila na jungle-gym.cz. Byli jsme si to u nich obhlédnout a vybrali tam

Re: Re: Re: Re: Pružinová houpadla

13.7.2015 18:04 | autor:  Irena - 188.138.1.xxx

Oni mají někde k dispozici na prohlédnutí? To zní dobře, protože my to nechceme jako převapení pro děti, tak si budou moct vybrat sami, podle dojmu.

Re: Re: Re: Re: Re: Pružinová houpadla

15.7.2015 16:45 | autor:  Jaňuš - 77.247.181.xxx

JJ mají. My máme jejich sestavu taky doma. Manžel chtěl první udělat pro děti atrakci sám. Nakonec se ale zamiloval do jungle-gym sestav. A bylo po plánech

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pružinová houpadla

17.7.2015 14:54 | autor:  Irena - 46.36.36.xxx

Já si myslím, že člověk musí být hodně dobrý, aby sám doma složil docela velkou atrakci pro děti. A navíc to promakal, aby to bylo naprosto bezpečné a nehrozilo zranění. Proto bych se radši přikláněla pro profesinální provedení a měla klid.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pružinová houpadla

22.7.2015 22:18 | autor:  Lidka - 50.7.143.xxx

Taky se přikláním k názoru Ireny o profesionálním zpracování. Není přece potřeba riskovat.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pružinová houpadla

23.7.2015 16:45 | autor:  Irena - 77.247.181.xxx

Nad tímto manžel naštěstí ani neuvažoval, že by něco dělal sám. Uznal, že není až takový borec, aby to dal podomácku.

Odkazy

Zahradní párty stanySvět bydlení - magazín o bydlení a životním stylu